Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

qtfa jak jest zimno brrrrrrrrr :O znow serwuje herbatke z sokiem z czarnej porzeczki ;) a zaraz ide nynac bo mi sie chce 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany jak zimno ...przeklinam cichutko pod noskiem że w ogóle wyszłam :O Groszek serwuj szybciutko herbatę ;) ja Ci dam yeti :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska nie wiem jak to robisz ale Twoja kawa jest najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wstalam :) i grzeje sie ide robic teaaaaaaaaaaaa ;) oooooooooooooo jak mi dobrze w domciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jakie plany na Walentynki? ;) My nic konkretnego nie mamy ustalone moze kino moze kolacja moze pizza i spacerek zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak narazie nic bo mojego m i tak nie bedzie :( a ja dzisiaj umieram z brzuchem a aleci ze mnie jak z kranu juz 2 razy bylam zalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze z miesiaca na miesiac bardziej ze mnie leci :( chyba co 15 min powinnam siedziec w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mna 7 @ teraz w lutym bedzie 8 miesiecy po stracie a pamietam jakby to bylo wczoraj ... ale czas biegnie do przodu i staram sie widziec przyszlosc a o przeszlosci mysle i wspominam dobre chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana ale jest to bardzo trudne jak idziesz i widzisz kobiety w ciazy albo dowiadujesz sie o kolejnej kolezance w ciazy. ciesze sie ich szczesciem ale sama wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta slonce tez tak mam ze lekkie uklucie zazdrosci jest ... tak to juz mamy ... wczoraj dowiedzialam sie ze corka mojej pomocy jest w ciazy i tak troche powietrze ze mnie zeszlo ... ale wierze ze i nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sie nam uda i bedziemy najszczesliwszymi mamami na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie tak bedzie :) Hmmmmmmmm tak dobrze w domciu a jutro juz do pracy i jeszcze po pracy mam narade :O i dłuuuuuuuuuuuuuugie siedzenie ... oraz czytanie elaboratow :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz ale to i tak nic nie dalo a jest jeszcze gorzej tak mnie boli ze szok a leci jak z kranu jeszcze straszne sa te skrzepy takie duze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×