Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

ok moje piekne uciekam bo jutro rano musze wstac zrobic swiateczne sniadanko potem do kosciola nastepnie przygotowania do obiadu potem odpoczynek relaks medytacje :D i troche pracy do pracy :D kolorowych snow kwiatki moje 👄 buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a no nie spie, ale dzisiaj chyba wyjatek zrobie i bede uciekala bo cos plecy mnie bola i oczy. Dobranoc Katie do jutra buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) u mnie sloneczko swieci ladnie jest :) ide robic sniadanko potem do kosciola nio i dalsza czesc dnia :) milego dnia zycze :) pozdrowionka pozniej bede :) kafe lub herbatka czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nerwy sprostowanie tematu i zamkniecie go ... raz na zawsze choc moj temat i tak bedzie poruszany ale ja juz go wiecej nie podejme i tam sie nie pojawie bo jestem o krok dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak Twój wpis nic nie da...to jest nagonka dla samej nagonki :) przykre..ktoś ma potrzebę odejscia ok niech odejdzie a nie sieje zamęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jest mi cholernie przykro po tym co przeczytałam na naszym starym forum :( nie sądziłam że taka zgrana grupa zacznie sama się niszczyć. No ale nieważne :) życie się toczy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakos taka spiaca jestem zaraz pojde napic sie kafe mimo ze rzadko pije ktorej zrobic? ;) musze byc dzis w pelnej gotowosci bo szukam czegos na dzien babci i dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×