Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klejnotka 1

FILM NA TVN KRZYSZTOF WSTRZĄSAJĄCY !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jestem zachwycona
film wstrzasajacy a raczej nie film a to co potrafili zrobic ci zwyrodnialcy z krzysztofem. 3 lata...wyobrazacie sobie to?????jak on musiał kochac zycie zeby to przetrzymac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zachwycona
sweee t, a jakie moze byc inne zakoczenie??czy ty znasz historie olewnika???przeciez to byl film na faktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w niedziele o 0.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieranka
jak on umarl? pobili go na smierc czy organizm nie dal juz rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
Powtórka filmu w niedzielę o bardzo późnej porze 00 : 30 TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny mak _
co bedzie w drugim odcinku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobało mi się, gdy ojciec mówił do córki , że on by nie dał rady tak walczyć o prawdę jak ona, a potem powiedział daj sobie już z tym spokój, ja się resztą zajmę, a potem było pokazane jak więzień dostaje anonim - albo ty, albo dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsmutniejsze jest to
ze to nie fikcja filmowa tylko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
Torba z pieniędzmi została zrzucona z Trasy AK w Warszawie na ulicę Gwiaździstą, która przebiegała pod nią. Sprawcy wywiercili wcześniej dziurę w ekranie dźwiękochłonnym, aby rodzina mogła zrzucić torbę z pieniędzmi z Trasy AK to niedaleko mnie :P swoją drogą porwali go z domu, czemu skoro byli tak bogaci nie mieli ochorny? :O i dziwne, czemu tych 3 zabójców sie zabiło? to znaczy że na wolnosci został ktoś tam jeszcze ehh w ogole nie żal mi bogatych ludzi bardziej żal mi psów i bezdomnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mieli miec
ochrone skoro czuli sie bezpiecznie, Krzysztof mieszkal obok rodzicow, na imprezie bawi sie pelno glin, wiec kto przypuszczal ze ktos planuje porwanie??? To byl 2001 rok, wiec ta ochrona nie byla tak bardzo rozpowszechniona jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam jest przedsstawiona
relacja tylko olewników:o przecież nie przyznaliby się ze robili ciemne interesy w ktore zamieszane byly grube szychy:o przedstawili siebie jako biedną rodzine ktora stracila brata, syna..przeciez nikogo z normalnej rodziny sie nie porywa i nie zabija... moim zdaniem ten pajac żyje, tylko spierdolił z lap tatusia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mieli miec
Jestes chory/a ty powyzej po prostu nie wypowiadaj sie tutaj wiecej... zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koncu filmu bylo o tym, ze to fikcja - to byl film tylko oparty na histrorii krzysztofa olewnika, a nie fakty. poczytajcie o ym w necie - od razu widac, ze wiele faktow sie nie zgadza, ale i tak film zrobil na mnie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam jest przedsstawiona
mam sie nie odzywac bo pisze prawde?? poogladajcie czasem cos innrgo w tv niż mam talent i taniec z gwiazdami to sie dowiecieczegoś więcej o świece... film faktycznie fajnie zrobiony, ale duuuuuużo informacji nie zostalo ujętych:o rutkowski prowadził te sprawe, ale tatus olewnik wszystko mu utrudniał jak tylko znalazl cos nowego, z reszta on tez gryyylowal z olewnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film jest oparty na
faktach i nie jest to zadna fikcja. Na potrzeby filmu zmienili tylko nazwiska bo pierwotnie mialo byc normalnie Olewnik. No wlasnie nie ogladam mam talent i innej papki wiec tez wiem. Niektorzy dopiero po tym filmie sie dowiedzieli co sie dzialo, a ja sprawe sledzilam od dawna i film jest oparty na historii Krzysztofa, oczywiscie ze jest pare zmian bo przeciez w filmie nie da sie pokazac kilkuletniej katorgi tej rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niescisłooscie w filmieee
przystojny ten aktor , czy to ten co grał papieża (chodzi o tego blondyna ) i ile okupu w koncu dali?? najpierw 300 tys. potem 350 potem 160 czy nie udało sie dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssswwwwwww
hehehehe prostytutke zabil i spierdolil ot cala historia pewnie zyje i dupsko na bachamach grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuu030tf
a ja powiem że nie obchodziła mnie ta afera, za głośno o nim było, naprawde cos takiego mnie nie obchodziło, a film fajny, taki w stylu W-11 zresztą chyba producent ten sam :) powiem Wam że bardziej żal mi tego dzieciątka, co go znaleźli w Cieszynie i do dziś niewyjaśniono czyje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego trzylatka masz na myśli? Jego chyba nazwali "Jasiem"... To jest taka rozpacz dla mnie, że nawet o tym nie myślę. I chyba nigdy się nie dowiemy, kto go zabił i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozycielko tematu i reszto
histeryczek, poczytajcie sobie co sie dzialo w OSWIECIMIU, w lagrach, łagrach w stalinowskich wiezieniach, to zobaczycie co to jest prawdziwe cierpienie i upokorzenia!!!!!!!!!!!!!! krzysztof olewnik - nie on pierwszy i nie ostatni! jak miala sie czuc corka Fritzla wieziona prawie 30 lat??? GWALCONA I BITA przez wlasnego ojca, ktory palil jej dzieci w piecu! DLATEGO JAK KTOS PISZE ZE TYLKO K.O. SIE NACIERPIAL.... NIECH SIE ZASTANOWQI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto pisze że TYLKO? Ale temat jest o nim, więc piszemy o nim... Jak puszczą film o córce Fritzla to będziemy o niej gadać na tym forum. A co do Oświęcimia... Prawda jest ogólnie znana i przez to strasznie oklepana. Trzeba przeczytać dopiero jakąś bezpośrednią relację, żeby zdać sobie sprawę z tego, co się wtedy działo. Polecam książkę (nie film! książkę) "Pianista" autorstwa Władysława Szpilmana. Albo "Miałem wtedy 14 lat", o chłopcu który brał udział w walakch Powstania Warszawskiego na Śródmieściu i trafił do niewoli. I właśnie taką bezpośrednią relację mieliśmy w filmie "Krzysztof".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie ten film można obejrzeć
w internecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfhfgfasfsdgdfhgf
Film jest pokazany jako relacja "biednych" Olewników" , ale zapomnieli wspomnieć o tym jak robili ciemne interesy z grubymi szychami, jak stary Olewnik rządził latami.Pokazali tylko że niby porwali i zabili Krzysztofa za nic,ale jakiś powód był.Stary myślał że latami będzie kradł i oszukiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfhfgfasfsdgdfhgf
No i jak widać się pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×