Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Moim celem było dawanie pomocy takiej jaką sama dostałam na forum ale skoro nikt tego nie potrzebuje to trudno :) trafiłam na forum gdy dziewczyny były w różnych etapach życia (ja trafiłam przed łyzeczkowaniem- wiec było mi ciężko). Nie widziałam w tym problemu :) dostałam wsparcie :) uwierzyłam że ja też mogę zajść w ciążę :) i to jest cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utworzyl sie jakis jeden wielki bojkot i na raz laski zaczely sie wylamywac ...cos mi tu smierdzi podstepem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to chore. Jak trafi dziewczyna po stracie to kto ma ją pocieszyć, powiedzieć: "kochana uwierz będzie dobrze" ? Druga dziewczyna która jest w tym samym stanie? Bo nas tam nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa powiem tak niech robią co chcą :) mam większe problemy w życiu niż jakieś wirtualne spory z pomarańczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to tez jest chore bo przeciez pomagaly nam laski ktore byly etap wyzej a nie te ktore sa na tym samym etapie lub nizej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie popieram ja spotkalam tam super osoby przede wszystkim ciebie chce miec kontakt i bede tu :) dla ciebeie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i teraz super :) uciekam slonko bo jutro o 5 pobudka :O bede wieczorkiem ale tu na topiku pa pa kolorowych snow :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częściowo jestem po badaniu. Dziś miałam badania, które zakwalifikowały mnie do właściwego badania. Bardzo się cieszę, że już jutro będę po badaniu bo najbardziej bałam się, że coś będzie źle i będę musiała odłożyć badania na przyszły miesiąc. A tak to znowu kroczek do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka :) powolutku i do przodu :) czyli jutro będziesz miała badanie na drożność tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki za kciuki. Przydadzą się bo się boję.. Tak Katie jutro już badanie i jak już będę miała "rozepchane" jajowody to podobno jest większa szansa na ciążę przy inseminacji. No zobaczymy w kwietniu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze siostra załatwiła mi pasek św. Dominika. Zaczynam walkę na wszystkich frontach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka :) będę trzymać mocno kciuki jutro :) i nie tylko jutro w kwietniu też :) ja również mam pasek św. Dominika trzeba wierzyć że nam pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa 👄 witaj :) strasznie mi smutno przez to wszystko co się porobiło :( polubiłam wszystkie dziewczyny....a teraz nie mam na nic ochoty :( choć przyznaję że trochę jest racji i trzeba było już dawno założyć nowe forum (zresztą były na ten temat rozmowy i temat upadł) a tak to jakoś tak dziwnie to wszystko wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozlam stal sie totalny :( widac to na glownym forum i po opisach przypuszczam kto to jest taka mala czarna dzis znow na mnie njezdzaly juz nawet nie chce mi sie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×