Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

madalenko :) magduha pisała z nami :) fajna dziewczyna- ma cechę którą lubię u ludzi- szczera..ale hmm nie wiem trochę przykro mi się zrobiło... "wiem ze chcecie pomoc i staracie sie to robic ale to nie wychodzi" :( madalenko czy pomogłyśmy Ci choć trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa słuszne postanowienie :) też sobie takie zrobię ale to od jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo, w pewnym sensie dzieki wam otworzylam sie na braciszka dla mojego malego lub siostrzyczke. Aaa. nie opowiedzialam wam jaki mialam dzisiaj sen. Bylam w jakims jasnym slonecznym pomieszczeniu i nagle slysze taki glosik przeszywajacy moje serce Mamo, Mamo, patrze a to moj aniolek biegnie do mnie z rozlozonymi raczkami. wzielam go na kolana wtulilam w siebie i nie chcialam puscic.I znowu ten glosik mamo mamo, pytam sie co sie stalo, a on odpowiada mamo bo ja tak chce braciszka albo siostrzyczke. Zaczelam plakac i sie obudzilam zalana lzami :(. Nie wiem czy to moja psychika czy co .... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena bardzo wzruszajacy sen :( pewnie psychika mocno dziala i tesknota oraz bol pojawia sie w snach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalenko Twój aniołek będzie miał braciszka/siostrzyczkę :) myslisz o tym sporo wiec zaczynasz o tym śnić...a może to delikatna sugestia Alanka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalenko powiem szczerze: podziwiam Cię. A co do psychiki hmm chyba każdej z nas troszkę siada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje. Ale dzisiaj sie wkurzylam w sklepie dziecko moze z 5 mies placze niemiłosierniea mamuska oglada sobie bluzeczki i ma w nosie dziecko i tak dobre 10 min az w koncu ojciec dziecka przyszedl i je zabral. :( glupie siksy nie wiedza jakie maja szczescie i go nie szanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie kazda z nas jest warta podziwu, ja najbardziej podziwiam dzewczyny ktore stracily juz kilkoro dzieci i nadal maja sily by walczyc o szczescie wiem ze napewno nie latwo im przychodzi. Dla mnie to one sa bardziej warte podziwu niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację...kazda z nas zasluguje na podziw :) dałyśmy radę przejść przez to wszystko...myślimy o przyszłości...kurczę silne z nas kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek nie chwal się :P bo mi głupio że mi ten dzień tak zleciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niby zrobilam troszku ale zazwyczaj zajmuje mi to max 2h nie mowie o praniu bo to caly dzien ale dzisiaj to pobilam swoje rekordy caly dzien sprzatalam gdzie wcale duzo nie mialam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co na to poradze ze jestem pracus :p jutro troche odpoczynku i pracy musze poszukac pare rzeczy do pracy wiec troche to mi zajmie :) a w pon o 5 łejk up czyt. pobudka :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm bo ja to jestem ranny ptak czasami slowik a czasami gawron jak kto woli :D :p ptaszek lub ptaszysko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×