Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość zielona a ty
a w imię czego monia wyzywa ludzi w róznych tematach tylko dlatego, że tam są? znasz się to wytłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyświetl sobie moje ip a i tak Ci dalej będę pisać co myślę :D monisiu, chyba Cię mężuś musiał zdrowo w łepetynkę jebnąć, skoro się "panią" zaczęłaś tytułować smarku jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlezie taka pizda na kafe i mi tu zamula, ja pierdole ale rzep się przypierdolił niczym wsza łonowa albo żylak w odbytnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pierdolicie farmazony :O Wystawiła swoją facjatę do internetu, więc się chyba liczny z krytyką. Jesteśmy w wolnym kraju, jak ktoś jest dla mnie po wieśniacku ubrany , napiszę to. I to jest szczerość nie chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
ostra> na ulicy też do niej podejdziesz i powiesz, że wygląda po wieśniacku? prosto w twarz? Wątpię. Bo to tak fajnie, jak można komuś dowalić i pozostać bezkarnym, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
dlaczwgo nie jarzycie roznicy miedzy ubieraniem sie wiesniackim, a ubieraniem sie wiesniackim, zakladaniem sobie bloga na ten temat i twierdzeniem ze to jest super moda i ze jest sie ikoną mody? ludzie, czy wy powariowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyzywam za wasz jebnięty światopogląd, obrażacie kogoś bo się ubrał jak się ubrał a co was to wogóle obchodzi. Poprostu nie patrzcie na ta strone jak wam się nie podoba- proste i logiczne. Wy wogóle wiecie po co są blogi??? Każdy może sobie pisać o sobie co chce i robić co chce, jej wybór i się później dziwicie że ja was wyzywam??? Czemu ona jest niby wieśniarą??? No czemu??? Tak jej się kurwa podoba to tak się ubiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata, weź się dziewczyno uspokój, bo się ośmieszasz :O ciekawer jaka "kara" miałaby spotkać Ostrą za wyrażanie opinii, rozdmuchujesz to jakby miało jakiś sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte ja wyzywam za wasz j**nięty światopogląd, obrażacie kogoś bo się ubrał jak się ubrał a co was to wogóle obchodzi. Poprostu nie patrzcie na ta strone jak wam się nie podoba- proste i logiczne. :D:D:D:D kto jak kto, ale Ty z logiką to niewiele masz wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ostra> na ulicy też do niej podejdziesz i powiesz, że wygląda po wieśniacku? prosto w twarz? Wątpię. Bo to tak fajnie, jak można komuś dowalić i pozostać bezkarnym, prawda?" laska zakłada bloga o modzie, to chyba można skomentować, ze na modzie to ona się raczej nie zna :O gdyby np: miała mode w tyłku, nie intresowała się tym, nie udawała znawce wybiegów na blogu to ja bym się nic nie komentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona a ty
ta dziewczyna z bloga ma rozum, choć ubiera sie jak widac, a ty monia niestety nawet rozumu nie posiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
założyła bloga, bawi ja to, twierdzi, że jest ikoną stylu i? Ja się pytam, co z tego??? Co Was tak strasznie mierzi? Że jest inna? Że się wyróżnia? Że jeszcze nie podkuliła ogona i nie usunęła bloga? Mimo Waszych dobrych rad?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa weź idź sobie po mnie męczysz swoim debilizmem i odpowiem ci na twój topik bo malinowa jak nie wiecie założyła topik z pytaniem dlaczego jest debilem. A więc malinowa jest debilką, ponieważ: - jest bezdennie głupia - czepia się byle czego ażeby się czepić i ukazać dalej swój debilizm - dowartościowuje się obrażaniem innych - i wogóle ma chorą psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"założyła bloga, bawi ja to, twierdzi, że jest ikoną stylu i? Ja się pytam, co z tego??? Co Was tak strasznie mierzi? Że jest inna? Że się wyróżnia? Że jeszcze nie podkuliła ogona i nie usunęła bloga? Mimo Waszych dobrych rad?:/" No a co nie można juz nic skomentować?? co Ty obrońca uciśnionych? nie przesadzasz z tą swoją poprawnością polityczną? Przecież nikt nie pisze do tamtej laski obrazliwych maili tylko tutaj na forum komentujemy sobie jej totalny brak gustu i samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
obronczynie sie znalazly, wylewa sie z was frustracja i zaloze sie,l ze w realu nie macie zycia bo jestescie zgnusniale pruwy bez poczucia humoru, chuj wam w zady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsgsdfgfsdgf
a ty czym sie dowartościowujesz? przeciez sama obrażasz innych, zamiast spokojnie napisac, ze to czy tamto ci sie nie podoba. Ktos do kogos napisze "czesc" a ty juz obrazasz. Zaprzeczasz sama sobie chora dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsgsdfgfsdgf
to bylo oczywiscie do monisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:59 [zgłoś do usunięcia] moniamonte owocowa weź idź sobie po mnie męczysz swoim debilizmem i odpowiem ci na twój topik bo malinowa jak nie wiecie założyła topik z pytaniem dlaczego jest debilem. A więc malinowa jest debilką, ponieważ: leżę i ryczę ze śmiechu :D:D:D ten temat to była kpina tak oczywista,aż razi po oczach, a Ty teraz potwierdziłaś jaką kretynką jesteś, tylko dekiel by nie zrozumiał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona podniecasz się jak dziecko. Chój mnie obchodzi ta laska, dla mnie jest dziewczynką o totalnym braku gustu, próbującą się lansować - i tak napisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
moniamonte wyjdz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaherbata1234567
Skomentować! A nie wylewać jej na głowę pomyje! Poczytaj sobie, jakie ona dostaje komentarze na blogu. Skąd wiesz, że nie dostaje obraźliwych maili? Do tego komentujecie jej zachowania, jej charakter, a nie ubrania. A nie znacie dziewczyny. hahaha> jasne, o poczuciu humory świadczy nazwanie kogoś "wiesniakiem" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
powiadam ci wyjdz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry Baobab
Mordki Wy moje słodkie :P Mimo wszystko wolę styl tej dziewczyny od różowo cukierkowych ubran i typu sweet brokacik pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie to interesuje, że z twojej strony to było kpiną??? ale z mojej strony nie! zadałaś pytanie według ciebie śmieszne ale ja ci na nie poważnie odpisałam bo jestes debilką co stwierdzam po dzisiejszej rozmowie. Co ma piernik do wiatraka cipo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kurva teraz mam bić się w pierś, mając na myśli wszystkich idiotów w necie którzy robią z siebie pośmie wisko a potem dostają chójowe komentarze? Dziewczyno na jakim Ty świecie żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniamonte co mnie to interesuje, że z twojej strony to było kpiną??? ale z mojej strony nie! i Ty się za ironię zabierasz tłuku? :D:Dcipę oglądasz każdego dnia w lustrze, więc spłyń sprawdzić czy dalej tam jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×