Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Witam z rana ale miałam wieczur wzieło mnie na żale i przepłakałam cały .Mój m dziś pytał czy już mi przeszło ale chyba nie dalej mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam laktator z medeli i jestem zadawolona. Wózek tako jumper x zresztą polecany przez wszystkie moje znajome.sama też jestem zachwycona. A macie już takie rzeczy, które się zużywają? Kosmetyki, pieluchy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Ja mam juz pieluchy :) Zapas pampersow nr 2. Byla promocja to bralam heheh Dokupie jeszcze jedno opakowanie 1. Kosmetykow jeszcze nie mam, ale juz zrobilam liste, co musze kupic malemu i sobie i chyba niedlugo wybiore sie do apteki. W piatek zaczynam 32 tydzien, ale jakos czuje, ze tej ciazy do konca nie donosze. Nie wiem, dlaczego, ale mam takie odczucie. Pierwszego synka urodzilam dokladnie w dniu terminu :) Teraz mam termin na 1-9.06, ale torbe chce miec juz gotowa miesiac wczesniej i wszystko inne tez juz przygotowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Własnie wrócilam z badań i szybko pozarlam śniadanko, tak piszecie o tym myciu okien, że mnie tez się chce, ale m zabronił mi, więc tylko czyszczę cifem zabrudzenia na ramach, mordęga. Z laktatorem sie wstrzymałam, zobaczymy co bedzie, ale racja o medeli naczytałam się , że rewelacyjne, ale rzeczywiście ta cena...A jesli już bedę musiała zakupić to chyba wybiorę Avent reczny, boję się elektrycznych... Gamedesire- Gratuluję , rzeczywiście, chyba nie bylo łatwo o dzidzię, ale jek widać natura wie co robi;) Podwójna mamuska- ja tez tak zrobiłam z pieluchami, trzeba korzystac z okazji. Teraz napaliłam się na pierwsze grzechotki, ale nie wiem czy nie przesadzam. NO i poluję na kocyk bawełniany mam na oku taki: http://allegro.pl/kocyk-bawelniany-carter-s-milusi-kolorki-nowosc-i1516593240.html Ciekawy spoób na usuwanie plam płynem do higieny intymnej, może nie jest ,aż tak "żrący" jak Vanish czy Ace. Przedwczoraj posadziłam bratki w doniczce na balkonie, bo jakos tak smutno było, a teraz śmieją sie do mnie, że aż miło. Życzę miłego dnia wszystkim mamusiom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam w ten słoneczny dzień. Czarnykotbiałykot nie znam nikogo kto ma wariora,ale koleżanka ma jumpera i już drugie dziceko w nim wozi i jest bardzo zadowolona, a skoro warior to nowszy model jumpera to myślę, że będzie ok. Jedyny minus, który mi się nasuwa to waga niestety, a mieszkam na 2 piętrzę, ale może dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Angua - ja tez poluje na kocyk bawelniany. Chcialabym, zeby byl zielony i najlepiej bez mnostwa wzorow. Zielony bedzie pasowac do wozka :) A z laktatorem masz racje - najlepiej poczekac, bo nie wiadomo, czy wszystkie bedziemy karmic i ile tego pokarmu bedzie. Ja karmilam ponad rok i mialam bardzo duzo pokarmu, wiec laktator szedl w ruch nieraz i 2-3 razy dziennie. Nie wyobrazam sobie zasuwac z recznym aventem :) Cene Medeli straszna, ale liczac ile kosztuje opakowanie mleka modyfikowanego i patrzac na to, ile ja dzieki medeli sciagnelam mleka, to i tak jestem na plusie ;) Mnie wczoraj okropnie rozbolal brzuch. Tak jakby mi cos strzelilo w spojeniu lonowym. W nocy i dzis lapaly mnie jakies skurcze brzucha i nog. Chyba za malo magnezu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czerwcowa mama
Cześć dziewczyny. Jak tak czytam o wózkach, rodzajach, funkcjach itp to cieszę się że mnie ten temat ominął. Dostałam wózek od koleżanki-jakiś no name, ale sprawdzony, w super stanie więc myślę że tylko się cieszyć i nie wybrzydzać:) Ja też zastanawiałam się nad kupnem laktatora już teraz, w większości znajomym był potrzebny ale też jeszcze się wstrzymam. Pod waszym wpływem zaczęłam kupować ciuszki- tak się naczytałam że już nie mogłam się powstrzymać:) I tu mam do was pytanie - w tesco od jutra mają być pajace niemowlęce z disneya za 24,50 (z 50) Wiecie może jak jakościowo wyglądają te ciuszki? Może któraś z was ma już wypróbowane? Chodzi o to czy po pierwszym praniu się nie rozpadną/zdeformują bo i takich słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Tesco kupiłam body pięciopak i służyły mi długo, więc polecam. Nie miałam z disneya ale wyglądają na dobre. Z Tesco polecam śliniaki bo są zapinane na napy i z boku więc nie uwierają. Jeśli chodzi o pajace to nie radzę kupować zapinanych na nodze ponieważ trudno się zmienia pieluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :):) wróciłam od lekarza i oczywiście z ploteczek w firmie :P Dzisiaj moja szyjka macicy miała przeglądzik i oczywiście omówienie wyników morfologii ...... wreszcie hemoglobina wróciła do normy i reszta wyników też jest dobra :) moja gin jest zadowolona z obrotu sprawy i wizja wcześniejszego porodu odsunęła się daleko ...... Odnośnie laktatorów to kiedyś podczas spaceru z głupia frant trafiłam na likwidację sklepu z artykułami dziecięcymi i kupiłam Medelę za 50% czyli całkiem przyzwoicie - jeśli mi się nie przyda to odsprzedam i tyle :) Dzisiaj przyszła paczka z ciuszkami z Cocodrillo i powiem Wam, że są urocze - takie słodkie kolorowe, az czuć w nich wiosnę a nawet lato :) lilka1237 ..... głowa do góry dziewczyno ..... piękna pogoda, w brzuszku mała iskierka olej wszystkie humory ..... za 2,5 miesiącą będziesz tulić swojego aniołka i to jest najważniejsze ..... uszy do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbialykot
witam wszystkie "grubaski z wyboru";-) dziękuję Podwójnamamuśka, mamuskaaniuniuśka i wszystkim innym za cenne rady w sprawie laktatorów. postanowiłam że upatrzę sobie jakiś ale z kupnem poczekam-przecież własnie nie wiadomo jak będzie z moim pokarmem-ewentualnie mój będzie wiedzial po co później biec do apteki czy sklepu:-) Gamedesire39 gratuluje dobrych wyników i pozytywnej wizyty u gineko. bravo dla maleństwa i mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnykotbialykot...... a dziękować dziękować :D buziaki dla wszystkich tutejszych mam od mojego wiercącego się właśnie syncia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
...hej, własnie usłyszałam w tv o bezpłatnych próbkach takich pieluchomajtek (niby dla osób starszych na nietrzymanie moczu) a kiedyś czytałam ,że podobno po porodzie też są bardzo użyteczne . więc posyłam wam linka do stronki gdzie można sobie zamówić te bezpł.próbki http://www.tena.pl/. może nam się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej! Ja sie dzis kiepsko czuje. Wczoraj wieczorem synek kopnal mnie z mocno w brzuch, gdy go ubieralam po kapieli i strasznie mnie brzuch bolal. Teraz jest juz lepiej, na szczescie. Zobaczcie to: http://blueberryskyphotography.com/when-words-arent-enough/ Po prostu porod moich marzen :) I tez bym chciala miec taka pamiatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna3342
dziewczyny wysopujcie z tematem bo nie nadązam czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem młodą mamą i chciałabym Wam zaproponować zakup kompletu pieluch (15 sztuk z trzech firm) na start dla Dzidziusia żebyście mogły sprawdzić jakoś, materiał i chłonność bez kupowania całego opakowania. Dodatkowo taki komplet umożliwia sprawdzenie czy Dzidziuś nie ma uczulenia oraz czy pieluszki danego producenta nie powodują odparzeń. http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-zestaw- ktory-warto-miec-zobacz-i1541587426.html Pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buawatka
za 20zł to 40 pieluch mogę mieć a nie 15:) poza tym uczulenie na daną pieluszkę nie ma obowiązku ujawnić się przy użyciu 5 sztuk przy noworodku 5 pieluszek wystarczy na jakieś 6-10 godzin a uczulenie może pojawić się dużo później także sorry ale oferta i twoje argumenty marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej! Co u Was po weekendzie? Zmierzylam sobie wczoraj brzuch: przez te ostatnie 8 miesiecy z 70 cm przeszlam do 105 :) Niezla ze mnie kulka :) Wczoraj byla taka piekna pogoda, ze caly dzien spedzilam na zewnatrz. Malemu w brzuszku podobalo sie na sloneczku, bo tak fajnie dupke wystawial i oczywiscie mial czkawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkas
dzieci boją się przenikającego światła - tak gdzieś wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz w ciazy jestem
kurwa jakie wy tu bzdety wypisujecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
witam, ależ tu pusto:-( U mnie weekend upłynął pod znakiem zakupów i małego przemeblowania. mamy juz wózek- wygrał Espiro Gtx- narazie bardzo nam się podoba:-) pisze narazie bo jaki jest w praktyce okaże się dopiero w czerwcu:-) a łóżecZko wygrało turystyczne- z tym że dodatkowo dajemy tam drugi materac- też jesteśmy narazie zadowoleni i cały czas odnajdujemy plusy takiego składaka:-) poza tym mam już buteleczki, pieluszki ciuszki i takie tam. porozkładane to po mieszkaniu aż czuć że w rodzinie pojawi się dziecię... ...z minusów...zaczęły mi puchnąć nogi jak troszke za długo pochodzę:-( tracę kostki:-( uuuu...uroki ciąży ....pozdrawiam ciepło...piszcie coś ciężaróweczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mi weekend upłynął w towarzystwie gości, dziś dosprzątałam mieszkanie po imprezce córci. Wyprałam pierwszą partię ciuszków (mam ich mase, szok). Przygotowałam szafkę na ciuszki Antosi, powkładałam tam też na razie butelki, smoczki itp. i lubie tam zaglądać. Moje nogi ledwo dźwigają mój brzuch, który jest ogromny, ale chociaż w inne partie ciała dużo mi nie przybyło. Mąż się śmieje, że musi mi wózek na ten brzuch kupić. Czarnobiałykot mi też zaczęły puchnąć kostki i dłonie. A hormony to mi tak szaleją, że nie mogę sobie ze sobą poradzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny .... weekend miałam w rozjazdach więć nigdzie miejsca długo nie zagrzałam. Dzisiaj natomiast miałam okropny poranek ponieważ od przebudzenia robiło mi sie słabo i ciśnienie miałam rzędu 91/54 ...... nie mogłam dotaszczyć sie do łazienki :( koło południa poczułam się lepiej ale i tak jakaś zakręcona dzisiaj jestem ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
ja ostatnio "analizowałam" sobie czy i ile miałam większych szaleństw hormonalnych i doszłam do wniosku że ciąża obchodzi się ze mną łagodnie:-) aż tu nagle włóaśnie jak wszystkie zakupy przytaszczyliśmy to w niedzielę BUM:-) smuty, płaczki, rozterki, melanholia całą parą, może dopadł mnie szok jak ujrzałam że to już tak realnie tużtuż maleństwo a może właśnie hormony się obudziły:-) dziś już lepiej ... ....oczywiście wyprzedzam w takich chwilach czas i wymyślam jak to będzie z nastrojami kiedy organizm będzie wracał do normy po porodzie i już się boję!!!!! dobrze że to jest wiosna-lato- ciepło i słonecznie a nie np.listopad-brrr..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
gamedesire39- ja mam normalnie 95/60 i zawsze pielęgniarka załamuje nademną ręce:-) a ja czuję się dobrze i mam mnóstwo energii. współczuje ci bo jeśli zwykle masz inne to pewnie był szok dla organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wyższe miewam ........ i wtedy doskonale się czuję, a dzisiaj jak żaba której już nie warto reanimować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam dzisiaj w dzien dobry tvn ze na niskie cisnienie to trzeba zjesc sól i popić wodą :) ale nie probowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×