Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość o matko o matko
jak ją znaleźć na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar znowu mi się post do Ciebie skasował... wczoraj ktos przeczytał, że palisz a się czepiasz hamburgerów i tyle, wyjaśniłam tylko żeś dzień wcześniej po mnie pojechała, a Ty dalej swoje z tym dawanie dziecku jedzenia, nie skończysz wreszcie, bo to się robi nudne:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWIELBIAM palić i póki nikomu tym nie szkodzę (OK, oprócz mnie samej, bo zaraz się przyczepicie) nie zamierzam rzucać :-) Monia a ty się odczep od moich fajek i przyczep do swojego słownika nieuku :-O Mamo agatki - nudna to ty jestes z tym ciągłym tłumaczeniem, jaką ty wspaniała matką jesteś 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cos mam dla was >> zdjęcie z nk z tą "zmysłową"? miną mnie powaliło na łopatki :D ta dziewczyna jest niemozliwa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest malinowa??? czy ktoś wie??? :-) /|\ ./\. "Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej laski to fakt jej nk jest inne niż blog, ale dalej uważam, że jej sprawa jak jest szczęśliwa i tyle, tyle jest blogów do obgadanie czyż nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku nie dałam spacji między wyrazami i znowu się zacznie... totalny debilizm tu panuje. Sugarowa nie pal tyle bo cie obsrają motyle. Płuca musisz mieć jak 100 letnia stara raszpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfredoooo78
to jest właśnie to czego nienawidzę u Polaków......brak jakiejkolwiek akceptacji i tolerancji..... Po co się nabijacie z tej dziewczyny ? To jest jej życie jej sprawa jak się ubiera jakie ciuchy i skąd lubi nosić to jej wyłączna sprawa.....tutaj w Polsce jest tak , że jeżeli nie odążasz durnie za falą to jesteś skończony bo każdy się na Ciebie durnie patrzy i objeżdża aż miło..... Rzadko można zobaczyć kogoś kto wyrywa się spoza schematów i ma odwagę wyglądać tak jak chce...... Może mi jej styl się nie podoba ale szanuję ją za to , że robi coś na przekór , że idzie pod prąd...... Nie jest kolejnym z 10,000 klonów....jest inna , jest indywiduum i za to jej należą się brawa. Bylo by u nas lepiej gdyby każdy tak jak np. w Stanach mógł bez strachu ubierać się tak jak chce nawet wyjść w piżamie do sklepu bez głupich spojrzeń i durnych tekstów ze strony innych...... Ta dziewczyna nie ma gustu ona ma styl , swój własny i to jest jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko o matko
nie kłóćcie się tylko dajcie link do nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - o moje płuca się nie martw, regularnie robię badania. Nie chodziło mi o brak spacji, tylko multum błędów, które popełniłaś wczoraj. Mamuśka - bo jak 1000 razy to powtórzę, może wbijesz sobie do główki, że nie postępujesz mądrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bylo by u nas lepiej gdyby każdy tak jak np. w Stanach mógł bez strachu ubierać się tak jak chce nawet wyjść w piżamie do sklepu bez głupich spojrzeń i durnych tekstów ze strony innych......" ale ja jej nie bronie tego :P ta dziewczyna jest samozwańczą "znawczynią mody i prekursorem nowych trendów", prowadzi bloga "modowego" a zna sie na tym jak kura na pisaniu poematów :D:D według mnie ona ośmiesza się tym blogiem i próbą krytykowania np: ubioru gwiazd :D:D dlaczego ona ma prawo krytykować ubiór innych a my nie możemy skrytykowac jej szmatek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet nie jest aż tak śmieszne, jak ta dziewczyna się ubiera - to jest raczej żałosne. Śmieszne jest to, że nie dopuszcza do siebie myśli, że jest BEZDADZIEJNĄ "szafiarką, nikomu nie podobają się jej pseudostylizacje. Chyba ma cos z głową nie tak. I nie piszcie, że to jej się chwali, że jest nonkonformistką. KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK przynajmniej przyjąłby słowa krytyki, sugerował się nimi. A ona wogóle ich nie dostrzega :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfredoooo78
sugar_kane ---> bardzo lubię kropki . Między krytyką a wyśmiewaniem są pewne różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar- sama nie postępujesz mądrze, więc tak jak pisałam wczoraj, nie oceniaj byś nie był oceniany. Nic sobie do główki wbijać nie muszę, dalej jesteś jak ślepy koń, jeśli uważasz, że chcę dziecko na co dzień karmić fast foodami i poić colą, jak do Ciebie nie dociera słowo od czasu do czasu to nie masz ze mną o czym dyskutować na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_agatki >> ale Ty jesteś marudna 💤 już wszyscy wiemy, że sporadycznie karmisz dziecko syfami. Zmień temat bo robisz się coraz nudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie przejmuje słów krytyki bo ma w dupie opinie publiczną- co napisała w swoim opisie tylko innymi słowami. Czytajcie dokładnie jak już tak obrabiacie komuś dupe. Nie rzucam mięchem ino słowami eleganckimi jak się komus należą WREDZIOSZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfredoooo78- nie staraj się one tego nie zrozumieją, że dziewczyna nie chce się zmieniać i się nie zmieni i gdzieś ma komentarze. Do reszty -Każdy się ubiera jak chce, wyznaje co chce, z każdego byście się pośmiali, ten gruby ten chudy, ten koślawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ona nie przejmuje słów krytyki bo ma w dupie opinie publiczną- co napisała w swoim opisie tylko innymi słowami. Czytajcie dokładnie jak już tak obrabiacie komuś d**e." czyli teoretycznie wisi jej, że obrabiamy jej dupsko :D więc co za różnica co sobie między sobą piszemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×