Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filizkaaa

Wesele wegetariańskie

Polecane posty

Gość kretyński pomysł
chyba możesz oprócz tradycyjnego weselnego menu zamówić też dania wegetariańskie, to ma być wybór, nie przymus a co do gości, to chyba są ważni na weselu i każdy z nich ma się poczuć dopieszczony, gadka niektórych tu nawiedzonych roślinożerców, że mogą nie przychodzić jak im się nie podoba świadczy o waszym wychowaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnfn xbd
poza tym wegetarianskich dan na zwyklym weselu cos zawsze jest- salatki, surowki, ryby, czasami jakis ser do obiadu na cieplo. ZAWSZE cos bedzie niemiesnego. a tu nie bedzie nic. troche bez sensu jak dla mnie. wesele jest dla gosci a nie dla mlodych. w zyciu nawet jakbym byla wege, nie zrobilabym wesela z sama "zielenina" :io

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd ten głupawy stereotyp, że wege mają słabe głowy* i dieta nie nadaje się pod alkohol. A tłuste to tylko mięso. Przy takiej niesamowitej wiedzy dietetycznej to tylko wypatrywać miażdżycy. czego oczywiście nikomu nie życzę. *większość potrafi obalić dobrego litra i niejednego zapchanego kiełbasą wujka posłać pod stół. Np. Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my robimy wesele bezmięsne
Tak, ja jadam soje :) Swietna jest :) Waszym zdaniem takimi rzeczami nikt sie nie naje? :P krem z brokulow salatka jarzynowa frytki i kotlet schabowy papryki faszerowane ryzem i pieczarkami z cebulka krokiety z kapusta pierogi z grzybami nalesniki z lodami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem wege (byłam 7 lat), a podtrzymuję zdanie, że jak się nie podoba, to mogą nie przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... wesele organizuje sie w głownej mierze dla gosci wiec maja czusc sie dobrze i miec co do wyboru a samao meni wegetarjanskie to troche egoizm można to połaczyc a rzucenie że jak sa miesożerni to moga nie przychodzic hmm super swidczy o młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masiaaaaaaaa
nie wiem skad komentarz, ze jesli ktos ma ochote na schaba a jest ryba to musi tego schaba zamowic. ja jak chodze na czyjes imprezy to nie wybrzydzam, ze sa flaczki a ja wole rosol albo, ze jest salata lodowa a ja wole zwykla :O wedlug mnie to bardzo niegrzeczne i po prostu chamskie takie wybrzydzanie. wesele to nie prywatna impreza kazdego goscia, gdzie spodziewa sie dostac dania tylko pod swoj smak. wszystkim nie dogodzisz bo a to jeden nie lubi schabowego, drugi piersi z kurczaka bo za chuda a trzeci wolalby rybe albo tort czekoladowy a nie waniliowy. robcie jak chcecie, w koncu to wasza impreza a nie gosci. a jak ktos powie, ze nie mial co jesc to sorry, przy weselnym wyborze dan ZAWSZE znajdzie sie cos, co nawet najbardziej wybredny lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my robimy wesele bezmięsne
gnfn xbd - tak, tyle, ze ryba jest miesem, w salatce zazwyczaj jest kurczak, a ser jest serem z podpuszczka... i faktycznie zostaje dekoracja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soję odradzam ze względów zdrowotnych. To co stoi na półkach w sklepach jest strasznym syfem. Pokochaj soczewicę:) Najwięcej soi to wpieprzają mięsożercy w swoich ukochanych parówkach i innych mięsnych frykasach wątpliwej jakości. Miłej lektury składów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
nie ma co dyskutowac z nawiedzonym roslinozercami :D bo to egoisci gosc który lubi miecho może nie przychodzic to PO co wesele robisz skoro myslisz tak egoistycznie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my robimy wesele bezmięsne
myszka83 Jak nie ma na przyjeciu Twojego ulubionego dania to zawsze sie obrazasz i nie przychodzisz, nawet nie probujac sprobowac czegos innego czego nigdy w zyciu nie jadlas? Co za szczescie ze ja nie mam takich znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
ok mówisz o daniach rybnych ok rozumiem ale jak same warzywa owoce sery a ktos ma ochotę na golonkę , kiłbase to CO ????????? ma sie zadowolić bo TY chcesz swoje menu czyli EGOIZM i widzimisie POLMYŚL O GOSCIACH nie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja życzę sobie papaję faszerowaną jagnięciną w sosie kokosowym oraz homara, a te egoistyczne, bezczelne chuje biorące ślub nigdy tego nie gwarantują. Co za fondue:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my robimy wesele bezmięsne
Yyyy, bylam na wielu weselach z miesem i nigdzie nie bylo kielbasy ani golonki, co za swinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że jak najbardziej tak! :) Pomimo tego, że mięso jem i bardzo lubię to chętnie spróbowałabym czegoś nowego. Kuchnia wegetariańska to nie tylko sałata i pokrojone warzywa, to mnóstwo potraw których mięsożercy nie znają a które są naprawdę dobre. Jednak żeby nie było aż tak jednorodnie to dodałabym ryby i owoce morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strzelam fochów jestem za duża na to aczkolwiek nie byłam i nie chce być na takim przyjęciu gdzie nie ma mięska :P po za tym ja zawsze organizując jakiekolwiek przyjecie myślę o gościach co lubią a nie to co ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
A my robimy wesele bezmięsne masz bardzo niski poziom kultury nazywasz ludźmi świniami bo jedzą golonkę czy kiełbasę ? nie zniżam się do tak minimalnego poziomu jaki masz żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my robimy wesele bezmięsne
Myszka, ja tez mysle, co goscie lubia, ale od czasu do czasu daje im szanse na sprobowanie czegos calkiem innego :) Na przyklad zdarza mi sie organizowac mini przyjecie pod tytulem przewodnim kuchnia wloska. To chyba logiczne ze sa wtedy dania kuchni wloskiej. I co, mam sie przejmowac, bo moja kolezanka Gosia najbardziej lubi bigos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
grhhhh dobrze sie czujesz ??? bo piszesz jak potłuczona :D mycha ma racje i tyle no ale czego wymagać od niskiego poziomu kultury rzucasz obelgami wyśmiewasz i ZERO konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamauama coś tam Przeczytałaś ze zrozumieniem post bezmięsnego wesela? Nie? To przeczytaj jeszcze raz. Najlepiej do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
tak ale zapowiadasz przyjecie i mówisz ze kuchnia właoska a wesele to inna bajka gdzie zazwyczaj podaje sie dania staropolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
nie dyskutuje z ograniczonymi pa mam lepsze zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ich uprzedzi, że będą wegetariańskie, żeby mogli się psychicznie nastawić:) I ewentualnie wizytę u psychologa zamówić, żeby traumę odreagować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A my robimy wesele bezmięsne
mamauaksmamam >>> przykro mi, ze, jak widze, ironia jest mi calkiem obca :D Tlumaczenie specjalnie dla ludzi o obnizonej sprawnosci intelektualnej: Na zadnym weselu gdzie serwowali mieso, nie widzialam na stole kielbasy (uznanej chyba za danie wulgarne niegodne wesela) i golonki. Nigdzie!!! grhhhh napisala, ze zyczy sobie homora, wiec ja zazartowalam, ze moi znajomi to swinie, skoro nie podali golonki. Zapewne sama w glebi ducha musialabys ich tak oceniac, skoro brak kielbasy na weselu jest dla Ciebie tragedia :D Ale jakos tej kielbasy chyba za czesto nie ma :P tak w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
ha ha ha ha ha ha ha traume dziecinna jestes czas dorosnoć m,alenka ja mam w dupie co zrobisz ja juz dawno po zajebistym weselu ide sie pobawic z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×