Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Hejka :) Wlasnie wrocilam z wizyty :) Wszystko jest ok dzidzius rosnie serduszko pieknie bije ale nie mozna bylo zobaczyc kto tam mieszka bo bardzo wstydliwe dzidzi jest :D przypuszczam ze to dziewczynka :D one zazwyczaj nozki trzymaja razem :D :D :D moze za 2 tyg sie dowiem :D Ufff kamien z serce ulzylo mi jeszcze 2 tyg bym nie wytrzymala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40................7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g...........................19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................18..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin...........................14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków.....................10.................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6......................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena........?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co Wam napisalam dobre wiesci to w domu mialam horror mama zaczela krzyczec pomocy ratunku wbiegamy z M do pokoju a moj tata zaczal sie krztusic nie mogl zlapac powietrza zrobil sie siny mama z Robertem pomagali mu zlapac oddech a ja dzwonilam po pogotowie zaraz przyjechali na sygnale i zajeli sie tata :( :( :( matko boska cisnienie musialam miec mega plakalam bylam roztrzesiona dopiero teraz wracam do zywych :O nie wiem czy ten stres nie zaszkodzil dzieciatku :( z tata juz lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :( jeśli się niepokoisz to zawsze można iść do lekarza ale na pewno maluszek ma się dobrze. Domyślam sie co przezyłaś :( niech tata szybko wraca do zdrowia. Trzymaj się kochana i spokojnie- myśl pozytywnie. Kurcze zawsze coś się musi wydarzyć, nie może być tylko i wyłącznie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
Jeśli mnie jeszcze pamiętacie to mój mąż wraca z pracy do Polski na stałe i zaczynamy starania postaram się pisać z wami na bieżąco Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jawa :) pisz z nami pisz. Będę trzymać kciuki gdy zaczniecie starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
Mój mąż przyjeżdża do Polski 17 maja , a ja mam na drugi dzień dni płodne więc zaczynamy starania mamy nadzieję ,że się uda . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa super wieści-przepraszam,że nie odpisałam. Jawa trzymam kciuki i życze złotego strzału. Buziaki dla Was-myślami i sercem jestm zawsze z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa nie denerwuj sie już ( łatwo mówić ). Dobrze że z tata juz ok. Super że z dzidziusiem wszystko ok :). Ja mam w czwartek wizyte i juz chodze poddenerwowana czy ok i czy w końcu rusze sie z domu .... Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... Dziekuje za cieple slowa ... z tata ok noc spokojnie przespal kamien z serca ... jawa pisz z nami Kochana bedziemy 3maly kciukasy za staranka ;) marcelinko jestem pewna ze wszystko bedzie ok z dzidziusiem ;) Pozdrawiam wszystkie ciezaroweczki staranniczki i wahajace sie czy zaczac - zaczynajcie jesli tylko nie ma przeszkod!!! Nasze Aniolki czuwaja nad nami :) U mnie piekna pogoda, milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Groszku nie denerwuj sie, napisze CI cos na nk wiec jak mozesz to mi odpisz:) marcelinka trzymam kciuki. jawa pisz jak najczesciej do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) czekam na @ (termin jutro). nie najlepiej się dzisiaj czuję. Jak jechałam rano do roboty mało się nie stuknęłam...."zero" orientacji.... Groszka - Ty się tu nam nie stresaj . wiem że łatwo powiedzieć.wiem jednak jak to jest, bo też miałam problem z Tatą w 2009 roku w listopadzie (okazało się że ostatecznie że to był zator) ale wszystko skończyło się dobrze. U Ciebie też będzie wszystko OK!!! Słyszysz?!Nie martw się.. Dla pewności - jak masz jakieś złe myśli - jesli chodzi o Maleństwo - podejdź do gina, albo przynajmniej zadzwoń. Będziesz spokojniejsza... Nie przejmuj się że dopiero co byłaś - oni od tego są!!!! A tak w ogóle jest cieplutko u mnie :) wreszcie można nosić z rana krótki rękawek :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia z tata na szczescie juz lepiej ;) u mnie tez cieplutko ;) marylka 2 wiadomosci sa na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameliaztopikuJezus i piekno
*1999 *2010 *2010 - Natalia ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dziś jest pięknie :) moje gołąbki lada dzień może zaczną naukę fruwania ufff zapaskudziły mi caaały balkon wrrr tak to jest jak ma się za dobre serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golabki :D Zartuje Dzis mam pomidorowa z ciemnym makaronem a na drugie ziemniaczki mizerie z jogurtem naturalnym zeby nie bylo ze tucze sie smietana ktorej i tak nie moge i schabik duszony (nikogo nie usmiercila pisze z gory) ze sliwka ;) Katie juz wstalas? BRAVO dla tej Pani 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wstałam o 8:30 :P pęcherz mnie obudził a potem nie mogłam usnąć ech. Twój obiad brzmi zachęcająco- już jade do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłączę do odpoczynku na leżaczku - nawet bez obiadku - w pracy dzisiaj urwanie głowy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kuś nie kuś bo naprawde przyjade- w końcu to chyba około 90 km. Chyba zgapie od Ciebie ziemniaki i mizerię a mięsko to jeszcze pomyślę :) Rany nie wyobrażam sobie tyle wstawać w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wal się kamelio - kanalio - g... Ci do tego co się u mnie stało! Patrz na siebie i swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, Groszkowa - macie fajne pomysły na obiadek. Ja jeszcze nic nie upichciłam (no - wczoraj wieczorem mi się nie chcialo.... ) MOże skorzystam z Waszego pomysłu typu mizeria, do tego trzasnę kotleta i ziemniaczki i będzie pyyycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz kończę pracę!!!! Hurra!!! potem jadę po Młodego :) i...... uderzam ...do obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×