Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

witam :) kolejny test wykazal II krechy juz mocniejsze :) zaraz ide na hcg moze jeszcze dzis bedzie wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prirnzesska nadzieja jest kazdego miesiaca myslimy moze teraz sie udalo a jak przychodzi @ to lapiemy dol tj normalne bo staramy sie o dzieci i tak juz mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mnie sie udalo w ciazy jestem bo 4 testy to wykazaly dzis po 16 hcg ale tj dopiero poczatek nie wiem jak sie skonczy :( nie potrafie sie z tego cieszyc tak jakbym chciala bo chyba wiecej jest we mnie strachu kiedy ide do wc zastanawiam sie czy bedzie krew czy nie :O :( piersi bola ale juz nie tak bardzo brzuch tez juz tak bardzo nie boli jak na @ nudnosci mam senna jestem jajniki czasami zakuja i juz cos sobie przypieram do glowy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZKOWA PRZYWOŁUJE CIE DO PORZĄDKU!!! Mnie opierdzielasz a Ty co???!!! Myśl pozytywnie babico !!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła @ nawet to i dobrze bo moje cykle to byly 32 do 37 a teraz masakra 25 dzien mam nadzieje ze dobrze albo i nie juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa a ty mysl pozytywnie i dbaj o siebie i oszczedzaj bo ja sobie powiedziałam zejak zajde w ciąze tam kiedys jak sie uda to bede sie oszczedzała na maksa jle wlezje a wiesz co powiem ci ze bedziesz miala córeczke zapamietaj to a jak juz bedziesz wiedziala to daj znac ale córeczka bedzie na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprwdzalam tez w chinskim kalendarzu i tez wychodzi dziewczynka ale zobaczymy ;) oby cale i zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu wiem juz nie tobie jednej powiedizalam co bedziesz miała sobie tez za pierwszym razem ze bedzie córeczka i wyszło a za drógim razem miałbyć chlopczyk i napewno bym miała syna ateraz akurat wiem ze jak kiedys bede w ciązy to bedzie córka przepowiedzialam to juz kolezanką nawet mojej mamie jak bylam mała haha i ciotce i moge tak wymieniac do woli poprostu takie cos sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reki nie dam sobie uciąc ale na 99% dziewczynka dobra ja lece bo musze ziemniaczki na pieroszki ugotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bole jak na @ od 17 dc...mnie caly czas boli podbrzusze... Ja wiem ze to nie ciaza, nie mam zadnych objawow.. Ile sie Groszkowa staraliscie? Jestem smutna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry Wam! Prinzesska - widzę dołek...:) Chodź tutaj zaraz to ja Cie utulam. Prinzesska - nie teraz to następnym razem, ale będzie też u Was Sloneczko!!!Na pewno. I u nas..... Groszkowa - odbieraj wynik, do gina i... na zwolnienie!!! koniecznie :) A tak na marginesie też mi coś się zdaje żeu Was będzie dziewuszka :) Adunia - jak tak przepowiadasz to powiedz proszę czy my będziemy mieli jeszcze dzidzi???????? I ewentualnie.... kto to będzie? Choć - szczerze i tak mi to obojętne, byle było zdrowe. Mam i synka i córeczkę (choć ją to akurat w niebie)... Proszę napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To mnie tez prosze przepowiedziec;) Choc tez mi to obojetne, ale juz nie moge sie doczekac. Wedlug kalendarza wychodzi chlopak, ale ja w to za bardzo nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia 34 nie moge ci tak powiedziec bo przepowiednia ze mnie żadna wlasciwe przepowiednie mi wychodza gdy ma ktos umrzec tak jak było w przypatku mojej ciązy czułam ogromny zal i strach od samego poczatku ze strace swoje dziecko i tak sie stało takie przeczucje mialam i sie sprawdzilo a groszkowa jest w ciązy myslalam o niej nawet mi się śnila i wiem ze bedzie miala córeczke ... tak poprostu sie dzieje że czasami wiem :) gosia 34 napewno bedziesz miala jeszcze dziecko powiem ci ze nic nie dzieje sie bez przyczyny zawsze cos w tym jest ja byłam w ciązy i stracilam swoja fasolke Bóg tak chciał ale dlaczego ja dlaczego ja co ja takiego zrobilam no co niech mi to Bóg powie to że stracilam dziecko mam juz córke ale mam za dużo milości w sobie wypełnia mnie ona nadmiarem kocham dzieci i to bardzo . Za 53 dni bym miala swojego skarba :( prinzesska27 tulimy się :) i nie dołuj sie na każdego przyjdzie czas i pora trzeba życ dalej bo jak bedziemy wszystkie myslec ciąle o dzieciach to wsadza nas do psychiatryków i pozamykaja tam hihi naprawde to tak wrzućmy na luz i co ma byc to niech bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nasza kochana Kaem tez bedzie miec dzidziusia, jak sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska zaszlam w 3 cyklu staran :) Rano mowilam ze piersi mniej bola za to teraz bardzo dobrze je czuje tak jak jajniki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......7 ......1 przerwa, a dalej - chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................3..........zaczynam właśnie w tym cyklu aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............22... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............16. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................4/5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie słyszeć, że u Kaem też będzie dzidzi :) S U P E R!!!!!!! Groszkowa - jak tam twoja beta??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada - mam nadzieję, że znowu będę mogła się kiedyś cieszyć maleństwem, mam nadzieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam lepszy humor. Wlasnie dostalismy umowe o wynajem nowego mieszkanka poczta,i ostatecznie kupilam suknie slubna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki a ja czekam na @ mam nadzieje ze przyjdzie prinzesska27 ty starasz sie o dzidziusia a co jak sie uda i sukienka okaze sie za mala z powodu brzusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×