Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Masz rację:) Najważniejszy jest spokój. Ja też już wyluzowałam. Wiem, że nie mamy szans więc sobie odpuszczam. A próbować zawsze można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem brak wiary i nadziei daje spokój. Ja właśnie jestem na takim etapie. Spróbujemy jeszcze inseminacji ale ja już jestem nastawiona na adopcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. Nic w tej sprawie nie mogę już zmienić a skoro nic nie mogę to nie ma sensu się tym przejmować. A Ty daj znać jak będziesz wiedzieć co u Ciebie. Mam nadzieję, że się uda już w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Wstajemy śpiochy :) Komu kafe bo serwuję? :) Ja już od rana na nogach, scenariusz do pracy na narade napisałam :) Za oknem biało i słoneczko mmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Chyba zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Fajnie by było żeby na wigilię był śnieg, albo chociaż mrozik. Ciepła wigilia jest jakaś bez nastroju. Muszę się zabrać za kupowanie prezentów świątecznych ale jakoś nie mogę się za to zabrać. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madalena masz racje święta bez śniegu i mrozu nie mają uroku ... tez musze pochodzic za prezentami taki czas uwielbiam te święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię święta, ale jednak najbardziej lubiłam je jak byłam mała, wtedy święta pachniały świerkirm, pomarańczami i smakowały orzechami. A teraz świerki nie pachną a pomarańcze i orzechy dostępne są prawie przez cały rok :-( i jakoś urok świąt stracił na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmm wiadomo że jak było sie dzieckiem to inaczej podchodzilo sie do swiat bo wtedy byly rarytasy prezenty choinka itd teraz liczy sie cos innego jako osoby dorosle mamy inne wartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Groszkowa! No w sumie kawka by się przydała, jakoś bardzo sennie mi się zrobiło i najchętniej wskoczyłabym do łóżeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Byliśmy dziś z mężem u lekarza. I mam całkiem dobre wiadomości. Wyniki w prawdzie są złe ale mąż dostał nowe leki i mamy dalej próbować. A poza tym mamy jeszcze szansę na inseminację. Tylko mnie jeszcze czeka badanie drożności jajowodów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej haj heloł :) na polku zima brrrrrrrrrrrr zumno śnieg pada i szaro - buro :O w domku już mam wszystko porobione :) jak dobrze odpoczywac, choć od pon mam 1 zm i przed 5 pobudka :O no ale co zrobić jak trzeba to trzeba :) Miłego dzionka Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Zasypało wam łącza!!! U mnie bajkowo biało, szkoda że dojazdy do pracy to już nie taka bajka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie biała ale juz robi sie chlapa :O Jeszcze tylko jutro i weekend :D od 11. 00 weekend jupi :D Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA WSZYSTKICH BAŚ!!! :) Z okazji imienin, życzę Ci dużo zdrowia w szczególności. Niech uśmiech na twojej twarzy zawsze gości, a życie nie sprawia trudności. Niech wiatr pieśń niesie ci radosną, abyś zawsze czuła się jak wiosną. Wśród pachnących kwiatów i śpiewających ptaków. Aby motyle na dłoni ci siadały i najskrytsze marzenia spełniały. Aby ptaki po niebie latały i twojego szczęścia szukały. Żeby z twoich oczu leciały tylko radosne łzy, tak jak wiosną pachnące bzy. W trudnych chwilach niech gwiazdy nad tobą czuwają i właściwą drogę wybrać pozwalają. One nie pozwolą nigdy ci zginąć i żadnego szczęścia ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mikołajkowo i śnieżnie, chociaż śnieżek zaczyna się topić. CO u Was słychać. U mnie różnie. Wczoraj wieczorem popłakałam za moim aniołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... U mnie tez w plusie i w kolo chlapa ... A jak z samopoczuciem? Hmmmm roznie - wydawalo mi sie ze ok ale teraz jest gorzej zlapalam dol :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ta pogoda na nas działa. Ja też mam doła. A poza tym fatalnie się czuję fizycznie:( chyba zimowa deprecha:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!
moj mąż nie chce sie przytulać:-( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!!
co tu takie puuuustki?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola163
Wiecie co dziewczyny czytam to i łzy mi lecą ... ;( Byłam bardzo bliska do utraty mojej kochanej Alicji ... Ale na szczęście urodziła się . Też jestem młodą mama Alicja ma 9 miesięcy a ja w kutym 18 kat ale kocham ja jak nikogo innego ... Trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola 163 ciesz sie tym szczesciem jakim jest Twoje dziecko bo strata go jest niewyobrazalnie bolesna :( Dzis mijaja 24 tyg od tego jak stracilam dziecko i bol jest nadal bylabym juz w 35 tc a termin mialam na 16 stycznia :( i marzenia prysly niczym banka mydlana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnnie kolejna szwagierka w ciąży. Rozmawiam z nimi o ich ciążach, oddaję swoje ciuszki ciążowe a w duszy wyję za moim straconym dzieciątkiem. Nie mam sił z tym żyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka ja dowiedzialam sie ze moje 2 kolezanki z paczki sa w ciazy chce cieszyc sie ich szczesciem ale nie potrafie :( :( :( inni sie raduja a ja placze i tesknie za miom skarbem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×