Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

hej wam :) ja bylam u lekarza to byl koniec 4- poczatek 5 tyg i dzis otrzymalam powiadomienie ze niestety mi sie wizyta przedluzy wiec nie bede miala 4 listopada tylko 11 to bedzie 9 tydz i 3 d :(:( ja to mam pecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de Martolinka 89 cena jest wysoka ale tak mi sie podoba ten wozek bede musiala go zobaczyc w realu i przy okazji meza przekonac co do lozka to wlasnie chcialabym by bylo takie ktore rosnie z mala nie chce kupowac za rok nastepnego oj czekaja nas kobietki wydatki ale co tam ktora z nas nie lubi zakupow ja zaczne szykowac wyprawke jak bede znala plec wiecie moze gdzie w katowicach bedzie mozna zrobic usg 3D? akurat tu gdzie mieszkam mozna prywatnie ale trzeba zaplacic 200 euro w Pl powinno byc taniej? naprawde 200 euro ? szok :O ja chcialam zrobic 4d ale ciekawe jaka cena bedzie , ale tez w grudniu w pl bede wiec zrobie w polsce koszt ok 200-400 zl wiec sporo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de - tez pochodze z gornego slaska ;) 🖐️ :D co do wyprawki wiecie co , ja teraz sobie o niej pomysle to az mi sie odechciewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna_z_de - ja dziś też się dowiedziałam, że mam wizytę nie 3 tylko dopiero 9.XI i to będzie 11 tydzień i 7 dzień. Kurcze! Jakoś muszę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o wyprawkę to zacznę ją kompletować dopiero koło lutego. Będę znała płeć, jeszcze brzuszek mi nie będzie bardzo przeszkadzał w chodzeniu po sklepach, a do porodu będzie bliżej jak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Moja koleżanka z pracy to ma ze mną przechlapane. Dziś już miałam wszystkie fazy emocjonalne jakie może mieć człowiek - od euforii po depresję. Masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna no to przyjdzie nam poczekac ;) mozemy czekac byleby wszystko ok bylo :) baaaa napewno bedzie :P no ja tez zaczne kompletowac ok lutego ale jak sobie pomysle co to potrzeba itp :( to az sie zalamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna no to przyjdzie nam poczekac ;) mozemy czekac byleby wszystko ok bylo :) baaaa napewno bedzie :P no ja tez zaczne kompletowac ok lutego ale jak sobie pomysle co to potrzeba itp :( to az sie zalamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z De co sie tak dublujesz??:) tyle przynajmiej kosztuje we Frankfurcie może znajdzie sie gdzies taniej Ja nie jestem ze Śląska mój ślubny jest z Rudy Sląskiej brrr... ja pochodze z Giżycka na Mazurach ale daleko mamy żeby jechac na Święta z mała i ja w ciąży mój woli nie ryzykowac jakis przygód w podróży.... ja mam wizyte następna za tydzien tj.4XI mam nadzieje że teraz zobacze bijące serduszko mojej fasoliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chciałabym do Was dołączyć. Dziś mija 8 tygodni i 6 dni ciąży. Termin porodu mam na 3 czerwca. To jest nasz pierwszy dzidziuś. Choć swoje lata już mamy - ja 31, mąż 33. Przedwczoraj byłam na wizycie - dzidzia ma 2 cm 14 mm i szybko bijące serduszko :) Życzę nam wszystkim braku mdłości i wymiotów, a przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i dobrego nastroju przez całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ola ja też mam 8t6 d i termin na 3 czerwca dziś wizyta i zobaczę jaki wielkolud z mojego dzidźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu samopoczucie tragiczne :/ juz raz wymiotowalam ale tak mi sie kreci w brzuchu ze na tym jednym sie nie skonczy....:( wzielam czopek i ide do lozka bo skonam. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de panna z De co sie tak dublujesz?? tyle przynajmiej kosztuje we Frankfurcie może znajdzie sie gdzies taniej Ja nie jestem ze Śląska mój ślubny jest z Rudy Sląskiej brrr... ja pochodze z Giżycka na Mazurach ale daleko mamy żeby jechac na Święta z mała i ja w ciąży mój woli nie ryzykowac jakis przygód w podróży.... ja mam wizyte następna za tydzien tj.4XI mam nadzieje że teraz zobacze bijące serduszko mojej fasoliki mama a to ci los :D ja z slaska a moj wlasnie z mazur :D:D nie warcz na slazakow :P nie wiem co mi sie tak dubluje w kazdym razie to nie moja wina :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ola mozesz sie dopisac do tabelki ;) martolinka89..........21............ 1.06.2011......... ..Gliwice palusia81...............29...........3/5.06.2011.... ......k. Szczecina jonana..................25..............3.06.2011 ..........k. Leżajska trixi25..................25............. 8.06.2011 kasiunia................27.............12.06.2011 MamusiaAgusia........28.............16. 06.2011 aśka2010...............31.............15.06.2011 ziolka79................31.............11.06.2011... .....Jastrzebie/Londyn Anaid....................29.............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a......24............ .22.06.2011 Aguś85..................25.............27.06.2011. .......k. Kielc Maglip...................21.............20.06.2011...... . Włocławek panna_z_de ...........24.........ok.13.06.2011........ Niemcy Asia_Malina............28..............6.06.2011......... Skawina/k.Krakowa maja272.................27............26.06.2011 82 czarna................28............17.06.2011........świę tokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja mialam termin na 4 listop. ale przesuneli a chcialam serduszko zobaczyc :( i znowu musze czekac 2 tyg .brrrrrrr 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna z De a co ja poradze ze mam alergie silna alergie na teścia szwagra i reszte rodziny mojego męża ooo lubie Silesie a Twój luby z jakiego miasta ? biedny chlopina Ślązaczka mu sie tarfiłą a to podobno wredne baby(żartuje) Ja też nadal sie dziś okropnie czuje ale pora sie wziaśc w garśc obiad wstawic Panna z De dzis cos powaszemu kluski rolada i modra kapusta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89..........21............ 1.06.2011......... ..Gliwice palusia81...............29...........3/5.06.2011.... ......k. Szczecina jonana..................25..............3.06.2011 ..........k. Leżajska trixi25..................25............. 8.06.2011 kasiunia................27.............12.06.2011 MamusiaAgusia........28.............16. 06.2011 aśka2010...............31.............15.06.2011 ziolka79................31.............11.06.2011... .....Jastrzebie/Londyn Anaid....................29.............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a......24............ .22.06.2011 Aguś85..................25.............27.06.2011. .......k. Kielc Maglip...................21.............20.06.2011...... . Włocławek panna_z_de ...........24.........ok.13.06.2011........ Niemcy Asia_Malina............28..............6.06.2011......... Skawina/k.Krakowa maja272.................27............26.06.2011 82 czarna................28............17.06.2011........świę tokrzyskie mama z de...............24............22.06.2011......Niemcy Frankfurt dopisałam sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de on pochodzi okolice Olsztyna :) a no kluski rolada i modra mniam :D no uczulenie na rodzine to mozna mozna miec :D:D:D a co do kobiet ze slaska troche fakt ja tez lubie nosic spodnie w zwiazku :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy!! a wybieracie się do szkoły rodzenia?? ja planuję, bo nie mam żadnego przygotowania, już nie chodzi mi o poród, tylko o samo przyjście bobasa, a nie mam za bardzo na kogo liczyć z pomocą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży chciałam chodzic ale nie było jak a teraz tez nie bede starta czasu jak dla mnie instynktownie czuje sie co trzeba robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
w pierwszej ciazy nie chodzilam i wtej niebede , jak dziecko sie urodzi to sama wiesz co masz robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopada was taki intensywny ból brzuch biegunka? boli mnie tak że nie jestem wstanie funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja niemam biegunki wrecz przeciwnie zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ale mialam wpoprzednij ciazy , nie czeto ale sie zdazaloi dostałam leki , ale niestety niepamietam jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biegunke mialam raz , a tak to mam zaparcia ale to chyba nic nowego , wlasnie w ciazy miewa sie czasem biegunki , jesli sa one czesto to nalezy zglosic lekarzowi bo moze grozic odwodnieniem , np miewasz ja 2 razy w tyg to nalezy zglosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety kiedy wy macie ochote na jedzenie , bo mi ranne zapotrzebowanie na sniadanie odeszlo , ale za to chetnie objadam sie w nocy :D badz wieczorem wtedy :D:D zreszta dopier co zjadlam moj obiad i znow jestem glodna :( ja to widze jak ja utyje jak bede tak w nocy /poznym wieczorem jadlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×