Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość groszkowa wez ty
zacznij myslec.co z ciebie za czlowiek. no nie rozumiem.robisz z tego nie wiadomo co.dziewczyny sie denerwuja.jak to taka tajemnica to zachowaj ja dla siebie a nie piszesz takie teksty. bawia cie takie zagrania? zachowujesz sie jak dziecko w przedszkolu. dziewczyny sie mimo wszystko denerwuja a ty co robisz? wez sie zdecyduj w koncu albo zniknij wreszcie bo to naprawde robi sie meczace. egoistka z ciebie straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze tutaj tajemnicy co ma Dziewczyna pisać jak już napisała,że nie wie sama na czym stoi co tu wdawać się w szczegóły nam to wystarczy,ja trzymam kciuki i czekam na jutrzejsze dobre wieści,a znikać z topiku to nonsens skoro Ona sama go założyła jak komuś nie odpowiada to niech się pożegna i da spokój już. Dziękuje za słowa otuchy jakoś dzień zleciał ale moje myśli dziś są gdzieś bardzo daleko...po drugiej stronie tęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh i ach
cała groszkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa czekamy jutro na info od ciebie 🌼 przytulam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 👄 przytulam Cię mocno i [ * ] dla Twojego aniołeczka...pamiętaj że on jest obok Ciebie i zawsze będzie. groszkowa ale napisz jutro..trzymam kciuki 👄 BUZIOLKI dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............24... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................7.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Pewnie wszyscy poszli spać, ale nie mam czasu wpaść się przywitać o normalnej porze. Czytam was czasem i kibicuję... I trzymam kciuki, by wszystkim dobrze sie wszystko poukładało. Groszkowa, mam nadzieję, że nie przejmujesz się tymi głupimi wpisami !!! Kasia ma rację - to twój topik i nia ma powodu, byś z niego znikała... Noooo, chyba że masz akurat taką potrzebę wewnętrzną... Ja czasem nie daję rady... Kasiu... Przytulam mocno... Pozdrawiam was wszystkie cieplutko (choć zima wróciła, brrr) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki GROSZKOWA co tam u ciebie pozdrawiam was wszsytkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska. Nie myśl tak, że się nie uda. Zawsze warto spróbować nawet jeśli wiadomo, że szanse są małe to zawsze jakieś są. Nie warto rezygnować. U mnie też 13 dc. Wczoraj miała inseminację. No i teraz czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi 👄 pisałaś kiedyś że masz dużo pracy także cieżko Ci pisać :) czemu robicie sobie przerwę? Pisz jak będziesz miała czas i moc buziaków 👄 Ci ślę :) prinzesska zaraz Ci pupę spiorę..nie spinaj się..ciesz się bliskością a nie myśl że to starania i będzie dobrze :) ubaśka to trzymam mooooooooocno kciuki za udaną inseminację :) 👄 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... prinzeska nie poddawaj sie ... dzialajcie :) ubaska 3mam kciuki Kochana ... :) Katie a jak Twoja sytuacja? Mam nadzieje ze paskudy ani widu ani sluchu :) Jak obiecalam tak pisze: W koncu doczekalam sie na wizyte do mojego lekarza usg zrobil ciaze stwierdzil jest w macicy wyglada na 5 tydz echa zarodka jeszcze nie ma, na czwartek mam zrobic badania i z nimi przyjsc a od pt ide na l4 gdyz mam prace jaka mam stresy dzwiganie halas itp oraz moje cisnienie mam brac kwas foliowy magnez z B6 tabletki na cisnienie i akard bo mam gesta krew poza tym duzo spokoju i odpoczynku. Bede spokojna dopiero wtedy jak uslysze serducho i zobacze ze dzidzia rosnie oraz rozwija sie ... Troche mi lzej ale i tak sie boje :O Wracajac do wpisu orange to nie jest moj wlasny topic to jest temat dotyczacych wszystkich aniolkowych rodzicow ja go tylko zalozylam, nie pisalam nic konkretnego bo sama nie wiedzialam i potrzebowalam czasu aby sie zdystansowac ... to koniec w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa teraz życze spokoju jest dobrze 👄 Dziewczyny MUSZE się Wam pochwalić Olusiowi wyszedł ząbek PIERWSZY jestem w szoku bo Ada miała ząbka na 8miesięcy i 8 dni także mamy dziś małe święto,A.kupił szampanika i sobie go sączy. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko spokojnie Groszkowa i wszystko będzie ok. Caly czas trzymam za Was kciuki. Kasiu G - gratulacje dla Olka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku czekalam na wiesci i wiesz powiem Ci jedno trudno o echo zarodka w 5 tygodniu:) nic sie nie martw u mnie w 5+5 tez nie bylo czynnosci serca lekarz powiedzial nam wtedy ze bylby zdziwiony gdyby byla widoczna.Musisz myslec pozytywnie wszystkie musimy❤️dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkowa trzymaj sie i wierz ze bedzie dobrze no kurde napewno bedzie dobrze :) Bicie serduszka napewno usłyszysz kochana napewno zobaczysz i sie nic nie martw dbaj o siebie i duzo odpoczywaj przesyłam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - super - jak na razie to bardzo dobry znak. Wszystko będzie dobrze - musisz wierzyć... Trzymam mooocno kciukasy!!! KasiaG - - Gratulacje z okazji 1 -go ząbulka :) 🌼 dla Wszystkich. Ja dzisiaj zmęczona jak.... Kupujemy dla mnie maleńkie autko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............25... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................7.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Witam Wpadam aktualizowac tabelke. Pochwale sie, ze zakupilam dzis kilka rzeczy dla mojego babelka:) Nie kupowalam ciuszkow, bo tego bede miala pod dostatkiem od moich kuzynek, ale za to kupilam piekne kocyki, termometry, smoczki, szlafroczki itd. Jak patrze na to wszystko, to sama geba sie smieje:) Cudowne sa te rzeczy dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie dzis bede pierwsza. Kasia gratulacje dla Olusia. Groszkowa spokojnie ja tez nie slyszalam bicia serduszka, głowa do góry:) Dzis mam wizyte u lekarza trzymajcie kciuki:) Krakersik, ale ten czas leci, dzis ja po powrocie bede aktualizowala tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem druga. Coraz mniej nas zagląda :( Ja też na razie tylko na chwilkę:( Marylka miło że się pojawiasz :) daj koniecznie znać po wizycie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie melduje kochane marylko czekamy na wiesci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kraqers jeszcze troche i malenstwo bedzie z wami :) marylka 3mamy kciukasy daj znac po badaniu :) gosia to mialas zabiegany dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............25... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................7.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowa wariatka
groszkowa a tak bylo milo jak cie nie bylo.oprocz ginekologa zapisz sie tez do psychiatry.powaznie mowie. dopiero bylas w 6 tyg.teraz 5 ,niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowa wariatka
dopiero teraz na to wpadlas? cos nie bardzo osiagnelas swoj cel,co?:) chcialas tak bardzo zwrocic na siebie uwage, zrobic sensacje ale nie wyszlo. eh.moze nastepnym razem ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×