Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

czytam i oczom nie wierze co te panie wypisują tylko bóg nic innego dla nich nie istnieje--------------------a skad ty mozesz wiedzić co dla mnie istnieje a co nie ?:) odpowiadam na pytania zawarte w tytule wątku - co w tym dziwnego ? to raczej ty jesteś niedoczuczona , bo przychodzisz sie wypowiadać w temacie o ktorym nie masz pojęcia . Po co ? czego sieboisz ? Że dowiesz sie czegoś co będize moglo zmienić twoje życie ? dlaczego reagujesz strachem na slowo Boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co proszę??????
Sekta i obrzydliwi ludzie plus odrażające obrządki takie jest moje zdanie a ty poniewaz nalezysz do tej sekty będziesz jej bronic bo dlaczego miałoby byc inaczej .Moze pozwól wypowiedziec sie innym ludziom co sadzą na ten temat a Ty tutaj zachowujesz się jak jakis guru , przecież to nie Twój temat ty go nie zakładałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: „Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje. Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: „Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów (Mt 26,2628). Nasze wspólne rozważania rozpoczynamy od przedstawienia historii Marshy, żydowskiej aktorki, która w Londynie wyszła za mąż za diskjockeya. Pewnej nocy, kiedy zamartwiała się z powodu dręczących ją problemów, zobaczyła w widzeniu niewiastę, która poleciła jej wyjść i poszukać kościoła. Posłusznie wyszła więc z domu. Całą noc błądziła po okolicy, by w końcu stanąć przed katolickim kościołem rektoralnym. Kiedy ksiądz otworzył jej drzwi, powiedziała prostotą: „Przyszłam po Chleb Zycia. Kapłan ujęty tymi słowami, zaczął nauczać ją o wierze katolickiej. Kiedy Marsha przyjęła ostatecznie chrzest, przyrównała to wydarzenie do oczyszczającego deszczu, którym przemokła do „ostatniej nitki swej istoty. Kiedy zaś przyjęła Komunię świętą, powiedziała, że poczuła się tak, jakby spaliła się doszczętnie w miłości Chrystusa. Jej zdumiewające nawrócenie wywarło wielki wpływ na życie wielu ludzi. Ofiara Mszy świętej jest sercem naszej wiary i naszego kontaktu z Bogiem. Uobecnia się w niej na sposób sakramentalny wielkie misterium życia ,śmierci i zmartwychwstania naszego pana Jezusa Chrystusa „7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonoświątkowcy są pełni pychy, mało tego, uważają się za tak ważne postacie, że błogosławią innym albo rzucają klątwę :O To bezmyślne istoty, które potrafią tylko się radować lub złościć. Zwykły ludzki smutek jest im obcy. Obca jest im żałoba po bliskich. Kiedy zmarł kamelii ojciec, ona nie martwiła się w ogóle, bo to był tylko "ziemski" ojciec, nic wielkiego. Tak napisała, co świadczy o jej wyjątkowej skostniałości emocjonalnej :O Podsumowując: zieloni to nic dobrego, to zwykła sekta, która bogaci się na pieniądzach zwerbowanych ludzi. Trafiają do niej socjopaci, psychopaci, ludzie szaleni, agresywni, pełni pychy. Bogacą się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co proszę??????
zdążyłam zauważyć ze uważa sie ta dziewczyna licecja za najmadrzjsza i najważniejszą w tym wątku ,co bardzo zle o niej swiadczy ponieważ swoje zdanie wyraziła i nie pozwala miec odmiennego od jej markeba to co napisałas co to niby ma byc kazanie pastora na dzis czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
Jak to zmarł ojciec a ona uznała ze to nic takiego bo to jej'' ziemski ojciec'', pranie umysłów inaczej tego nazwać nie mogę a gdyby zmarło jej dziecko tez by była zadowolona bo to tylko człowiek ''ziemskie dziecko'' co oni maja robione z mózgami ,myśląc takimi kategoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tą żałobą to fakt. U nas był wypadek samochodowy i kierowca potrącił dwie dziewczynki, siostry - obie zmarły. Należały do tej sekty, one i ich rodzice :o I matka nic, zero płaczu, zero wzruszenia! Podobnie reszta rodziny z tej sekty :( To już sąsiedzi bardziej żałobę obchodzili i rodzice ich przyjaciółek z klasy, a matka - Bóg tak chciał, i tyle! Chore to jest po prostu! Jedna banda z tymi co po domach chodzą nagabują, wykopać się nie dadzą a w polemikę wejść się boją bo się ośmieszą :o Ja zawsze jak mnie zaczepiaja jedni czy drudzy to puszczam ściemę że moja koleżanka jest u nich i jakbym chciała to już bym była, a skoro się przyjaciółce nie udało mnie przekonać to obcym tym bardziej :P Chyba jedyny sposób, bo zwykłe powiedzenie 'nie' nie działa, a jak się zacznie dyskutować i wyciągać drażliwe rzeczy to wielki bulwers :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mówiła coś o tej 'ziemskiej' rodzinie, ta matka dziewczynek :o Wcale nie żałowała, wcale jej brak nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni działają jak sekta, przyciągają ludzi na zakrętach życiowych i sprzedają mantrę i kij wie co, byle się zapisać i dać mózg wyprać do cna :o A tak sekty właśnie działają, na takiej zasadzie, jak ktoś zagubiony, pokłócony z rodziną, to wtedy łapią na wędkę i mają kolejną ofiarę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
serena to działanie na zasadzie FIRMA KRZAK nikogo nic nie obchodzi ,oczy wlepione w jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, mój temat się rozwinął:) Moja znajoma zachowuje się trochę sektowato, nie chcę nikogo obrażać, ale wypicie kieliszka wina, czy butelki piwa w gorący dzień to nie jest grzech:o Przy tym jest bardzo mało empatyczna, np. nie rozumie, że ktoś w życiu zbłądził - nie można komuś takiemu współczuć, bo sam wybrał sobie taka drogę:o Wszędzie widzi szatana:o Ktoś pali papierosy, bo go szatan namawia:o No, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
matko ,nie zadawaj sie z nią bo taka osoba jest nawiedzona i jeszcze bedzie próbowała ciebie do tej sekty namówic ,czytałas co oni tam wyczyniają , nie dziwie sie ze boją się szatana skoro to wykolejeńcy życiowi , jak tak przerazliwie i kurczowo wierzą w jezusa to i w diabła z rogami też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
Czytałam wypowiedzi ludzi z sekty tutaj na tym topie ,o jezusie jak katarynki nawijają a o diable nic słowem nie wspominają, moze tak boją się go że ze strachu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem - mnie tylko przeraża ten okropny brak empatii. Np. ktoś po wielu latach ma problemy w małżeństwie, to ona tego nie rozumie, bo przecież wiadomo było, kogo się brało i nie dociera do niej, że ludzie się zmieniają. Albo - jeśli mężczyzna pomyśli o innej kobiecie niż jego żona, to jest to grzech:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
to są typowe zachowania ''zaprogramowanego mózgu'' skoro oni nie czuja żałoby po smierci dzieci to jak maja zrozumiec kogos kto ma kłopoty w małzeństwie, gorzej niz zwierzęta , mnie interesuje fakt gdzie oni tych zmarłych chowają bo chyba nie na normalbych cmentarzach, żaden ksiądz by na to nie pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na pogrzeb ojca przyszła ubrana w jakieś kolorowe rzeczy - ja tam nie uważam chodzenia w żałobie, bo żałobę ma się w sercu, nie ciuchami się ją eksponuje, ale w naszym kręgu kulturowym pogrzeb jest tego rodzaju uroczystością, na którą kwieciste stroje raczej nie uchodzą. Skąd wiesz, że nie rozpaczają po śmierci swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz, że nie rozpaczają po śmierci swoich dzieci?------------------bo tak przeczytala w koorowym czasopismie - a tam jak wiadomo jest krynica madrosci wszelkich prawd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zgody ksiedza - ksiadz to sie mzoe zgadzać albo nie - ale tylko jak cmentarz jest katolicki i w poblizu jes cmentarz komunalny . poza tym nie ma nic do gadania - ja sie chcesz powymadrzać - trochę sie dowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie krytykuję, ja tylko pytam. Byłam raz tylko przy wydarzeniach śmierci u Świadków Jehowy, gdzie dziecko umarło i żalu po nim żadnego nie był - na zasadzie bóg dał, bóg wziął:o To akurat z autopsji wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
Wróc strone wstecz dwie osoby opisywały ,jedna o zmarłym ojcu na co córka twierdzi ze to tylko ''ziemski ojciec'' nic takiego że zmarł a druga pisała o zmarłych dziewczynkach siostrach w wypadku nalezących do tej sekty gdzie ich matka nawet nie uroniła jednej łzy bo ''pan tak chciał'' sąsiedzi bardziej się przejeli niż matka ,możesz to zrozumieć jacy ludzie Poczytaj strone wstecz nawet jakieś pogańskie kazanie sę tam pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblubienica :) nie przyszlo ci do glowy ,ze kobieta po prostu taka jest i jej wiara nie ma z tym nic wspólnego ? Przeciez jest pelno ludiz bez serca , bez wspókczucia - czy ktoś wiaże tą niedoskonalośc z ich wiarą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,merkaba - to katolik - czyli ktoś dla ciiebie :) napradę wierzysz w to ,zę matkę po stracie dziecka nie boli serce , nie rozpacza , - bo ktoś jej zabroni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
seerena i pokutnica jania strona wstecz pisąły o smierci poczytaj co to za sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie oślepieni bogiem tracą miłosierdzie. Smutna bardzo prawda-------czyli w naszym kraju sami wierzacy sa - szczegolnie kiedy bez milosierdzia wyrzucaja psy na wsiach - albo bija - bez milosiedzia swoje dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
licencja jestes zywym przykładem bardzo niesympatycznej osoby należącej do ich sekty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misioagram seerena i pokutnica jania strona wstecz pisąły o smierci poczytaj co to za sekta------------------------wierzysz we wszysko co ktoś obcy napisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×