Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość lalalalalalalalalalalalal
Ja sie po castagnusie strasznie czulam a do tego cykle zwariowaly odstawilam w polowie pierwszego opakowania piersi mialam 3 rozmiary wieksze i bolesne od poczatku do konca cyklu niby ziola ale potrafia zrobic krzywde.Za to polecam wam olej z wiesiolka piekna skora i plodny sluz delikatnie dziala na zespol napiecia nie powoduje takisz szalenstw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam marchewe z groszkiem ale spoko nie boj zaby nie z moim M tylko z tym gostkiem z puszki w koncu wyszedl na wolnosc :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalalalalalalalalal :) fajnie że to napisałaś bo człowiek tylu rzeczy próbuje żeby zajść a jak widać można sobie też zaszkodzić. O tym olejku właśnie dużo pozytów słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
W aptece kosztuje kolo 20 zl bierze sie 6 kapsulek dziennie do owulacji bo potem gdybys zaszla w ciaze moze spowodowac skurcze wiec zaleca sie go na pierwsza faze cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A To nie dokonca tak....ja 9 lat temu rok czasu staralam sie rok czasu o ciaze...mialam reg cykle a moja prolaktyna byla za wysoka, dop po 5 tyg bramdia bromergonu...zaszlam w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalenko no teraz taka moda nastała ...oglądałam na tvn ten odcinek..cóż dla niektórych liczy się wygląd niż zdrowie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalenko no dla mnie to chore ale co zrobić. Moja szwagierka w ciąży przytyła bodajże 9 kg i narzekała okropnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
wiesz czasem prolaktyna jest ok ale wystepuje niedomoga cialka zoltego ale gen regularne cykle nie potrzebuja poprawiania chyba ze w badaniach wyjdzie problem z prolaktyna ale pewnie wszystkie jestescie pod opieka lekarzy wiec zapytajcie napewno wam doradza ale branie castagnusa na wlasna reke moze spowodowac klopoty a po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....czasem pisze po chinsku, ach.. My postanowilismy zaczac naturalne starania z powrotem i postanowilismy na wiosne poczatek lata-najpierw wziasc slub a dopiero potem podejsc do Icsi. Bedziemy tez ok kwietnia sie w nasze rodzinne strony przeprowadzac...to juz postanowione juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena w ogóle jest szał na wygląd modelek :) tyle że one muszą powrócić do formy szybko bo modeling to ich praca prinzesska :) słusznie robicie. Teraz na spokojnie korzystajcie z uroków seksu i może się uda :) lalalalala co racja to racja- lepiej nie brać nic na własną rękę :) jeszcze mi do szczęścia brakuje rozregulowanych cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A To nie dokonca tak....ja 9 lat temu rok czasu staralam sie rok czasu o ciaze...mialam reg cykle a moja prolaktyna byla za wysoka, dop po 5 tyg bramdia bromergonu...zaszlam w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zauważyłam że ktoś tam jeszcze pisze na starym forum :) skoczę poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi w Polsce czesto zwracaja mi uwage, ze mowie z niem akcentem...ja jakos tego nie zauwazam. Lapie sie sama na tym , ze zastanawiam sie nad pisownia podstalowxch slow. Zbadaj prolaktyne bo pomaranczka ma racje... Ja przez prolaktyne nie moglam zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska mnie bawią koleżanki które wyjechały za granicę i np. dzwoni taka do mnie po miesiącu i cały czas wtrąca angielskie słowa :D co innego jak ktoś mieszka za granicą parę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
Badanie nie zaszkodzi ale naprawde nie bierzcie tego leku bez kontroli lekarza bedziecie sobie potem pluc w brode ze cos sie popsulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalalalalalalalalal :) ja nic nie wezmę bez kontroli lekarza :) łykam jedynie kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam że jak przez pól roku nie zajdę w ciążę to pójdę na monitoring cyklu. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 Mam do Ciebie pytanie. Też biore bromergon ponad miesiąc i podejrzew że jestem w ciąży.Czy odstawiłas bromergon jak sie dowiedziałas o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polskiego urzywam wlasciwie na forum...i tel z mama... Ale jak sie zdenerwuje to klne tylko po polsku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×