Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Ja napewno na nastepnym tescie zobacze 1 kreske...ten wczorajszy test , to pewnie jakis zart. Podchodzimy oboje zupelnie na luzie. Bede sie cieszyc jak zob porzadnie pozytzny test. Groszkowa Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze z tego zalozenia ze bedzie co ma byc ale bede sie starala aby bylo jak najlepiej!!! i teraz ja bede 3mala kciuki za was :) 👄 takze prosze o pozytywne myslenie i o modlitwe za nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa weszłam patrze tobie gratulują kurde wszystkiego dobrego i gratuluje az mi łezki popłyneły z twojego szczęscia naprawde ciesze sie naprawde jeszcze raz gratuluje a mi pozostaje czekac jeszcze 6 dni a na dodatek piersi mnie swądzą od wczoraj i chyba umre. i postanowilam pisac dalej bo jakos mnie tutaj ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem wam mój sen taki jakis dziwny był pojechałam do mamy stoje w progu i patrze malutki chłopczyk lezy w nosidełku pytam sie mamy kogo to dziecko a ona mi mówi ze jej byłam w szoku oczywiscie w tym snie ale jaki słodziutki aniołeczek mi sie przysnił taki malutki miał jasniutkie włoski troszke takie długie taki słodziutki był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada standardowo nie dziekuje :D pisaj tu z nami pisaj :) fajny sen - mnie tez ostatnio snil sie bobo :) ktory zrobil duuuuuuuuuuza kupe tj na szczescie i za pare dni snily mi sie bielutenkie zeby to tez jest na szczescie no i chyba sie sprawdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziło sie w twoim przypadku sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek mialam przeczucie ze tym razem sie udalo ale tj dopiero poczatek drogi moze byc roznie choc chcialabym zobaczyc bobo w tym roku tak gdzies w polowie pazdziernika bo ostatni @ mialam 4 stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzeczywiscie te swieta spedziemy w wiekszym gronie ;) czego i Wam kochane moje zycze 👄 ❤️ zaraz musze mykac do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 👄 Groszku ciesze się razem z Tobą i trzymam mocno kciuki za spokojne 8 miesięcy,koniec września będzie dla Was najpiękniejszym końcem lata w życiu,no i wiesz że nie możesz się forsować także jak pójdziesz do gina to zmykaj od razu na L-4. Od razu skrzydeł dostaje czytając takie wieści z rana,wiesz od kiedy wiedziałam,że się udało jak napisałaś że zmykasz popołudniu spać też tak miałam !!! Buziaki i czekam na kolejne takie dobre wieści,też do końca roku chciała bym Wam napisać o II kreskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co tu sie dzieje:) Groszkowa mocno trzymam kciuki, za Was dziewczynki tez. Wiem, co teraz przezywacie, ja tez przed przyjsciem @ wyszukiwalam sobie obajwow, ale tak jak w przypadku naszego "Groszka" udalo sie za 3 razem:) Wiec moze ten 3 raz naprawde bedzie dla Was szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane chcialam sie z wami na jakis czas pozegnac bo chyba za bardzo to przezywam i musze sie jakos wyluzowac i uspokoic mam nadzieje ze nastepnym razem jak bede to powiadomie was o 2 kreseczkach buziaki dla was wszystkich Groszkowa dbaj o siebie i maluszka :) papapapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............22... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................?..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas przeskoczyn do kolejnej tabelki i zrobic miejsce przyszłym mamusią:) Katie dziekuje za wsparcie:) Was dziewczyny przepraszam ze dlugo nie pisałąm, ale mósiałam się sama pozbierać. marta2387 zostań z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikona20
Witam:) Dziewczyny mam do was pytanie .Powiedzcie mi czy robilyscie jakies badania i czy cos wam wykazały??? JA jestem prawie 2 miesiace po lyżeczkowaniu, zrobilam podstawowe badania i okazalo sie ze nic mi nie jest i zastanawiam sie czy to był tylko przypadek czy moze przyczyna lezy gdzies głebiej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa. Gratulacje:). Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo. Dbaj o siebie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becikona przykro mi ze stracilas dzieciato :( mi lekarz tez nie zlecil zadnych badan tylko powiedzial ze jak bede sie starala o dziecko to mam zrobic podstawowe badania wiec zrobilam i jeszcze dodatkowo zrobilam toxo i tsh i tez niczego nie wykazaly takze niewiadomo co bylo przyczyna i najczesciej nie dowiadujemy sie :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia G ja juz wiedzialam od poniedzialku bo wtedy zrobilam 1 test i byly II krechy w 28 dc :) kraqers oj 3maj kciuki 3maj za nas 👄 marta :( nie odchodz!!! jestem pewna ze i Tobie szybko sie uda 👄 marylka jak sie czujecie? Hmmmmmmm to juz 13 tydz tyg leca bardzo szybko choc jak 1 raz bylam w ciazy to te tyg mnie sie dluzyly a inni mowili ze szybko leca :) ubaska 👄 3maj kciukasy i nie puszczaj ;) Buziole 👄 ja tez bardzo mocno 3mam kciuki za Was ❤️ 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jakby mi miały palce odpaść to kciuków nie puszczę. Teraz już musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa moje gratulacje buziaczki dla ciebie i malego groszka ;* Czytam was caly czas ale cos nie moge sie przelamac by napisac eh nie wiem czemu jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ogladalam wiadomosci i byli dziadkowie ktorzy mieli 80 lat pozycia malzenskiego :) tj niesamowite i trzymali sie za rece ;) piekny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - Słońce Ty nasze - G R A T U L A C J E!!!! Naprawdę bardzo ale to bardzo się cieszę że Wam się udało. Koniecznie teraz uważaj na siebie i fasolkę. Będzie wszystko dobrze. Musisz tylko myśleć pozytywnie. Nie słuchaj nikogo.!!! Zaufaj sobie.Pamiętaj:) Powiem Ci, że przeczytałam Twój wpis jakoś tak cieplutko zrobiło mi się koło serca. Wiem jak bardzo na tą wiadomość czekałaś :). Trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mamusia
Groszkowa najszczersze gratulacje!!!!!duzo zdrówka dla Ciebie i twojego Groszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×