Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

chyba ruda juz :) a propos slicznie ci w tym kolorze ja ide w srode na farbe poraz pierwszy od x czasu zawsze mialam robione balejazem teraz czas chyba na farbe. Męza nie bedzie to zaszaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniluap a pamietasz jak w okolicach pierwszych urodzin Zuziajadla najczesciej tylko mleko? wlasnie u Ilonki tez tak bylo- to jakis okrs chyba zwiazany z zabkowaniem... teraz Ilus je wiecej i czesciej. Zuy potrafi zjesc duza miske. mc-dulka oprocz tego co napisalam przykladowo- Ilonka jeszcze duzo podjada od nas z talerza :) a dzis jadla platki na mleku + troch kaszki dla zageszczenia :) aniluap to kiedy babska impreza? my dzs lecimy na urodzinki do coreczki przyjaciol a ja pike schab ze sliwka i papryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) mamaania - udanej imprezy :) My też dziś poza domem. Obiad u rodziców, a później jedziemy do szwagierki. Wczoraj mieliśmy gości z dzieckiem w wieku Szymka i było super. Chłopcy sie ganiali na czworaka, dzielili samochodzikami, także fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie serdecznie w ten piękny pochmurny dzień :) Gabrysia umie już przewracać się w obie strony czego od dawna nie mogłam się doczekać :) no ale w końcu stało się i jestem bardzo dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atiseni - gratulacje dla Gabrysi ! :) Pogoda dziś fantastyczna :/ a jutro mikołajki po kolana w błocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny atiseni brawa dla Gabrysi, zuch dziewczynka ja to dzisiaj nie ma humoru jakos i do tego ta pogoda. Najchetniej wypiłabym butle wina i poszła spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny ależ mam wisielczy humor ale opowiem wam innym razem bo jestem dzisaj nie do życia :/ Aniluap idziemy dzisiaj czy niee BRAWA dla wygimnastykowanych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wyobraź sobie że miałamdzisiaj egzamin na prawko poo 40 nim jazdy po mieście wracałam do wordu i....100-200 metrów przed "meta"zaczełąm kichac i machneło mną i oblał mnie fartem (ktoś zrezygnował)umówiłam sie na jutro ale szczeże myślę że niedam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atisni - gratulacje dla GABI :) kazda nowa czynnosc dzieciaczkow bardzo ciszy :) aniluap - ja tez mam wisielczy humor i lyka sobie winka chlapnelam (juz nie karmie Ilonki na noc wiec moglam) rajka- a to pech! ale moze lepiej sie nie spieszyc... moja przyjaciolka ma prawko 2 tyg a juz 2 razy puknela autem... w tym raz dzis az szyba jej tylna wypadla :D moja Ilus bardziej kaszle i strasznie sie boje czy na pluca sie nie przerzucilo. jutro ide z nia do lekarza a kurna jestem z matka (tą stara malpa) poklocona i nie ma kto mi ilutki pilnowac. tzn dzis pilnowala kolezanka i chetnie by nadal pilnowala no ale ona ma swoja corke 3 m-ce starsza i nie chce jej za bardzo glowy zawracac :( a wiadomo, ze jak ja czy maz wezmiemy wolne to mozemy stracic prace i wz tu rodz dzici! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajka slońce trzymam kciuki za jutro, pokaż dziadowi jak sie jeżdzi, żeby mu wlosy dęba stanęły nie tylko na głowie ;) MamaAnia oby to nie byłu płuca u Ilonki. Trzymajcie się. Kurcze nie mam wina i nie mam co chlapnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajka- przykro mi że się nie udało.. Powodzenia na drugim podejściu. Trzymam kciki!! atiseni- gratulacje dla Gabrysi za nowe osiągnięcie:) a ja dziś jeździłam po żłobkach sprawdzać warunki itp.. Najlepszy moim zdaniem to Niezapominajki ale bardzo dalego od centrum. Ogólnie nie ma przepełnienia i są wolne miejsca w żłobkach prywatnych, warunki różnie. Dziwne podejście niektórych właścicieli -jakby chcieli coś urkyć.. Dziś rzeczywiście pogoda była paskudna. Moj M był w domu więc tak tego nie doczułam. Jutro Mikołajki:):) Prezenty pod poduszką lub w bucie;P tylko dla grzecznych dziewczynek;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś lepsza pogoda bo wczoraj cały dzień lało.. Zaraz się pakujemy w kombinezonik i fru na spacerek!:) A co! Tak sobie zdałąm sprawę, ze już grudzień a jeszcze tak ciepło... i śniegu ani widu ani słychu... Z jednej strony to super, bo spokojnie można wychodzić z maluchem i nie leje codziennie deszcz a to też duuuuzy plus. Ale z drugiej strony to bez mrozu na wiosnę będzie mnóstwo wirusów a latem komarów...:( No i jakie to święta beż śniegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap już wyskakuje z krzaków :P Dziewczyny z wami się umawiać to koszmar. Napisałam termin a tu zero odpowiedzi :( Myślcie kiedy wam pasuje i piszcie na prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap już wyskakuje z krzaków :P Dziewczyny z wami się umawiać to koszmar. Napisałam termin a tu zero odpowiedzi :( Myślcie kiedy wam pasuje i piszcie na prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap już wyskakuje z krzaków :P Dziewczyny z wami się umawiać to koszmar. Napisałam termin a tu zero odpowiedzi :( Myślcie kiedy wam pasuje i piszcie na prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap już wyskakuje z krzaków :P Dziewczyny z wami się umawiać to koszmar. Napisałam termin a tu zero odpowiedzi :( Myślcie kiedy wam pasuje i piszcie na prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzeber oooo przepraszam!!!!!! ja ci napislaam ze moglam wpasc wtedy o po 15 ale nic nie odpisalas. a tak w ogóle to witam się My dzisiaj z Zuza szalałysmy w krainie smyka ale pustki, bylo 4-ro dzieci wiec superowo, cicho, Zuza szalała z garnkami przy kuchnii z kolega Michalem. Teraz bede tam jezdzila tylko w tygodniu bo w weekendy to koszmarnie duzo ludzi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My od soboty nie byliśmy na spacerze. Albo pada, albo wieje, albo... ja nie mam motywacji ;) Rajka - jak egzamin? Aniluap - w takich bawialniach na pewno fajniej, bo spokojniej jest w tygodniu Ps. Ty spędzasz wieczór z Heńkiem, a ja z Leszkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc-dulka oj to trzeba wyjsc my codziennie jestesmy. Wczoraj mimo ze padało to udało nam sie wstrzelic między chmurami i wyszlismy na 40minut. Dzisiaj Zuzia tez wyszla z niania na godzinke. fajne mamy to towarzystwo wieczorem co? Heniek i Leszek fajne chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a czy któraś z was miałaby ochotę jutro w południe pospacerować po plantach? Jeśli tak to dajcie znać, my jutro tak ok 12 będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap to kiedy wam pasuje?? My po 15 zawsze jesteśmy w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hek hej ja dzisiaj w domu bo niania sie zle rano czula brzuch ja bolał wiec musialam wziąsc wolne na dzis. Ale robote wzięlam do domu bo sie nie wyrabiam. mzeber a piątek pasuje wam? tak moze po 15:30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Sorki za zaniedbanie. W niedziele chrzirny. Potem poniedzialek- oj ciezko bylo :P Wtorek wizyta kontrolna u pulmologa. Sroda noromalna hahaha. Patryska zaczyna chodzic. Smiesznie to wyglada. Taki maly pijaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa dla Patrysi teraz sie zacznie latanie za dzieckiem odrazu 5kg w dół :) Bylam u fryzjera zrobilam sie na blondi w koncu zdecydowalam sie na farbe bo do tej pory zawsze robilam balejage. I super wyszlo, jednak moja fryzjerka to ma nosa. Przyszły Zuzi zabawki na swięta laptop i bębenek super mysle ze bedzie mega zadwolona. Mimo ze mialam dzisiaj wolne to pracowalam w domu 2 godziny boze ja biore praece do domu koniec swiata!!! ale ludie maja faze na pisanie wnioskow o dofinansowanie a ktos to musi sprawdzic. Kużwa mam 12 do sprawdzenia i kolejne 8 czeka. Powariowali chyba do emerytury nie wylaze z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu no jak do 67 lat to sie wyrobie .... ledwo... :) Boze zaraz święta a ja NIENAWIDZĘ świąt, tego całego kiczu ble. Za to do tesciowej nie jade niech emek sam jedzie jak rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap może być po 15.30. Nam pasuje zawsze. No to kiedy? Inne laseczki też się piszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze piątek co? bo jutro musimu pojechac na większe zakupy a piątek mamy wolne wiec chetnie wapdniemy. Masz oj numer komorki to podaj mi adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×