Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

przed @ zaesze mam bol glowy brzucha piersi i czeste odwiedzanie wc ... a teraz tych objawow jest wiecej takze zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............22... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................?..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pt chce zrobic hcg i jak bede miala wynik jak najszybciej zarejestrowac sie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek ❤️ dbaj o siebie :) i trzymam kciuki by było dobrze ..a bałwana jeszcze nie ulepiłam :P ale wszystko przed mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś gratulacje!!:) a możesz mi powiedziec jakie masz te bóle brzucha , bo reszta objawów to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZKOWA wchodzę z rana, odrabiam zaległości, a tu taaaaaka nowina!!!! Gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :) :D Wiadomość od Groszkowej dobrze mi zrobiła, bo ostatnio jakieś dołki ciągle się przyplątywały.... Dobry dzień się zapowiada, no nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) monika bol brzucha taki jak na @ ale nie caly czas ... prinzesska tak 3 testy byly pozytywne :) abi oj dobry dzien sie zapowiada dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, a który to był cykl starań ten szczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa GRATULUJE!!!!!!!!! Wiedziałam że ci się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×