Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oblubienica

Co wiecie o zielonoświątkowcach?

Polecane posty

Gość misioagram
dlatego ze mnie zaczepiasz ,w zyciu słowa bym nie zamieniła z kims takim jak Ty , jesteś gorsza od tych pustaków przesiadujacych tu na kafe i pokazujaxych gołe dupy do oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywisćie ,ze religia jest sprawa osobistą - ale po to jest forum publiczne ,zeby na zadane pytanie każdy mógl sie wypowiedzieć . ale towarzysdtwo wzajemnej adoracji nie przewidzialo ,ze ktoś moze mieć inne zdanie na temat wymyślanych przez nic hbzdur i sie burża :) ale mnie to nie dziwi :) Tam gdize pojawia sie Slowo Boze ,gdzie ktoś tylko zaczyna mówić o Bogu - zaraz pojawiaja sie glosy przeciwne - ja wiem skad one sie biorą i one też wiedża ,ze ja wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie hcecie ze mnarozmwaić - to czemu ciegle to robicie ? :) porozmawiajcie sobie razem - umacnijać sie w swoich " madrościach ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cichutenkooo
Kochana Bóg rządzi wszechświatem nie tylko naszym światem. Raj po śmierci może być wszędzie, nie koniecznie tu na Ziemi. Mało jest miejsca we wszechświecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
Ten temat zaczyna się robić jakiś taki opętany......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie dosc , ze pustka to jeszcze czytac nie potrafi ..... misioagran ... jesli masz ochote to mój mail : olaolaola55@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
cichuteńko widze ze ty masz wiekszy wpływ na ta osobe licencji niz ja bo z moich wypowiedzi robi sobie szyderstwo ,tego ich uczy guru ,traktowac ludzi z góry ,za kogo oni sie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... we wszechswiecie .... pewnie ze to tez mozliwe .. wcale nie zaprzeczam ... ale odpowiedziałam odnosnie 144 tys ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
Licencjo powinnaś odróżnić wypowiedzenie się na temat a wyzywanie na wzajem bo niestety nikt już się tutaj racjonalnie nie wypowiada, tylko jedni się wyzywają a inni próbują zbawić świat swoimi naukami których i tak nikt nie rozumie bądź nawrócić innych na swoja wiarę ( co akurat też im się nie uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cichutenkooo
jakie sa dowody na to że biblia pisze PRAWDĘ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
xichuteńko ta kobieta nie ma swiadomosci co robi zaczepia i wkleja wypowiedzi innych a teraz twierdzi ze to my z nia chcemy rozmawiac ,mam wrażenie ze rozmawiam z dzieckiem 5 -letnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia- ja to rozrózniam doskonale - ale jestem czlonkiem kościola zielonoświatkowego - temat jest - "co wiecie na temat zielonoś ... ", przychodze tutaj - a panienki wypisuja glupoty aż oczy bolą patrzeć , poklepując sie po plecach . boja sie wszystkiego co jest inne , cio jest zwiazane z Bogiem,umniejszajać znaczenie Jezusa - oczyowiscie mogę sie nie oodzywać - ale dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O PRZYSZŁOŚCI człowieka i ziemi apostoł Piotr napisał: „Są jednak nowe niebiosa i nowa ziemia, których oczekujemy zgodnie z jego obietnicą, i w nich ma mieszkać prawość (2 Piotra 3:13). Pierwsze proroctwo o „nowych niebiosach i nowej ziemi zostało zanotowane w Księdze Izajasza (Izajasza 65:17; 66:22). Powołując się na nie, Piotr wskazał, że za jego czasów jeszcze się w pełni nie urzeczywistniło. Później w Księdze Objawienia, spisanej około roku 96 n.e. przez apostoła Jana, „nową ziemię powiązano z błogosławieństwami Królestwa Bożego (Objawienie 21:1-4). Obecnie spełniają się słowa Jezusa i apostoła Pawła dotyczące okresu mającego poprzedzać nadejście tego Królestwa. Możemy zatem oczekiwać, że Królestwo to już wkrótce utoruje drogę nowemu światu. Jakie przyniesie on dobrodziejstwa? Na to pytanie również odpowiada biblijna Księga Izajasza. Dobrodziejstwa, jakie przyniesie nowy świat Ogólnoświatowy pokój i jedność religijna. „Przekują swe miecze na lemiesze, a swe włócznie na noże ogrodnicze. Naród nie podniesie miecza przeciw narodowi ani się już nie będą uczyć wojowania (Izajasza 2:2-4). Ludzie będą żyć w pokojowych stosunkach z bliźnimi i ze zwierzętami Pokój między ludźmi a zwierzętami. „Wilk pobędzie trochę z barankiem, a lampart będzie leżał z koźlęciem, jak również cielę i młody grzywiasty lew, i wypasione zwierzę wszystkie razem; i będzie je prowadził mały chłopiec. Krowa i niedźwiedzica będą się paść; ich młode będą leżeć razem. I nawet lew będzie jadł słomę tak jak byk. (...) Nie będą wyrządzać szkody ani przywodzić do zguby na całej mojej świętej górze; gdyż ziemia będzie napełniona poznaniem Jehowy, tak jak wody pokrywają morze (Izajasza 11:6-9). Dostatek żywności dla wszystkich. „Na tej górze Jehowa Zastępów wyprawi dla wszystkich ludów ucztę z potraw obficie nasączonych oliwą, ucztę z wina trzymanego na osadach, z potraw obficie nasączonych oliwą, pełnych szpiku, z wina trzymanego na osadach, przecedzonego (Izajasza 25:6). Usunięcie śmierci. „Pochłonie on śmierć na zawsze i Wszechwładny Pan, Jehowa, otrze łzy z każdego oblicza. I hańbę swego ludu zdejmie z całej ziemi, bo tak rzekł Jehowa (Izajasza 25:8). Umarli ożyją Zmartwychwstanie umarłych. „Ożyją twoi umarli, twoje ciała wstaną, obudzą się i będą radośnie śpiewać ci, którzy leżą w prochu, (...) ziemia wyda zmarłych (Izajasza 26:19, Biblia warszawska). Sprawiedliwe sądy Mesjasza. „Nie będzie osądzał jedynie na podstawie tego, co się ukazuje jego oczom, ani upominał po prostu na podstawie tego, co słyszą jego uszy. I w prawości osądzi maluczkich, a w prostolinijności udzieli upomnienia na rzecz potulnych na ziemi (Izajasza 11:3, 4). Uleczenie niewidomych i niesłyszących. „Otworzą się oczy ślepych, zostaną też otworzone uszy głuchych (Izajasza 35:5). Nieużytki zamienione w urodzajne ziemie. „Pustkowie i bezwodna okolica będą się wielce radować, a pustynna równina będzie się weselić i zakwitnie jak szafran. Doprawdy, zakwitnie i rozraduje się radością i wesołym wołaniem (Izajasza 35:1, 2). „Nowa ziemia. „Oto stwarzam nowe niebiosa [nowy, niebiański rząd] i nową ziemię [nowe, prawe społeczeństwo ludzkie]; i nie będzie się w umyśle wspominać rzeczy dawniejszych ani nie przyjdą one do serca. Lecz wielce się radujcie i weselcie na zawsze z tego, co stwarzam (...). I pobudują domy, i będą w nich mieszkać; zasadzą winnice i będą spożywać ich owoce. Nie będą budować, aby ktoś inny mieszkał; nie będą sadzić, aby ktoś inny jadł. Bo dni mego ludu będą jak dni drzewa; i moi wybrani będą w pełni korzystać z dzieła swoich rąk. Nie będą się mozolić na darmo ani rodzić na niepokój, gdyż są potomstwem złożonym z błogosławionych przez Jehowę, a wraz z nimi ich potomkowie. I będzie tak, że zanim zawołają, ja odpowiem; kiedy jeszcze będą mówić, ja wysłucham. „Bo jak nowe niebiosa i nowa ziemia, które ja czynię, ostoją się przed moim obliczem brzmi wypowiedź Jehowy tak się ostoi wasze potomstwo i wasze imię (Izajasza 65:17-25; 66:22).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. podałam maila ... jesli ktos ma ochote na rozmowe to zapraszam .... madry schodzi z drogi głupcowi ... miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioagram
i takie nie wiadomo co z sekty powie mi ze ja sie do nieba nie załapie, to jest wypowiedz normalnej osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jest zawsze -cichurtenkoo jak nie ma argumentów - zawsze ucieka :) to nie pierwszy topik na którym sie obraża i ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
Licencjo No ok możesz się wypowiadać na temat, powiedzieć co nieco o swojej wierze ale daruj sobie swoje nauki tutaj, bo to na prawdę denerwuje człowieka. Ciągle tylko gadacie o Bogu, Bóg to Bóg tamto, ja wiem że On jest dla was bardzo ważny, dla mnie również ale nie po to jest ten temat żeby prowadzić nauki przez internet i nawracać ludzi a takim własnie tonem piszecie swoje wypowiedzi "Bóg Ci wybaczy", "Bóg Cię ukaże", "Nie dostaniesz się do raju" No sorry ale nikt nie wie co będzie po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misioagram i takie nie wiadomo co z sekty powie mi ze ja sie do nieba nie załapie, to jest wypowiedz normalnej osoby ?----------------------umiesz czyać - a nie tylko wyrywać zdania z kontekstu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:31 [zgłoś do usunięcia] licencja i tak jest zawsze -cichurtenkoo jak nie ma argumentów - zawsze ucieka to nie pierwszy topik na którym sie obraża i ucieka heh ... licencja ma naprawde 5 lat .... miłego dnia licencjo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
Postąpiłabym dokładnie tak jak cichuteńko. To nie jest ucieczka, tylko brak ochoty na kłótnie i przechwałki. Może mi powiecie do czego ta kłótnia prowadzi? Bo chyba nie do zgody i wyciągnięcia wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ,ze do niczego - ale jest zadane pytanie - odpowiadam na nie najlepiej jak potrafię - a doczekalam sie tylko wyzwiask :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyfer TEN SAM
Takie cwane są sekty a ja wam powiem co zrobiłam zawarłam pakt z szatanem ze sprzedam mu dusze wszystkich istot zyjacych na ziemi w zamian za to że zostane jego żona po swojej śmierci dlatego zło zamieszkało w kazdej duszy , niektórzy bronia sie inni poddają ale co was i mnie czeka po drugiej stronie wiem tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia-03.09
Przechwałki na temat która religia jest lepsza, nauczanie o Bogu tych których te nauki nie interesują, obrażanie się na wzajem tylko dlatego że ktoś inny wierzy nie w to co my to bardzo dziecinne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×