Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

serene - już dawno jej się przegrzał. Wypisuje takie bzury, że nawet nie śmiem jej podejrzewać o używanie rozumu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narazie daje rady bo mam taki duży aż mi się wylewa uszami wiec dużo wytrzyma. Pomarańczowy chujcu oj bym ci dupe skopała ty zajebany kutafonie nie myty. Kurwa idź psom dupy ruchaj ty jebany kaszalocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci się dawno wylał tymi uszami, do cna. "Pomarańczowy ch*jcu oj bym ci d**e skopała ty zaj**any kutafonie nie myty. K**wa idź psom d**y ruchaj ty j**any kaszalocie" - Żałosne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty swoj mózg wydłubałaś dzisiaj wacikiem do uszu i nawet nie zauważyłaś że był na patyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
heloł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pomarańczowy to juz było, płyta ci się zacięła więc wymyśl cos innego albo spierdalaj do katakumb gdzie twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
matka, ja juz od 8 na nogach w pracy jestem, a to co przeszlam jadac do pracy w korku to sobie nie wyobrazasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahahahahaha Wspomożesz poziom moich ripost, co do których miałeś (miałaś) wczoraj zastrzeżenia? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seerena stul pysk bo mi monitor smierdzi jak gadasz. Masz jakąś niestrawność??? bo jebie ci z gęby jak z odbytnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
ale j aniemialam zastrzezez do Twoich ripost, tylko ogolnie do poziomu tamtego tematu :D ale wspomoge, oczywiscie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja miałam problem jak jestes taka szczegółowa tylko autorka topiku. Czytaj dokładnie miernoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na kabelki z tyłu monitora, może się palą od przekazywania Twoich płytkich umysłowo odpowiedzi, bo nie znaju modelu monitora który by cokolwiek oprócz obrazu i dźwięku przekazywał live, chyba że na innej planecie żyjesz i nowa technologia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie mnie kompromitujacy bo próbowałam pomóc dziewczynie której proponowano same tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa - poziom tamtego tematu był wprost proporcjonalny do poziomu umysłowego autora :-D Ale co się naśmiałam, to moje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra, witamy ponownie :-) Myślę, że moni NIC nie pomoże, ale można spróbować terapii mocnymi elektrowstrząsami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebana suka z ciebie. A co w tym wszystkim jest kompromitujacego to niewiem- życie ja pierdole ale zjeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×