Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna1967

Utrzymanek

Polecane posty

Gość chetna na romans
ona ma tyle ze starczy i na syna i na kochanka. nawet jak ci to zolcia w gardle stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba kupuje kochanka
Pisała, że niecałe 5000 zł zarabia! Ona 1/7 tego co zarabia daje kochankowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
a ty co jej tak liczysz? jej sprawa co robi. chociaz jedna odwazna sie znalazla co potrafi zrobic to na co sama ma ochote. Powodzenia Anna Oby takich wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku, Anna 1967
chetna na romans, masz ochotę popisać przez mejla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleumoleum
Można powiedzieć, że jestem młodką z odzysku: maturę zrobiłam w liceum wieczorowym w wieku 36 lat :( 😡 😠 :(. Początek nauki był tragiczny 😡 😠,nic nie pamiętałam: matematyka,fizyka i chemia to był jeden wielki koszmar!!! Miałam chwile zwątpienia,ale udało się! :classic_cool: :classic_cool: Poznałam naprawdę fajnych i dobrych w wyrku kolesi, młodszych ode mnie częstokroć o kilkanaście lat. Takiego sexiku do dziś mi wszystkie sąsiadki zazdroszczą :classic_cool:. Skończyłam liceum ze średnią 4,5 -więc da się!!! :) :P :D :P :D Matura poszła mi nie wiele gorzej,tak na marginesie :matura to bzdura! nie jest taka straszna jak ją malują!!! Teraz studiuje na drugim roku Rekreacji i Turystyki. W tym roku na studiach przysługuje mi już stypendium za wyniki w nauce, więc będzie mi lżej finansowo. Na uczelni także cieszę się powodzeniem u młodszych panów: studentów i adiunktów :P :D :P więc warto! Zachęcam wszystkich do dalszej nauki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
mozemy popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co , zglosila sie jakas
chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exodus navis
Byłem kiedyś "facetem do towarzystwa" i w ramach tego byłem związany z dwiema dojrzałymi kobietami (oczywiście nie jednocześnie, chodzi mi o całość moich doświadczeń). Ta "praca" wcale nie jest taką przyjemością i taką łatwością jak się wydaje, o ile oczywiście kobieta żąda czegoś więcej niż tylko zaspokajania jej w łóżku (bo to akurat ta przyjemna część). Z czasem może narodzić się między ludźmi prawdziwa sympatia, jednak zawsze traktowałem to jako źródło dodatkowego dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie zawsze zdawalo
ze to wlasnie najgorzej jest zaspokoic stara babe w lozku. Bo niby jak sie podjarac do takiej starej Co moze byc gorsze niz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez takie akcje można zrypać
se życie. Na przykład moją sąsiadka zakochała się w młodszym facecie, zresztom swoim doktorancie, niby to rozkwitła od tego ujeżdżania chłopaka i dawania mu tyłka, a nie załważyła że jej syn zaczoł ćpać, a córka została galerjankom :( bo ta córka to wcześniej była przyswyczajona do megawypasionego stylu życia, dostawała od mamuśki mega kieszonkowe i mogła nie pracować, studjować na pretirzowej uczelni i zaliczać egzaminy za hajs, a potem jak się córóni kaska skończyła, bo wszystko szło na przydupasa matki, bo kolo niby nie był żigolakiem jeno musiał sporo jeździć po obcych krajac, kwerendy robić po róznych muzeach do doktorata noi jednocześnie chciał biznesa własnego rozkręcić (jakiś handel gotowcami jak to naukowiec młody), no i cała kasa szla dlatego jebaki młodego, wienc córuchna musiała dawać tyłka starym prykom po centrach handlu i młodm dilerom po dyskotekach no i tak to poszło, dopjero jak dostała jakiś syfuw na twarzy to sie pokapowali że to wenera i wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moi starzy to się nawet
cieszyli, że straciłem prawictwo na rodzinnej imprezie kochając się z jakomś koleżanką Mamy i Wujostwa, bo to w sumie same korzyści dla całej rodziny, a zagrożeń mniej niż z inną, niechby nawet młodsząi ladniejszą babką: - dojrzała kobita i małolacik mają tak samo duże potrzeby, oboje łatwo osiongają podniecienie i orgazm - dojrzała dama potrafi o siebie i o młodszego partnera zadbać (antykoncpecja, higiena, dyskrecja, fajne pozycje itd.) - dojrzała dama ma już własne dzieci więc nie będzie łapać frajera na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
czterdziestotrzyletnia : nie ma takiego adresu jaki podalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny facet szuka
sponsorki. Odezwij sie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowyFreud
Autorka topiku musi byc stara i brzydka skoro sprzedaje sie z a 700 zloty miesiecznie. Gdyby byla taka ladna jak pisze to nie musialaby sprzedawac sie tak tanio. Zreszta, wiekszosc ludzi wypowiadajacych sie na tym topiku to uczuciowi inwalidzi, karykatury ludzi, puste manekiny, ludzie bez ambicji i szacunku do samych siebie. JEDNA WIELKA BANDA CYNIKOW I BARANOW!!! Co za potwory rodza sie w dzisiejszych czasach. Czy mozgi wam ropieja? radze w takim razie wycisnac sobie tego wrzoda w i wrocic na forum, moze wtedy bedziecie myslec i zachowywac sie jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku, Anna1967
Do NowyFreud: Nie sprzedaję się. Przecież to ja mu płacę. 700 zł to tanio? Cóż, na więcej mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Nowy Freud: ale te "karykatury ludzi" maja najwyrazniej bardzo udane zycie seksualne, tryskaja humorem i sa pelni energii i usmiechu. A ty co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enebleee
chetna na romans--Wybacz :-) ale kobieta która płaci za seks i towarzystwo jednak nie miała i nie ma udanego zycia seksualnego.Ona po prostu tylko uprawia seks,ten jej facet ja po prostu posuwa.On jej nie pożada,nie pragnie.NIe sni o niej,nie ma erotycznych snow na jej temat. On dla niej to żywy wibrator,ona dla niego to zwykła skarbonka w która sie zleje i pomarudzi do ucha i ma za to na swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
A niby skad tak dobrze to wiesz? Siedzisz w ich glowach? Skoro dwie strony trzymaja uklad to znaczy ze im taki uklad odpowiada. Jesli maja byc przez to zadowoleni i przyjemniejsi dla innych ludzi to ja popieram. A czy to skarbonka czy nie.... Moj ty swiecie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy Freud
seks za pieniadze to tylko sport wyczynowy, fizyka izero glebokiego uczucia. Zawsze myslalem, ze najfajniejszy seks jest z osoba, ktora sie kocha i pozada calym soba z milosci a nie dla pieniedzy. A czym jest seks za 700 zloty? Droga Anno...to, ze dajesz mu pieniadze to, to samo co sprzedawanie sie bo sprzedajesz swoja dusze, zeby zaspokoic cialo. Chyba to rozumiesz... "chetna na romans " znasz tych ludzi, tryskajacych szczesciem, ktore zamiast normalnego zwiazku opartego na milosci i szacunku kupuja sobie czlowieka jak lalke w jakims sex shopie. Ja jeszcze takich nie spotkalem....no, ale coz..ty napewno, skoro tak dzielnie bronisz autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Nowy Freud - wyjdz na ulice i usmiechnij sie do jakiejs kobiety. Moze Ci sie nastroj poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka...
DESPERATKA uczuciowa i DESPERAT finansowy...pasuja do siebie i niech sobie robia to w desperacji. Szkoda jej syna, ktory patrzy jak matke posuwa jego prawie rowiesnik i dziwi mnie, ze tak wielu ludzi popiera na tym forum prostytucje. bo seks z innych powodow niz milosc jest niczym innym tylko PROSTYTUCJA!!!! czy ktos sie z tym nie zgadza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Ja sie z tym nie zgadzam. Nie masz zadnej obiektywnej miarki aby mierzyc czy ktos kocha czy tylko mowi ze kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Freud
no oczywiscie bo jak mozna mierzyc ludzkie uczucia, ale ona placaca za seks 700 zlociszy nie moze spodziewac sie, ze on jest z nia tylko z milosci. "bo seks z innych powodow niz milosc jest niczym innym tylko PROSTYTUCJA" ........ biorac pod uwage takie filozofowanie to co drugie malzenstwo jest pewna forma prostytucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Freud - tym razem sie z Toba zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Mialam na mysli to o malzenstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Freud
to juz jest jakis poczatek....kiedy ma sie ochote na romans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
poczatek czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowy Freud
dobry poczatek na romans.....chyba, ze ni masz ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowy Freud
do "jeszcze o tej..." ..twoj brak kultury przewyzsza tylko twoj brak kultury....moze jakis kurs odchamienia sie na poczatek a pozniej dyskusje z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Romans dodaje slrzydel, podnosi na duchu, dopinguje do zadbania o siebie. Dlaczego sobie tego odmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×