Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

Aniulap na prywatnym napisze adres :) To co na 100% w piątek na 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a u mnie znowu grypa... Łamie mnie w kosciach, gardło boli, nawet skóra.. No i chyba znowu zapalenie uszu mi sie szykuje.. Poprzednio bylo lewe a teraz prawe mnie bardzo boli juz, jak nie przejdzie to jutro do lekarza pojde.. Na razie wygrzewam sie, herbatki malinowe z miodem i tabletki od gardla.. bleee rajka-jak egzamin? atiseni -sorry, ze sie nie zglosilam na spacer, ale wczoraj odwiedzalam rodzicow i nie bylo mnie w bialym, moze po niedzieli jak sie wykuruje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida***
A czy możcie mi panie napisać gdzie w B. osoby niezamożne mogą odbyć poród w możliwie intymnej rodzinnej ale też otoczonej profesjonalną opieką atmosferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artemida- niezamozna- to pojecie wzgledne... za darmo rodzisz w UDSK lub na Warszawskiej (o ile jeszcze porodowki nie zamkneli) albo za ok 1500-2000 w prywatnej klinice na parkowej lub na Zamenhofa sluchajcie- bylam dzis na AM w pomieszczeniu gdzie bylo cialo kobiety- juz bez niektorych czesci ciala oraz mozgi, serca, nerki w formalinie- myslalam, ze niebede mogla patrzec ale jakos nie zrobilo to na mnie wrazenia... Ilutke dzis i jutro pilnuje babcia, mloda lepij sie czuje ale jutro jedziemy na kontrole i do larungologa- niech w koncu ruszy mozgiem i da skierowanie na posiew z noska a my z M mielismy upojny wieczor a potem ogladalam final TM- nic specjalnego... pozdrowka dla Was dziewczyny i dzieciaczkow p.s. nowaTu trzymam kciuki by nauka chodzenia obeszla sie bez wiekszych siniakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam moze glupie pytanie. W czym kapiecie maluchy i jak? juz wyjasniam.. Uzywalam do tej pory Oilatum (kilka razyteż Emolium) ale chcialam wyprobowac cos innego tzn nie emolient. mam probki Johnson&Johnson 3w1 i nie wiem jak go uzywac;/ na opakowaniu napisane ze wlac do wodu lub na reke czy myjke i myc dziecko potem oplukac.. no i chodzi mi o to plukanie - czy mam wyjac dziecko z wanienki i uzyc swiezej wody z kranu?? no bo jak wleje do wody w wanience to tam jest ten plyn i go nie spucze przeciez pluczac woda z wanienki..;/ Prosze o rade. Potem trzeba tez nawilzac skorke dziecka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa ja też używam jonsona i wlewam trochę do wody i rozbełtuje. Kąpie Patysia i wyjmuje go. Nie płucze pod żadną wodą. Tyle że ten płyn wiele dzieci uczula :( Używam tez takiego płynu tyle że z Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowamama - mam johnsona, ale nie używam, bo też słyszałam, że uczula. Używam musteli. Myję nim głowę i ciałko i potem nie spłukuje synka. Dziś kupiłam emolium (po urodz.używaliśmy Oilatum, a potem emolium) bo mamy jakieś czerwone szorstkie plamki na plecach. Nie mogę ich zwalczyć. Kiedyś Szymek już miał takie, długo nie chciało zejść. Teraz już długo się ciągnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa ja dostalam J&J od przyjaciolki bo jej dziecko dostalo uczulenia ale nie chcialam tego badziewia uzywac. my uzywamy bobini bo pieknie pachnie (szampon i plyn do kapieli) a wczesniej HIPPa tez szampon i plyn do kapieli oraz mleczko po. a na samym poczatku oilatum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp:):) mamaania a jak myjesz szamponem włoski Ilonki to spłukujesz wodą z wanienki czy z kranu?? i jak szampon spływa do wanienki to trzeba dodatkowo płukać dziecko? A mleczka uzywacie zawsze po kąpieli czy tylko kiedy skórka sucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny sierpniowa ja kapie w kremie do kąpieli J&J LAWENDOWY spcjalny na noc. Moja nie lubi siedziec w wannie wiec ja jamyje prysznicem. ale keidys jak kąpalam w wannie to spłukiwalam glowe ta samą wodą co byla w wannience z lenistwa, nie chcialo mi sie nabierac nowej bo i po co. Jakos nie przywiązywalam uwago do takich rzeczy. Co ze mnie za matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 3 dzien chodzenia, a Patrycha smiga jak stara. A dokaldnie jak stary pijaczek. Jedyna przeszkoda to progi i zabawki :) Sierpniowa ja uzywam nive 2w1. Myje cialko i splukuje woda z wanienki. Jak juz siedziala, glowe plukalam kubasem. Ja rodzilam na warszawskiej z bratowa bylo milo :P i za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowatu24
NowaTu24 wiadomo dlaczego twój dzieciak tak późno zaczął chodzić bo jest spaśiony jak cielak, żeby dziecko tak wygladało :/, O my good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG, wlasnie sie polakalam, zalamalam i ogolnie nie wiem co napisac. Bo na glupote, tak poprostu brak mi slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowatu24
NowaTu24 na tej fotce ten dzieciak wyglada jak mały knurek, nie wiem jak mozna tak zrobić żeby dziecko było aż tak spasione jak to. I do tego brzydkie. Szybko to ono nie schudnie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap zwisa mi to. Juz raz przerabialam taka wojne. Moge sie tylko domyslac kto to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowatu24
nie znasz mnie nowatu, pisze to co widze ze zdjęcia i to co napisalaś o chodzeniu jej, ma już 14 miesiecy i dopiero zaczyna chodzić, to przez ta dużą wage swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowatu24
a skad ta pewnosć że ja jestem ona a nie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad?? Zaden facet nie uzywa takiego slownictwa w stosunku do malutkich dzieci. Jedynie wyjatki kobiet, ktore maja cos z psycha potrafia sie upasc tak nisko zeby uzywac slowa knur w stosunku do drugiego czlowieka. Ba, dziecka. Zasade mam jedna, obrazaj sobie mnie, dziecko to dziecko. Jesli ktos obraza dziecko jest dnem, zerem, nic niewartym czlowiekiem wystawionym na posmiewisko calego swiata. Nie umiesz czlowieku poradzic sobie z rzeczywistoscia. Wyzywasz sie wwirtualu. Twoj problem. Chcialabym cie spotkac w realu ciekawe czy dalej bys tak spiewala. Ale coz anonimowosc, odleglosc robia z nas odwaznymi, odwazynymi kretynami. Zal mi ciebie. Tak bardzo mi zal, ze pojde sobie poplacze. Tyle w tym temacie wiec sie wiecej nie prodokuj, bo ci styki w mozdzku sie przypala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe. A skąd ta pomarańcza wie jak twoja mała wygląda?? Na tym forum nie pokazujemy zdjęć! Spadaj pomarańczo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu pod postami jest zdjęcie twojej Patryśki. Usuń to bo popierdolone pomarańcze wykorzystują sytuacje, a tutaj nam to nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawa dla Patrysi :) Zuch dziewczynka Sierpniowa życzę zdrówka. A ja jak zwykle mam problem. Jak zwykle bo cały czas pytam o to, o tamto... no ale cóż. Martwię się bo dość późno dałam Gabrysi kaszkę z glutenem (w połowie 6. miesiąca) i zaraz po tym miała szorstką skórkę, tylko że w tym czasie nie miałam swojego mleczka i raz dałam jej mleczko inne no i myślałam że to od tego, ale na wszelki wypadek odstawiłam tą kaszkę. Gdy skórka zrobila się już ok to postanowiłam wrócić do tej kaszki więc wczoraj dałam jej pół łyżeczki kaszki manny. Niestety dziś widzę pogorszenie, boję się że to uczulenie na gluten... Wiem że z bezmleczności dzieci wyrastają, a czy z tego uczulenia na gluten też? z drugiej strony gdzieś czytałam że jak się nie wprowadzi tego glutenu do końca 6. m-ca to żeby się wstrzymać do 9. Może powinnam dać sobie spokój i poczekać jeszcze (w sumie to będzie za niecałe dwa miesiące) ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, znów jakiś frustrat na forum... Dlatego ja jestem przeciwna zamieszczaniu zdjęć w i-necie tak ze każdy ma dostęp. Mój synek ma prawie 14 m-cy i jeszcze nie chodzi. NowaTu - Twoja Niunia jest słodką pucołowatą panienką :) Działo sie coś u Was po szczepieniu? U nas synek źle śpi (ale zęby mu idą, czwórki) i od wczoraj jakiś ciepły, a gorączki niby nie ma... Aniluap - udało Ci się mnie zmobilizować i wczoraj i przedwczoraj byłam na spacerze :) Dzis chyba nie pójdę bo Szymko jakiś ciepły od wczoraj. Nie wiem, chyba to po tym szczepieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa - jest coś takiego jak nietolerancja glutenu z której dziecko wyrasta i alergia czyli choroba - celiakia. Jak się nie wprow.w 5 czy 6 m-cu to podobno tzreba czekać aż dziecko skończy 10 m-cy. Ja zaczęłam podawać okruszki chleba pod koniec 9 m-ca. Potem mannę do zupki, a całą kaszkę glutenową, makaron, kluseczki dopiero jak synek miał ok.roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×