Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkuś mi nie rób bo już mam :) mierzyłam ciśnienie 90/55 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez dolanczam.jestem skołowana .nie wiem juz na ktorym topiku Was zastac.:-( wszystkie! :-( Co sie porobiło.:-( Stesknilam sie za pogaduchami z wami. Ja tez nie zapomniałam o Natalce.ale czas plynie...I jest lzej...Nowy rok-nowe nadzieje. Tez juz chyba nie pasuje do tamtego tematu. Jesli moge-chcialabym pisac dalej z Wami. I to obojetnie gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gosia 👄 tu moze pisac kazdy kto chce ... a bylo tak pieknie az nadle wszystko pryslo jak banka mydlana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz niewiadomo co pisac jak pisac aby bylo dobrze zartowac nie smiac sie nie pisac o staraniach nie o zyciu nie o pierdolach nie wszystko jest zle bo zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie bedzie pasowala ale nie ma co juz mowic o tym dla mnie ten temat jest zamkniety nie bede z nikim sie dogadywala i licytowala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane a ja mam w nosie co inni o mnie mysla mam ochote to placze mam ochote to sie smieje i mam w nosie innych nie podoba sie to ich problem. Bylam u malego dzisiaj i pierwszy raz nie plakalam jestem dumna z siebie, a to wszystko dzieki waszemu wsparciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wyczytalam? ze jest taki lek ziolowy castagnus ktory pomaga zajsc w ciaze i lekko polepszych prolaktyne slyszalyscie o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
castagnus potrafi niezle namieszac w normalnych regularnych cyklach potem sie dochodzi do normy pol roku jesli masz regularny cykl to twoja prolaktyna jest ok.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×