Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

kociamber3030 ale ja nic do ciebie nie powiedziałam licencjo to nie komentuj mojej wypowiedzi ,czy ja komentuje twoje brednie ?-----------powiedzialaś - bo pisze o Zielonoświatkowacach - a ja nią jestem - wiec twoje brednie odnoszą siedo mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber3030
mozna o nich powiedziec buntownicy własnych umysłow, bardzo dziwni ludzie ,nazywają taką grupę jedną wielką rodziną , jak mozna mówic o obcej pokrewieństwem tobie osobie rodzina? dziwni są i nie radze sie z nimi zadawac bo przejdziesz pranie mózgu jak w sekcie ,guru na pierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkowiec
bzykają się przy księżycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , że w Kwidzynie, jest kosćiół zielonoświatkowców, naprzeciw dawnych koszar wojskowych, niedaleko dworca pkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
AHA!! I WIECIE CO TEN KATOLICKI GURU JESZCZE ROBIŁ??? MACAŁ DZIEWCZYNY W PRZEDZIALE WIEKOWYM 14-17 PO CYCKACH ZEBY SPRAWDZIC CZY BEDA DOBRYMI KATOLICZKAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bzdury wypisujecie - bo jesteście wieżniami swoich umyslów . wszystko co jest inne - jest dla was niebezpieczne . dobrze czujecie sie tylko w swoich przekonaniach , kóre tak naprawdę nie śa wasze - a waszych rodziców , waszych rodzin . niegdy nie zadaliście sobie trudu ,zeby zweryfikować w kogo i dlaczego wierzycie . a wiecie dlaczego ? dlatego ,zę nie wierzycie w nic , wypelniacie tylko bezduszne obrżadki , ktore nikomu w niczym nie pomogą - a Boga sie boicie , cp wasze sumienie was oskarąz przed wami samymi . Ale Bóg itak czeka - jeszcze jeden dzień ,jeszcze jedna noc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pierdzielicie!!
I MOJA BABKA-KATOLICZKA MÓWIŁA ŻE TEN PROBOSZCZ (CZYLI KATOLICKI GURU) TAK CO MIESIĄC ROBI I TO NAZYWA SIE "ODRODZENIE WIARY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber3030
lorika ty miałas jakis kontakt z taka osobą ? ja mam takich sasiadów ,z nimi nie da sie porozmawiac tak zwyczajnie na luzie bo do kazdego tematu dodawane są słowa boże , nawiedzeni a młodzi ludzie ,unikam ich jak ognia bo nie chce stale słuchac dla przykładu podam dziekuje ci boze za ładną pogode , bóg nam dał dzis zdrowie itp, pierdolca idzie dostac od ich sposobu bycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber3030
po wypowiedzi licencji w ostatnim poscie macie przykład zbuntowanych umysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym polega to moje zbuntowanie umyslu ?:) na tym ,ze sama wybralam swoja drogę - a nie idę jak baran bezmyślny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber3030
licencja wróc do mojego opowiadania i tego co pozniej napisałam tam jest odpowiedz na twoje pytanie a sądzac po tobie to jeszcze sa upierdliwi do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ci napisalam - zaden z ciebie King - ani nawet Gretkowska - wiec myśli zadej w swojej pisaninie nie zawarlaś . toteż i rozumieć nie ma czego - a ja Duchem Św . nie jestem i twoich myśli nie odczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz lepiej od razu ,ze nie masz pojęcia o czym piszesz i mozemy porozmawiać albo o pogodzie ,albo o Bogu - albo wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber3030
odpowiadam autorowi na pytanie nie mam potrzeby zadawac sie z kims takim jak ty nie mam ochoty wdawac sie w dyskusje z osoba należacą do sekty bo dla mnie to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze boisc sieze mna " zadawać " bo mogloby sie okazać ,ze tak naprawdę potrzebujesz Boga - a nie chodzenia do kościola ? a moze boisz ise wieedzy osiecie ? o innych ludziach ? o innych kosciolach ? czy moze tak zwyczajnie - jesteś ograniczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z Zielono Świątkowych rzuciła mnie dla Boga :D Prawie jebłam, jak mi powiedziała, że "Bóg nie byłby za tym, żebym się z tobą przyjaźniła". Bo przeklinałam :o I Reddsa wypiłam raz na tydzień :o Byłam kilka razy w ich kościele. Raczej kiepskie żarty opowiadają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jak poszłam do ich kościoła, to nie powiem, żeby mi spokój dali, chociaż grzecznie dziękowałam. Koleżanka(nie ta, co mnie "rzuciła", ale inna laska ze szkoły i z tego Kościoła) nie mogła mnie sobie odpuścić :o W końcu jasno dałam jej do zrozumienia, że nie ma mowy, to mnie tamta "rzuciła" :o No, ale poza tym ona to normalna i dobra dziewczyna :) Tylko nie lubi złych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak osobiscie gdyby mi przyszlo sie wychowywac na takiej religii to bym miala niezly zal do rodzicow zreszta moja wiara jest i tak slaba, wiec chyba do zadnej sie nie nadaje-----------------------CZEMU MIALABYŚ ŻĄL DO RODZICÓW ? sama piszesz teraz ,ze wiara twoich rodziców niczego nie wniosla w twoje życie - to skąd wiesz jak wygladalo by ono po poznaniu Jezusa ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta to czuć
bo nikt narmalny LICENCJA nie chce byc wychowany na '' sekciarski charakter'', taki jak masz Ty jako odmieniec, moim zadaniem nadajesz sie do leczenia psychiatrycznego ,ledwo wstajesz juz nawijasz o jezusie zresztą tylko ty tutaj bronisz tej sekty bo pewnie ciebie ten ich pastor posuwa najczesciej a ty wtedy krzyczysz TAK JEZU ,TAK JEZU gdybym miała taką rodzine to wolałabym jej nie miec wcale ,dom dziecka lepszy .Wstaje rano i zaczyna swoją gadke o jezusie ,co za kretynka wszystko ma swój umiar i nawet zagorzały katolik nie zachowuje sie i nie obnosi ze swoją wiarą ,a ty co robisz , jestes psychicznie chora i powinnas oddac sie do jakiegos zakładu żeby ci tego jezusa z głowy wybili , bo moze ty patrząc na jego obrazy poczułaś miłośc ale nie taką duchową tylko chemie i kochasz go jak kobieta mężczyzne , to co wypisujesz na forum to jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta to czuć
o mieszaniu krwi miałam napisac i zapomniałam kto normalny zgadza sie na cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, wolę mieć tak "sekciarski charakter"- jak to nazwałaś , jak Licencja i podobać się Bogu a potem spędzić z Nim wiecznośc w niebie niż być daleko od Boga tak jak ty i być potępionym na wieki. Zastanów się więc co jest dla ciebie ważniejsze...i pomyśl czy warto...czcesz tak umierać- bez pojednania z Bogiem...hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta to czuć
nie mam zapedów religijnych wierze w to co widze ,nie jestem fanatyczką czegos czego nikt na oczy nie widział tylko z obrazka i bajek dla niegrzecznych dzieci kto wierzy w takie bzdury ,tylko małe dzieci moga nabrac sie na pleplanie w stylu ,,bedziesz niegrzeczny pójdziesz do piekła,, widziałas tego boga czy tylko bajeczki o nim czytałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta to czuć
a moze dla was bóg to ten pastor czy guru jak wy go tam zwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dla ciebie jest bogiem ? pieniadze ? to co ludzie powiedzą ? praca ? seks ? myślisz ,zę skoro nie wierzysz w Boga - to nie podlegasz Jego osądowi ? Bóg nie che żebyśmy wierzyli w niego ze strach - bo on jest milościa .Ale daje czas na poznanie siebie , pozwala sie znaleść , daje o sobie ulyszeć - tak żeby nikt nie mógl powiedzieć - " nigdy onim nie slyszalam " pomyśl czy twoje bluzgi komuś albo czemuś sluża ? myślisz, ze mozesz mnie obrazić albo dotknac ? jesli tak naprawdę myślisz - poróbuj dalej - ja mam czas i Boga ,który mnie zna :) albo mozemy oNim pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo w pl
czytam to i widze jak fanatyzm religijny moze przysłonic realne zycie , jak mozna za wszystko dziękowac '' panu '' pies ma swojego ''pana'' lub własciciela normalny człowiek ma rodzine i przyjaciół , moze podziekowac sobie za swój wysiłek i prace , kto dał wam dach nad głową ? sam wam z nieba nie spadł jezus też wam go nie postawił i nie powiedział masz w prezencie.Sam musisz na wszystko zapracowac. Podobno o wyznaniach nie dyskutuje się ,Z SEKTA NIE MA ŻARTÓW a tymbardziej nie powinniscie zadawac sie z ludzmi nalezacymi do sekt typu zielonoswiatkowi , takie znajomosci do nieczego dobrego nie prowadzą , gdyby moje dziecko przyprowadziło jakiegos znajomego tego typu kategorycznie zabroniłabym takiego kolegi mieszanie krwi to typowo pogańskie deksiarskie zachowania ludzi którzy mają słabą psychike i dali omamic sie innym tragedia i jeszcze chowają dzieci na takich samych jak oni za kilkadziesiąt lat mogą na świecie byc juz same sekty jak nie zostanie '' zabite to w zalążku'' tacy ludzie są wyklęci przez KK dlatego zachowują się jak opętani fanatycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszanie krwi to typowo pogańskie deksiarskie zachowania ludzi którzy mają słabą psychike i dali omamic sie innym ---------------------wiem ,ze to wydaje sie wam mocno podniecające =erotycznie , wiec i tak szkoda wam tlumaczyć ,zę to klamstwo :) ale tak dla zasady - zanim zaczniesz sie wypowiadać na jakis temat wypadaloby cos na ten temat wiedzieć . a tak wychodzisz na prostaka i ignoranta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo w pl
powtarzam nie wdawajcie się w dyskusje z osobami z sekt szkoda waszych słow czytam i oczom nie wierze co te panie wypisują tylko bóg nic innego dla nich nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co proszę??????
mieszanie krwi jest ciebie podniecające i erotyczne ? tak macie wpajane w zgrupowaniu dla każdego normalnego człowieka to jakis obrzydliwy obrządek jesteście obrzydliwi dotykając krwi obcej wam osoby obrzydliwi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co proszę - nawet nie iwesz na co sie oburzasz :) nie iwesz nawet co oznacza " mieszanie krwi " w klamastwach powtarzanych ,z nadzieja ,ze stansie prawda ?:) najpierw poczytaj - a późnie cos napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×