Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

"Monia - ale powiedz, nie dziwi cię, że ta dziewczyna całkowicie wypiera wszelkie negatywne opinie? 10/10 osób pod jej wpisami daje znać, że ubiera się koszmarie i że to parodia mody, a ppo niej spływa to jak po kaczce. To fascynujące" no dziwi mnie to ale ona już taka jest, ma swój swiat, duzo ludzi jest takich. Nie interesuje jej poprostu opinia publiczna i własnie to jest jej zaletą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiaż w ramach dalszych informacji o mnie mam męża i nigdy nie potrzebowałam sponsora tak jak ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio da silva rerum
ależ to nie tak interesuje ją gdyby było inaczej nie zakładałaby bloga i nie eksponowała siebie ona szuka uznania za to jaka jest, czy jak się ubiera, zachowuje poszła akurat w pewną wąską niszę :D i będzie jej ciężko nie tak jak różowym niuniom, które stanowią pokaźną siłę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsguadgihadsiubsn
ale figurę ma świetną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no i znowy chwytanie za słowo- myję gary u siebie w swoim własnym domu i w swoim własnym zlewie truskawkowy jeżeli chodzi o ta tendencyjną ścisłość do tamtej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, dla mnie to wada, ale co kto lubi :-) Tak poza tym, dołączając sie do powszechnej krytyki twojej osoby - po holandii i anglii sobie jeżdzi, a na zmywarkę nie ma, hmmm? :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zmywarki bo dla mnie to urządzenie jest zbędne a nie to że mnie na nia nie stać- nie będę poprostu kicić naczyń w zmywarce aż mi się ich nazbiera- no dla mnie to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się kisić malinowy- a niby czemu ja tu siedzę??? no chyba nie dla poważnych rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, to nie było nic osobistego, tylko wpisanie się w ogólnoobowiązujący trend krytiki twojej osoby ;-) Czy u was też tak leje jak z cebra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mnie nie było to byście wogóle nie mieli o czym pisać :-) ano leje a z jakich wy wogóle okolic pochodzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz cos na temat:
hehe wiecie co autorka bloga napisala o Karolinie Malinowskiej? ze ma koszmarne włosy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemna informacja o miejscu mojego pochodzenia pojawia się po kliknięciu w mój nick wow co za cud techniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz cos na temat:
modelka. ale juz mniejsza o to kim jest karo. jak ktos kto ma takie nie wiadomo co na glowie moze tak napisalac o kimkolwiek innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
ej zrobmy jej akcje na blogu, moze w koncu przejrzy na oczy i przestanie straszyc szmatami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz cos na temat:
o! nawet swojego mena pokazala! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wam przeszkadza to jak wygląda to po co ogladacie jej bloga??? no masakra!!! jak zobaczyliście pierwsze zdjecie to trzeba było wyłączyć stronę i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×