Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Prinzesska wiesz ze chetnie sie napije kawy od wczoraj ta migrena i nic mi nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam odgrzać M obiadek, bo zaraz będzie. Dzwonił, że głodny i że zaraz musi znowu wyjść, bo robota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska. tak my mamy problem z nasieniem. A teraz siedze i myślę bo wczoraj już czekałam na @ i wszystkie objawy łącznie z płaczliwością:) były a tu dziś już popołudnie i tylko jakieś słabiutkie plamienie. Test zrobiłam w piątek i był negatywny. No ale teraz to nie wiem co myśleć. Wysłałam M po test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Co tam u was? Za te, ktore sie staraja o dzidziusie trzymam mocno kciuki:) U mnie ok. Nie moge sie juz doczekac wizyty w przyszly poniedzialek, moze juz poznam plec mojego dzidziola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobilam sobie pierwsze zdjecie mojego brzucha. Moj maz mowi na niego beben, bo juz taki duzy jest:) Mam nadzieje, ze nie robie Wam przykrosci moimi wpisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 👄 kraqersik 👄 witaj :) kochana jesteś takim promyczkiem nadziei :) buziolki dla maluszka. Marylka się pytała właśnie niedawno co u Ciebie :D Dobra zmykam bo oglądam "prosto w serce" zaraz pewnie reklama się skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie ustąpiło na szczęście, w sobotę ma kontrolę. Bidulka leży grzecznie- dobrze że mąż i siostra jej pomagają :) powinna mieć już w tym tygodniu neta w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) od samego początku wierzyłam że jej sie uda chociaż lekarz jej powiedział w pewnym momencie żeby się nie nastawiała że będzie ok..dobrze że są teraz leki i w ogóle :) kurczę ale to wszystko zleciało- Ty masz już 19 tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam juz 19tydzien:) szybciutko zlecialo pewnie. Nie moge sie doczekac pierwszych ruchow, na razie czuje tylko babelki w brzuchu:) Wysle Ci na maile moj brzuch jak chcesz? W niedziele zrobilam sobie zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu (2009)straciłsm swoje maleństwo :-( od grudnia 2010 zaczęliśmy się starać ii..w niedzielę zrobiłam test-wyszły dwie kreski :-DDD jutro odbieram wyniki badań ale myślę,że to tylko czysta formalność..termin na wrzesień 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqersik doszło :) jest przecuuuudny :D czy tam aby nie ma dwóch bąbelków ;) ubaśka kiedy bedziesz robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez gratuluje:D No wlasnie tam jest jeden babelek Katie, ale za to chyba duuuzzzzy babel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oj duuuży to na pewno :) a co będzie za kilka tygodni :D a dużo przytyłaś? bo patrząc na zdjecie to chyba tylko buniuś Ci rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie przytylam 3,9 kg od poczatku ciazy. Ale ja na brzuszku miala troszke swojego tluszczyku i dlatego on taki duzy. Waga startowa to 66 a teraz mam 69,9. Wydaje mi sie ze jak na razie to nie duzo przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba mało przytyłaś chociaż no nie znam się :) zresztą nieważne ile kg bedziesz mieć :) najważniejsze żebyście: Ty i bobuś byli zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokoj:) W nocy tylko 3 razy wstaje na siku, bo cisnie mnie na pecherz i piersi, a dokladnie same sutki mnie znow zaczely bolec, a tak to czuje sie super:) Oby tak do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to super :) to trzymam kciuki by było cały czas tak dobrze jak jest teraz ❤️ a masz jakieś przeczucie co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podotykałam Twoje bunio- może Twój bąbelek wyśle mi pozytywne fluidki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×