Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Ale byłby czad :D od razu dwa maleństwa :D były u Ciebie w rodzinie bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kchna u mnie blizniakow bardzo duzo moj dziadek od strony taty byl z blizniakow brat mojej mamy mial blizniaki i kuzyn mojej mamy ma dwa razy po dwa dwie dziewuchy i dwoch chlopokow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Teraz wszystkie powinnyśmy mieć bliźnięta. Jako "rekompensatę" za to co przeszłyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to ładnie :P u mnie też jest jakaś tam szansa na bliźniaki :D ale u Ciebie to jest szansa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka :) nie wiem czy będziemy miały od razu bliźnięta ale na pewno dzieci będziemy miały :) zobaczysz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo moich kolezanek w 2011 bedzie mamami bo albo juz sa w ciazy i beda rodzily poczatkiem roku albo dowiedzialy ze sa w ciazy ... mam nadzieje ze i nas to czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka sprawdzą się sprawdzą zobaczysz :) dlaczego miałoby się nam nie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nikt nie obiecał, że będzie łatwo, bo w cuda należy wierzyć ale nie koniecznie na nie liczyć, bo nie zawsze dostaje się to co się chce.. Mam dalej wymieniać.. chyba nie.. jakoś doła mam ostatnio.. mimo pozytywnych wyników badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka po prostu musimy wierzyć że bedzie ok bo pozytywne nastawienie to połowa sukcesu..doły to ostatnio również moja specjalność- chyba to przez święta ..całkowite rozklejenie..ale co zrobić..musze myśleć że sie uda bo ogłupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wolę myśleć, że się nie uda i mieć niespodziankę niż się nastawić na sukces i co miesiąc przeżywać porażkę. Nie mam sił na nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki najlepiej postawic na luz i na nic sie nie nastawiac ani na pozytyw ani na negatyw ... po prostu musi sie udac wczesniej czy pozniej ale musi ... mnie tez zdarzaja sie doly to normalne po tych przezyciach ale tez przeciez jestesmy kobitami a baby tak maja :D "jestem kobieta woda ogniem burza perla na dnie ..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja juz dzielnie wstalam bylam zalatwic pare spraw bylam tez u lekarza po nowym roku do kontroli jeszcze troche mam do zalatwienia a na polku - 10 stopnii :O Brzusio dzis troche mniej boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę ale was tu dużo
życzę wam w Nowym roku wysypu dzieciątek ( uwaga teraz rzucam na Was czary :-))))))ja jestem teraz w 6 tyg ciąży:-))) bardzo się cieszę i bardzo się......boję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę ale was tu dużo
i macie rację w tym cyklu się nie nastawiałam bo po owulacji wyglądałam zawsze objawów takich jak miałam przy tamtej ciąży idento jak pisała Kate: powiększenia piersi jeszcze przed okresem bólu jajników itp a tym razem nic ttakiego nie było więc się nie nastawiałam...a jednak:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz mnie po ip
sny sie snia odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×