Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

o kotrej? bo m konczy prace dopiero o 19:30 wiec przed 20 będzie w domu. jak cos to p[isz na komorke bo uciekam do chaty a tam nie bede miala jak wejsc na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agatka- chyba juz tylko ty bedziesz ciezarowka :) bo jak ostatnio jakas mama byla to sie zmyla i juz nie pisze :( nie polece Ci zadnej lekarki bo wszystkie jakie znam panstwowe to pindy rajka- Ty dopiero poznalas ize-ize? bo my wlasnie latem bylysmy na spacerku z nia i mzerb, atiseni i jeszcze jedna mama z prywatnego forum. p.s. zaraz wstawiam pranie z kapsulka :D co z tym wypadem w sobote lub niedziele? aniluap, rajka, atiseni i ja? a reszta mam? moze ja zabiore przyjaciolke (rodzila prawie 2 lata temu) skoro Wy nie chceie/nie mozecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wam zazdroszcze mozecie sobie i na dyskoteke tez juz bym chciala ale no nie stetyjescze troche mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Agata hahaha ja raz wyszlam na winko do bratowej i zaraz mezus dzwonil ze mala wymituje. I od tej pory stoluje sie w domu jak ktos znajmoy wpadnie. Czyli 2,5 roku bez klubu :D Ostani raz byla w knajpie pare dni przed zajscim w ciaze. Jakbym wyczula ze to ostani moj wypad jak na tak dlugi czas :D A ogolnie skad do nas sie przenioslas?? I co sie sklonilo zeby tu zamieszkac. Maz?? Praca?? A moz nasze cudowna miejscowosc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie mialam problemu zeby zostawic synka w domu z tata albo bratem i moglamwychodzic ja tez jakos przed zajsciem bylam .Z Olecka a przeprowadzilismy sie do bialegostoku bo chlopak wricil do swoje starej pracy a i lepiej platnej pracy ja siedze nzwolnieniu juzod 5 tyg i strasznie sie nudze jest zimno wiec zbytnio ne wychodze nigdzie z synkiem tylko tyle co autem do sklepu czy na jakies zabawy z synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agatko, jestem mamą prawie 9-miesięcznej Gabrysi, mam 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26, 27 rocznikowo. Corke 16miesieczna. Moja mordke mozesz podziwiac w mojej stopce buahahah., Foto cory tez jest ale juz dawno nieaktualne :) A jak ci sie niechce wychodzic to MY wszystkie pewnie chetne na kawe wpasc. Rajka pewnie ma juz nas dosc., Kuligu u mnie niezrobilysmy, ale grill na bank bedzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak napewno synek by tez sie ucieszyl bo tu jest sam taka zmiana tam ciagle byl w gronie dzieci a tu sam juz sie robi samolubny hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak napewno synek by tez sie ucieszyl bo tu jest sam taka zmiana tam ciagle byl w gronie dzieci a tu sam juz sie robi samolubny hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 29 a moja zuza 1.5 roku nas tez zobaczysz w moim podpisie. my sie wybieramy we wtorek dp krainy smyka do galerii podlaskiej Agata jak brakuje ci wyjscia to zapraszam.ktos jeszcze? laski to co noedziela? pisze z telefonu wiec wale bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 29 a moja zuza 1.5 roku nas tez zobaczysz w moim podpisie. my sie wybieramy we wtorek dp krainy smyka do galerii podlaskiej Agata jak brakuje ci wyjscia to zapraszam.ktos jeszcze? laski to co noedziela? pisze z telefonu wiec wale bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atiseni,mamaania,rajka rozumiem ze wy bedziecoe w niedziele? to o17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie wykurujemy do wtorku to smyka chetnie widze w naszych planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) agatka -to Ty nie wiesz że kobiet o wiek się nie pyta?? ;P;P;P Ja od 6 miesięcy jestem szczęśliwą mamą małego smyka:) Ide jutro do fryzjera. Taka metamorfoza przed powrotem do pracy;) W końcu jak Cię widzą tak Cię piszą, hihi ;P Już mi się chce wiosny... Mam dośc zimy i mrozów (chociaż i tak w tym roku nie ma co narzekać na długość zimy!) Całe szczęście już dzień coraz dłuższy sie robi. zauważyłam to dziś jak o 16.30 było jeszcze widno:) A w grudniu jak chodziłam na spacerki to już o 15 było szaro. Tęskno mi do ciepełka i słonecznej pogody..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nieśmiałą 26 lenią mamusią Maksymiliana który ma 1,5 miesiecy :) nie nieprawda ja naprawde uwielbiam jak do mnie przychodzicie jakchcecie przychodzic mozna codziennie serio serio wiece byłam na tym spotkaniu klubu mam i chyba wszystkie mamy myślą ze ze mnie spytajcie się izy izy buzia mi sie nie zamykała ciągle coś miałam do pwiedzenia i woggóle chyba tam maja mnie dosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Ponieważ nie jestem z Bialegostoku, a mam zamiar tam rodzić, bardzo Was proszę o najlepszy szpital, obojętne czy prywatną klinikę czy państwówkę. Jestem na początku ciązy, ale u mnie w miescie 100 km od Białego, nie mam zamiaru. Gdzie u Was najlepiej rodzić? Czy jeżeli chcę tam rodzić musze przez całą ciążę jezdzic tam do lekarza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze cały czas przed /w czasie /i po ciązy di gina na zamenchofa :) i mialam tam rodzić ale doszłam do wniosku że jak ba być dobrze to bedzie wszedzie a jak źle to i klinika nie pomoże :) i tak też było całe 35 min bez znieczulenia z męzem przy boku zero bólu tylko na początku złość bo mego małża nie chcieli wpuscić szybko sprawnie i państwowo :) mówię ja rajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki rajka:) Jeżdzę tam z córcią do ginekologa. Szpital może nie jest nowoczesny tzn, sorki, mam na mysli te przychodnie na dole:) ale może wart uwagi pod kątem porodu. Właśnie o tym szpitalu myślałam. Czy znieczulenie jest możliwe przy sn? u mnie w mieście nie ma mowy. Jak opieka pielęgniarek? Sle są wieloosobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana my po przespanesj calej (!) nocy od 6 na nogach, maz pojechal do pracy wiec ja klikam a mala rozwala zabawki i wszystko co znajdzie :) agatka ja na to wyglada, ze najstarsza jestem zaraz 31- chyba, ze ktoras mama sienie przyznaje ;)mamaGabrysi bylastarsza ale od nas "uciekla". Mam przyjaciol na pogodnej wiec prosta droga od noch do Ciebie a i kiedys na transportowej kupowalam ubranka od kobiety, ktora ma blizniaczki ok 3 letnie. ola ja rodzilam panstwowo w USK (dawne PSK) i nie narzekam. pielegniarki fajne, niektore bardzo mile a tylko jedna polozna noworodkowa byla wredna. lekarze rzeczowi azdoswiadczei nia kolezanek wiem, ze bardzo kompetentni w przypadkach jakis powiklan itp... duzo moich kolezanek rodzilo tez na parkowej w 2010 r i takze bardzo chwala ale dla mnie to wywalanie kasy w bloto :) rajka my wiemy, ze potrafisz zagadac na smierc ;P nowaTu- a kulig juz nie wchodzi w gre? sniegu nie masz? aha! a mozemy spotkac sie blizej rynku kosciuszki? bo nie ukrywam, ze jestem zmarzlak a tam bedzie blizej jesli bede autobusem jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja - my właśnie po basenie z małym - padł i śpi. Co do szpitali i porodów ja rodziłam w PSK i jestem zadowolona z porodu, gorsza patologia i potem, ale opieka profesjonalna. A Ty rajka to nie przesadzaj z tym gadaniem - fajnie, że masz coś do powiedzenia i to mądrego i rozsądnego, ja generalnie też dziobem klapie non stop:) taka praca:)))))) Kurde wszystkie młodziutkie jesteście, ja to jeszcze 10 mogę dodać śmiało. Witam nowe mamusie, coraz nas więcej. Ja chcę wiosny i ciepła i łażenia po parku - fajnie jakbysmy tak wszystkie hurtowo się spotkały:)))))) Biedny park - tyle bab z dzieciakami i do tego żadna milczkiem nie jest. Strach się bać. Właśnie czekam na teściów.....Miłej soboty życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam synek bydzil sie do 19 miesiecy po 5 rano i tylko zabawy wchodzily w gre ale to wsumie przez moja prace bo wstawalam po 5 aby sie przygotowac do pracy a jak 2 tydzien mialam na 10 i chcialam pospac to i tak musialam wstac teraz mysle o oddaniu synka do ,,smyka'' aby troszke odpaczac i jemu wyjdzie na dobre zabawy z dziecmi bo juz naprawde zrobil sie taki samolubny nic niczym nie chcesie dzielic z dziecmi kiedys bylo to nie do pomyslenia wszystko oddawaw dla dzieci nawet na ulicy hehe karml slodyczami inne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 29 lat i jestem mamą 3 dzieciaczków. Dwóch laseczek 9i 7 lat i małego łobuza Patryka 11 miesięcy :) Dwójkę rodziłam w USK i dla mnie to porażkaaa!!!!!! Syna rodziłam na Warszawskiej i jest bomba. Polecam także Zamenhoffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam sie i ja Zuza poszła spac, ja dopiero sniadanie robie. Wstanie mała to idziemy na spacer i przy okazji zakupy. Ja "rodzilam" w USK i dla mnie rewelacja ale ja to inna bajka. Mialam zamowione cc wiec grzecznie sie stawilam 18.08 o 10 i 20.08 mnie profesor pociąl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza-iza to Ty jestes starsza ode mnie? nie zartuj! agatka moja mala wstaje miedzy 5 a 6 tak jak my :) i w weekend nie ma spania chocby do 8 :D aniluap a to ja nie taka "gorsza" bo tez dogadalam sie z lekarzem, ze zrobi mi cesarke ale nie mielismy konkretnego terminu (ja moglam jeszcze 2 dni poczekac :D a mc-dulka i familijka to gdzie sie podzialy? juz nie wspomne o lapii!!!!!!! w Grajewie to chyba zasypalo albo prad odcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×