Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość Kasia W.
Witanko 🖐️ Ja też już z kawusią na stanowisku - buziaki i miłego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Kasiula widzę że dalej zapominasz się:) ja tez jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski i ja z kawa zasiadlam. dzis bardzo pozno wstalam, gdzies kolo 10, ale przysiegam, nie moglam sie dobudzic. nie wiem czego, wrrrr. GROSZKOWA wiesz, ja mam tak jak ty teraz, tzn. strasznie wrazliwe piersi i czeste wyprawy do toi toi. az mnie to dziwi, ze dopiero pod koniec 4 m-ca mam objawy. poza tym doslownie czuje, jak mi sie tam w srodku wszystko przesuwa, rozciaga i rosnie. bruszek troszke odstaje, sadze, ze niebawem zaczna sie pytania znajomych. a malenstwo tez daje o sobie znac, codzien. ale wiecie co, laski, mimo, ze krytyczny tydzien minal, nie jest mi lzej na sercu. ja przewrazliwieniec jestem i przez cala ciaze bede miala mega pietra. dopiero po szczesliwym zakonczeniu naprawde odetchne. uffff, ciezko tak, ale nie umiem inaczej. co poza tym, detektora narazie nie uzywam praktycznie, bo aby mnie wkurwia. ledwo moje serce wylapuje, poza tym zbiera wszelkie halasy organizmu, tak, ze naprawde trzeba miec anielska cierpliwosc, zeby z tym czyms pracowac, wrrr. ale nic, bede sprawdzac i licze, ze moze, jak dzidzia bedzie wieksza, to bedzie latwiej cos wychwycic. pogoda sie u mnie poproawila, bo mielismy huraganowo troche i zimno. ale juz wrocilo slonce i sie chyba znow cieplo robi. aaa, powiedzialam rodzicom o ciazy. mama stwierdzila, ze wie. generalnie bez euforii, ale i bez glupich komentarzy, czyli jest dobrze. teraz tylko 3mac kciuki, zeby bylo dobrze do samego konca. papatki dla wszystkich PRINZESSKA co u ciebie? jak przygotowania do wielkiego dnia? kurcze, az ci zazdroszcze :) ps. a nie wiecie czasem laski, co u AGNIESIULKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nie wiem, nie mam z nia w ogole kontaktu, tak samo jak z magduha. Sama jestem ciekawa, co u nich slychac. Wszystko sie pokopalo, przykro mi troszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale się napchałam makaronu ze szpinakiem.. gosiu 👄 to czekam na foty :) groszek 👄 co Ty spać nie możesz :D kto to widział tak wcześnie wstawać ;) Może kiedyś dziewczyny się odezwą..byłoby super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerażasz mnie ...dzień się tak o 11 zaczyna ;) a śpisz w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi 👄 kochana supcio że wszystko w porządku :) ale maluch Ci rośnie szybciutko :) dobrze że masz genetyczne już za sobą. To ile już mierzy maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek aaaaa no to wcześnie chodzisz spać :) ja to tak po 24 chodzę spać :) kiedy to gg zalożysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo Ty nocny Marku :D No jakos nie moge spiac 4 liter zeby zalozyc gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Hej Katie wskocz kiedyś na gg to popiszemy sobie:D:D:D Wiecie co od rana nie czułam ruchów dziecka i tak sie zaartwiałam, Zadzwoniłam do swojeo lekarza i powiedział żeby zajechać na oddział do niego to wszystko spradzi. Zrobil mi ktg i usg - zrobil mi tez zdjecie że całą buziunie dzidzi widać:) NA prawde super jest ten lekarz i godny polecenia:) A z dzidzia wszytsko dobrze:) Lekarza powiedział ze dobrze ze zareagowałam i jak bede czuła zawsze niepewność ma się zgłaszać do niego:) NAjpierw płakałąm bo bałam się o dzidzie a pożniej z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko zapraszam na sniadanko ;) Katie wstawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p ;) marylko napewno najadlas sie strachu ale dobrze ze szybko zareagowalas i przez to uspokoilas sie - swietne podejscie gina ;) Hmmmmmmm jak jest pieknie ptaszki spiewaja slonko swieci - to bedzie fajny weekend ;) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [*] mój Aniołek [*]
Jan Paweł - 22.03.2011. - 15 tydz. ................A jednak dalej boli :(....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Aniolku przykro mi :( Mi w czerwcu minie rok i nadal boli :( Kazdego dnia mysle o moim skarbie i modle sie za niego!!! Dla wszystkich Aniolkow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Mój Aniołku - przykro mi - dla Twojego Aniołka Ja mam za soba ciężką noc, brzuch mi sie stawiał, bolał, juz myślałam że w szpitalu wyląduję, na szczęście przeszło. Zuzka jakoś sie tak obróciła że czuję kopniaki na samym dole i cholernie to boli, nie wiem dlaczego , przy 1 córce tak nie miałam. Życzę wszystkim udanego weekendu, mam nadzieje że to mój ostatni spędzony w domu i po wizycie kontrolnej dostane zielone światło chociaż na jedno wyjście w tygodniu :) Dobrze że jest rodzinka która często wpada, bo inaczej to bym chyba sfiksowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa jestem w końcu pierwsza :) Mój aniołek :( żadne słowa chyba nie pomogą...przytulam mocno i [ * ] dla Twojego aniołka marcelinka troche powierza dobrze by Ci zrobiło ale jeśli nawet nie dostaniesz zielonego światła to pomyśl sobie że jeszcze trochę i bedziesz ciagle na spacerach z wózkiem :) dasz radę 👄 ale faktycznie chyba mozna sfiksować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. .............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. ......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............35... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .......................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................18..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................17..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .....10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........36tc< br /> Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ..7.04.2011....cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Jakoś tak weny do pisania brak, ale podczytuję codziennie :) Pogoda na szczęście bardziej wiosenna (tfu, żebym nie zapeszyła),ale po każdym kolejnym weekendzie bardziej się rozleniwiam i mniej chętnie idę do pracy. No, ale do wakacji już niewiele zostało - damy radę :) Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Katie tylko ta myśl trzyma mnie przy życiu ;) Juz niedługo :) Odbiję to sobie wszystko jak juz urodzę, chociaż jestem tak "zastana" jak nigdy w życiu - czuję się jak w ciele starszej pani :( Ale czego sie spodziewać po prawie 12 tyg leżenia .... Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie sie zdrowo kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D Zapraszam na kawusie:) Groszkowa o co chodziło z tymi 9 kg na minusie, schudlas tyle? Bo jakos nie bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Katie pewnie spi jak susel ;) abi masz racje aby do wakacji chociaz ja juz od ponad 2 miesiecy mam wakacje - L4 trwa ;) marcelinko jak juz bedziesz miala zielone swiatlo na wychodzenia to i tak za bardzo sie nie forsuj tylko malymi kroczkami i spacerkiem do celu ;) a pozniej bedziesz smigala z wozkiem na spacerki ;) marylko tak od poczatku ciazy schudlam 9 kg jak na razie ic na plusie ale to z powodu tej diety cukrzycowej bo wtedy trzeba weliminowac i ograniczyc pewne skladnikiy oraz duzo spacerowac aby cukier szybciej sie spalal ;) U mnie piekna pogoda pojde pyszczek wystawie do slonka ;) Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki U mnie tez piekna pogoda, trzeba korzystac ze sloneczka:) Ograniam sie powolutku i ide na kawke do rodzicow:) Posiedzimy troszke na dworku:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. .............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. ......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .......................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................18..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................17..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .....10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........36tc< br /> Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek 👄 łobuzie! Ja Ci dam susła :P właśnie wcinam sałatke śledziową z groszkiem :P marcelinka 👄 12 tyg? Dzielna kobieta z Ciebie :) potem będziesz skakać jak młoda kózka :D przytulam abi 👄 wakacje tuż tuż to sobie odpoczniesz :) jak się czujesz? marylcia 👄 dla mnie herbata kraqersik 👄 wielki dzień się zbliża :) urósł jeszcze brzuszek od ostatniej fotki? ada 👄 co tam u Ciebie? Odezwij się U mnie też cudna pogoda :) oby w weekend tez tak było bo szykuje się grillowanie :D mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie oj urosl, urosl to juz jest mega brzuchol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×