Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

GROSZKOWA nie cierpię ziółek - poza miętą i melisą z czymś (np. z cytryną). TAM wszystko jest w porządku - rodziłam. Wprawdzie zrobili mi tzw. instrumentalną kontrolę, ale właściwie wszystko samo wyszło... Endometrium jest ok. Żartowałam z tym lekiem na płodność. To dopiero pierwszy cykl starań. Może organizm nie jest gotowy, może moja psychika... pod koniec tygodnia powinnam dostać @ i będziemy dalej próbować. Póki co jestem zdecydowana. Ale nie zdeterminowana i kiedy łapię doła, to nici z seksu, choć to akurat owu... Na szczęście czas idzie do przodu i coraz lżej mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi na wszystko przyjdzie czas :) kiedys napewno zaskoczy i dzidzia bedzie :) musi byc rownowaga psychiczna i fizyczna oraz odpowiedni czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) Ach jak pięknie za oknem :) prinzesska i jak tam słońce? Dalej Cię boli? Tulę :) Groszkowa cmok cmok :) poproszę zieloną herbatę :P abi :) czeka Cię leniuchowanie. Kochana zobaczysz 2 kreski kiedy Twój organizm bedzie gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Groszkowa... Z tym że na razie to łatwiej się mówi niż robi. U mnie jest dodatkowa presja - za dwa miesiące mój mąż wyjeżdża na dłużej... Ech... Dobrze, że mam pracę, którą lubię bardzo :) To pomaga. Na dodatek dziewczyna, która mnie zastępowała przez trzy miesiące, narobiła tyle zaległości, że do końca roku szkolnego będę się gimnastykować, by to nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry KATIE i KASIU :) KATIE u mnie za oknem szaaaaro okropnie i zimno :( Ale - jak pisałam - nie muszę wychodzić !!!! Poleniuchuję tylko trochę, bo mam roboty na całe ferie. Przygotowuję teraz ćwiczenia, ilustracje i takie tam. Uczę się piosenek, żeby potem śpiewać z dziećmi. Straaasznie lubię uczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 👄 witaj abi u mnie świeci słońce i drzewa są oszronione- pięknie jest :) czyli jesteś nauczycielką- a gdzie uczysz? Podstawówka czy przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...obudzilam sie taka niewyspana ze nie mialam sil robic kawki... Tak cmi...ale wczoraj tez sie tak zaczelo... Moje odczucie mowi ze to nie ciaza...jesli dostane okres musze pogadac z ginka bo cos tam jest nie tak. Jeszcze tylko 4 dni i bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATIE w podstawówce. Od przedszkola to Groszkową mamy :) Drzewa u mnie też oszronione, tylko słońca nie ma, by wydobyć ich piękno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESSKA takie masz to wszystko porąbane... Spróbuj się nie martwić na zapas :) A na ból brzucha może termoforek i ciepły koc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe panie rankiem :) ja w pracy od wczoraj. młody zastrzyki, stary antybioryk :( i tak do przodu. W końcu ktos musi popracowac na rodzinę :) Prinzesska - szkoda mi Ciebie słońce, może posłuchać abi co to sposobów radzenia sobie z bólem brzuszka. Abi :) Kasia Katie Groszkowa i inne - Witajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska spokojnie :) jeszcze nie wiadomo co tam się dzieje..ale jeśli przyjdzie @ to wizyta u ginki nie zaszkodzi- niech posprawdza co i jak. abi :) no to już mamy przedszkole, podstawówkę..to teraz kogoś z gimnazjum trzeba znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - to Ty dzisiaj widzę robisz za barmana :) ja już po kawce, ale herbatkę z cytrynką poproszę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA pracuj, pracuj... A chłopaki niech zdrowieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi - lubię pracować ale z umiarem :) lubię wtorki bo w miarę luźno....Tylko, że dzisiaj mam luz do 12 bo potem muszę odrobić w drugiej pracy 2 godzinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia a dziękuję dobrze :) Niech Ci synek zdrowieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 2 lata temu miesiacami przez caly cykl bole... Jadlam kg tabletki. Dopiero po laparoskopi i usuwaniu zrostow przeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA do 12 duuużo czasu, akurat nabierzesz sił na dodatkowe dwie godzinki w tej drugiej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESSKA a może to z nerwów po prostu?! Było nie było, trochę nadziei na ciążę masz lub miałaś... Czasem (a właściwie nawet częściej niż czasem) nasze ciało odzwierciedla nasze emocje... Ja dwa dni po tym, jak zaczęliśmy działać, miałam komplet objawów ciążowych: dziwne sensacje w podbrzuszu, nabrzmiałe i mrowiące piersi, zgagę i poranne mdłości. Wiedziałam, że to psyche, że gruuuubo za wcześnie... Zajęłam sie czym innym i przeszło... Generalnie dobrze byłoby odwiedzić lekarza - czy dostaniesz, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem typem wmawiajacym sobie objawy... No nic....pozyjemy,zobaczymy.... Zycze wam wszystkim milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kochane :) utulalabym was wszystkie :D wlasnie przyszlam z miasta i robie herbatke komu komu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek tylko szybciutko z tą herbatką bo za niedługo wychodzę :P prinzesska :D podsyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek jednak nie rezygnuje z tego miesiąca- wiesz o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×