Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Jestem :) musiałam poplotkować z mamą :P Tak jak pisałam wcześniej- drugie forum powinno dawno powstać. A wczoraj zrobiło mi się niemiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ❤️ no smutne... fakt faktem czasem może było nam za wesoło ale trzeba było już dawno podjąć jakieś decyzje (w sprawie nowego forum) a nie teksty że jesteśmy żenujące..:( mam tylko cichą nadzieję że komuś pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki proszę Was trzymajcie kciuki i pomódlcie się za Marylcię...bo nie jest dobrze a może nasze modlitwy zostaną wysłuchane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jestescie...Katie pomoglas pomoglas i wszystkie mozecie to robic nadal bo zawsze pojawi sie nowa Aniolkowa mama...ja zostaje bo czuje sie tam potrzebna jestem ciagle w tym samym miejscu moze jak rusze z miejsca to do was dolacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że u Marylki jest nie za dobrze. W Bogu nadzieja. choć ja w niego zwątpiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia czuje z Tobą taką dziwną więź...hmmm bo najpierw pisałam na Twoim forum które założyłaś to o staraniach 2010/2011...obydwie straciłyśmy maleństwa i z tego co kojarzę zaprosiłam Cię na to forum o ciąży obumarłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno 👄 dziękuję słonko :) ja sama nie wiem w którym miejscu jestem...dopada mnie rozgoryczenie ostatnio i znowu mam w głowie to cholerne pytanie...dlaczego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie tak,i jak poroniłam i założyłam nowy temat to chyba też mnie ściagłaś na "nasz " poprzedni temat. Odezwij sie do mnie na gg jak możesz bo mam sprawe 18519376.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni_aa kochana pisalas do mnie na facebooku a ja nie widzialam:( Chyba wszystkim nam cala ta akcja dala do myslenia i przywrocila pytania wspomnienia bol.Tak jest u mnie choc ostatnio wogole jest ciagle zle powrocilo cale zlo ktore nas spotkalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno do mnie ten koszmar powraca we snach...łykam czasem jakieś uspokajacze żeby przespać noc...dlatego potrzebne też było mi rozluźnienie na forum...lubiłam te nasze rozmowy czasem o niczym :) pozwalały zapomnieć. Musimy być silne. Powiem Ci że nie dziwię Ci się że nie zaczęłaś starań..ja też czasem nie wiem czy jestem na nie gotowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem po badaniu. Nie było tak źle jak się spodziewałam. Dwa dni przygotowań a całe badanie trwało raptem 5 minut:) Wyniki będę miała za tydzień ale wstępnie lekarka mi powiedziała, że jajowody są raczej drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubaśka trzymam kciuki!!! A dlaczego wyniki badań tak późno, jak oni teraz chcą ocenić czy te jajowody są drożne, myślałam że to się tylko w trakcie badania sprawca a nie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robili zdjęcia rentgenem i chyba na tych zdjęciach będzie widać jak rozchodził się wstrzyknięty we mnie kontrast. Tak sobie przynajmniej tłumaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o widzę że skasowali wczorajsze chore teksty jakie tu pisał jakiś oszołom- to fajnie ubaśka :) wspaniałe wieści :) skoro tak lekarka wstępnie powiedziała to na pewno tak jest :) Groszkowa :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ubaska to super teraz tylko sie starac i czekac na baby :) dzis od 9 sprzatalam z miom M dopiero teraz mam chwile wytchnienia :O ledwo zyje ale w mieszkanku jest bosko czysto i pachnaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ja też porządki łazienke szurowałam wszystkie kafelki:( i pieke blaty już żeby się wyrobić ,bo na Ewy zapowiada się troche gośći. troche mni edenerwuje że jesteśmy takie rozproszone po forach hmm monia skarbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ewwwa :) no troche tj bezsensu ale co zrobic pomaranczki wojne zrobily nasza paczka sie rozeszla i juz nic na to sie nie poradzi ... a tam co od rana milczenie no wsparcie daja od cholery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcoraj dowiedziala sie ze kolezanka jest w ciazy wyszedl jej pozytywny test to poczatek jej drogi i spelnienia marzenia chcialabym sie z nia cieszyc tak na maxa ale do konca nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze powinismy wrócic na jedno forum tam gdzie bylismy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×