Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość do ady111
zobaczcie co bylo jak pomarancze pisaly zle o Groszkowej.jechalyscie po nich wszystkie.a ja tez nie mam o niej dobrego zdania. jak napisze co mysle o niej pod swoim nickiem to mi przyznacie racje?:) masz odpowiedz na swoje pytanie prinzeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ada. zbyt dobrze go nie znałam,pare razy widziałam tylko ale przykro mi że zginął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzięki kobietki. eh takie jest życie :( smutne ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie duże ma znaczenie to jest tylko kaffe internetowy swiat ja napszyklad cie nie potepie za twoje zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa ma racje ale i tak chcem zebys napisala pod swoim nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam bo obiadek trzeba zrobic męzus niedlugo przyjdzie a mam taki swietny makaronik w kokardki łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to co napisalas pomaranczko nie jest ani zlosliwe ani obrazliwe... Od poczatku bylo to jakies dziwne ze tak nagle przestala sie odzywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecien czego tu brak? tych codziennych rozmow o niczym o obiedzie o pogodzie o wszystkim i niczym chyba nastepuje koniec tego tematu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ady111
a ja jak czytam czasem co piszecie i pojawiaja sie pomaranczowe wpisy to zastanawiam sie ktora z was pisze na pomaranczowo.bo to ze to ktos "od nas" jest pewne na 100%.wiem ze robie to samo.ale nie ma juz zaufania.przykro mi ze tak sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe my piszemy z Ada wlasnie na gadu i tez sie zastanawialysmy nad tym. Ja mam podejrzenie ale nie jestem tego pewna i zachowam to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ady111
ciekawe kogo obstawiacie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ady111
musze uciekac do domu.wszystkim wam zycze wszystkiego co najlepsze i spelnienia tego najwiekszego marzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wszytskiego tutaj brakuje tego smiechu nawet w ciezkich chwilach choć duzo nie pisałam ale czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie pulpeciki w sosie pomidorowym chce ktos to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ❤️ Groszkowa nie ma jak napisać ponieważ od piątku jest w szpitalu (na obserwacji i badaniach). Niewiadomo póki co kiedy wyjdzie. Oj mi też brakuje tych naszych rozmów takich zwyczajnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D za drinka podziekuje jak to mowie sobie od owulacji warto pilnowac tego co sie uzywa bo nigdy nie wiadomo:) ja mam w planie sos pieczeniowy z wczoraj a dla chlopcow kotleciki z rybki z frytkami:) pozno dzis wracaja ze szkoly to im zawsze robie cos co strasznie lubia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie❤️ale wiadomo cokolwiek czy serduszko sie pokazalo czy nadal czekaja?Te pytania chyba zawsze beda nas dreczyc ja teraz po owu drze co bedzie gdyby sie udalo nie wiem czy jestem gotowa...chyba nie i az zaluje ze sobie pozwolilismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ❤️ serduszko jest :) kurcze mogłam wcześniej Wam napisać ale sama łapie doły/ zapadnie wielkie i nie wchodziłam na kafe. Jak to mój M stwierdził muszę się otrzasnąć bo nigdy nie zajde w ciążę..:) coś w tym jest. Może zamiast pisania o owulkach itd będziemy pisały tak jak kiedyś? :) Bo nie wiem jak Wy ale ja nie potrzebuje się jeszcze bardziej nakręcać na dziecko wolę po prostu porozmawiać chociażby o pogodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie jestem takiego samego zdania co ty :) ale moglas napisac wczesniej o groszkowej ale coż trudno sie mówi zyje sie dalej ;) ciesze sie ze serduszko bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za... Eterno jakbym miala sie przejmowac 2 albo 4 drinkami to bym w kropli Alkoholu od 9 lat nie wypila... Groszkowa Trzymamy kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wieczorkiem lubie sobie winka z lodem troszke wypic i lulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super ze serduszko puka czy cos jest nie tak ze Groszek jest w szpitalu? czy rutynowo ja polozyli na badania? Katie ja sie kompletnie przestawilam, ciesze sie z waszych ciaz, a na swoja jakos nie czekam, bedziemy mieli trzeciego psa przygotowujemy sie do tego bo to adopcja:) taka powazna z wizytami spotkaniami:)mysli jakos nie kraza, M jest na miejscu zaczynamy powolutku zycie na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada 👄 możesz mnie zlać ;) zasłużyłam ;) winko wieczorkiem dobra sprawa :) ja ostatnio pije martini przed snem prinzesska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno wiesz co badania jej źle powychodziły. Eterno Ty jesteś niesamowita..jak to mówią człowieka poznaje się po tym jaki jest dla zwierząt :) a Ty masz wieeeelkie serducho dla naszych małych przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×