Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Rozumiem Cię Groszkowa. Rozum wie, że powinnam się cieszyć ich szczęściem ale serce nie daje rady. Dobrze, że nie muszę z nimi spędzić świąt bo chyba bym nie zdołała utrzymać łez w sobie. A dziś jeszcze dostałam @:( A miałam taką nadzieję, że się uda i nie będę musiała przechodzić badania drożności jajowodów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja @ juz sie kończy w zasadzie juz jej nie ma od 17 chcemy zaczac starania ale na luzaka na psychicznym luzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa o ten luz właśnie w naszej sytuacji najtrudniej. Mam nadzieję, że Wam się uda. Ja dziś wyluzowałam bo z okazji @ otworzyłam wino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam to wasze i nasze zdrówko z takim zacięciem, że dziś mnie głowa bolała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo i przytulam wsyzstkie kobietki bo wiem jaki to bol.Ja mialam termin na luty dokladie 6 niestety serduszko przestalo bic w 9 tyg.Na szczescie udalo sie po 2 miesiacach !!1 i teraz wierze ze bedzie wszystko dobrze , jestem w 14 tyg ciazy czuje sie dobrze a termin mam na czerwiec i za was trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w koncu upragniony weekend po baaaaaaaaaaaardzo ciezkim i pracowitym tygodniu :O mam teraz fajny czas bo od wczoraj zaczynamy staranka :D zobaczymy co z tego wyjdzie :D :p miejmy nadzieje ze z dwoch groszkow duuuuuuuuuuza i zdrowa fasolka ktora zakielkuje w moim m1 :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko leci ten czas a mnie wcale nie jest łatwiej. Za miesiąc już bym miała spakowaną torbę do szpitala a tu.. aż żal myśleć.. Boję się świąt w tym roku. Nie mam siły słuchać życzeń..Nie mam innych życzeń niż to żeby cofnąć czas..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaska wiem :( ja mialam termin na 16 stycznia wiec jeszcze miesiac i mialabym swoje upragnione malenstwo ... tez boje sie swiat zyczen i w ogole tego czy sie uda ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. okropne to wszysto.. A dodatkowo sylwestra mam spędzić z dwoma szwagierkami.. obie w ciąży.. już kombinuję, żeby złapać jakiś katar albo co i wymigać się od spotkania troską o ich zdrowie, że niby nie chcę ich niczym zarazić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1989
Witam ! Jestem już po wizycie u gina i okazało się, że jestem już w 9 tygodniu. Nie możemy nadal w to uwierzyć, bo stracilismy poprzednie maleństwo we wrześniu. Życze Wam dziewczyny na te święta żebyscie jak najszybciej zostały mamusiami :) A tak apropos moj mąż chce w Święta oświadczyc to rodzicom, ale ja sie mocno waham, dla mnie to za wczesnie no i boje sie jednak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Ewcia. Trzymam kciuki. Rozumiem, że boisz się jeszcze mówić rodzinie. Ja na Twoim miejscu bym poczekała jeszcze trochę. Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1989
Też tak myślę, dziękuje za kciuki i pozdrawiam Was cieplutko :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ewcia gratulacje dbaj o siebie i o malenstwo :) ja tez jeszcze nikomu bym nie mowila balabym sie ... nio dzis pracowita sobota mnie czeka ide z moim groszkiem sprzatac co sie da i ile sie da :) buziole 👄 u mnie - 12 stopnii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa pewnie jajeczkujesz i od tego wszystko Cię boli. Ja tak mam co miesiąc. A trzymajcie za mnie kciuki jutro mam pierwszą cześć badań drożności jajników. Tak się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zaczelam tez plamic to chyba plamieneie okoloowulacyjne nic takiego nigdy nie mialam i jajniki przestaly bolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę dzieci
jakie to życie dziwne...tak bardzo jak wy chcecie dziecka tak bardzo ja nie chcę...łączę nawet dwie metody antykoncepcyjne żeby nie zaliczyć wpadki...tez jestem rocznik 83,mężatka od 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra po prostu jedna wielka masakra :O nie rozumiem malej czarnej dlaczego sie nie ujawni? kaem wie kto to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa jakby co to mój mail: katie84@op.pl żebyś mi nigdy nie uciekła :D nie chciałabym stracić z Tobą kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×