Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość jawa25
witam co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) U mnie bez zmian - głównie leżymy :( Ale w przyszłym tygodniu wizyta u lekarza i mam nadzieję na lekkie poluzowanie zakazów :) Marzę o zwykłym krótkim spacerku - nigdy w życiu nie sądziłam że bedę marzyc o takich zwykłych przyziemnych rzeczach... U mnie pogoda do bani, pada od rana, mi to w zasadzie bez różnicy i tak nie wychodzę, ale córy mi szkoda - wolny dzień a tu leje :( Zuzanna daje we znaki, kopniaki coraz silniejsze :) Mimo pogody życzę Wam wszystkim udanego dnia wolnego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc JAWA - przytulam mocno, pomoc nie potrafie, pocieszyc tez nie pociesze. taki juz nasz los, ze niewazne, jakie szczesliwosci bedziemy przezywaly w zyciu, smierc naszych dzieciatek bedzie sie kladla cieniem na wszystkim. jedyne, co mozemy, to wierzyc w to, ze strefa tego cienia bedzie coraz wezsza. u mnie od poronienia minelo 7 m-cy, a do tej pory nie radze sobie z emocjami. duzo sil ci zycze. dobrze, ze chociaz fizycznie jestes ok. pozdrowienia dla wszystkicj laseczek, no i ogromne gratulacje dla swiezo upieczonych mamusiek! zuch dziewczyny. u mnie troche lipa. rodzice polecieli, w domu sie jakos tak pusto zrobilo, a chlopcy od czasu do czasu szukaja dziadkow po pokojach ;/. od strony fizycznej czuje sie dobrze, w zasadzie w ogole nie czuje sie, ze jestem w ciazy. tylko dzis przewod pokarmowy sie zbiesil - mozliwe, ze cos z hemoroidami, wrrrr. brzuszek nie rosnie, tzn. rosnie b. powoli, ze nawet moja mama nie zauwazyla. no i wagowo stoje w miejscu, nie dobilam do 60kg. moze tym razem jednak bedzie dziewczynka? :) aaaa, nabylam detektor, ale to jest jakis digital i tylko sie wkurzam, bo wylapuje wszelakie szelesty, poza odglosami, ktorych oczekuje. wrrrr. a co u was dziewoje moje? NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. .....................9 po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ............7 cykl po drugiej stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ....................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ......................7 po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .....19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................18..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................17..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ....10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........3 6tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ...28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Witaj Kaem :) ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok :) U mnie tez i tak samo jak u Ciebie brzuszek rosnie powoli i waga jak na razie 9 kg na minusie ... o tak teraz byloby super jak mielibyscie dziewczynke ... a jak nie to bedziecie mieli mini druzyne pilkarska ;) Duzo zdrowka dla Ciebie i dla malenstwa 👄 Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 kilo ....na minusie
?????????? to chyba bardzo źle nie sądzisz?? zwlaszcza, że nie masz wymiotów????????no chyba, że jesteś mega otyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooooooooo widze ze co niektorzy lepiej sie znaja niz lekarze ... BRAVO!!! Coz za wiedza i doswiadczenie lekarskie :D Musze chyba zmienic lekarza na orange ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40...............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37.......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30..........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g..........................19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................18..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................17..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin..........................14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków....................10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowicz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej........28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Kor...a odechciewa sie tu wchodzic serio... Jak nie marudza to pomaranczke pierdziela durnoty.... I Najgorsze jest to ze ktoras z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdgdkjjngfdkngdng
kor wa ?????? chyba chciałaś napisać k u r w a ??? przez u, a nie ó :D:D:D:D:D:D:D:D do szkoły czas....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze jaka pomarańcza wyszkolona hormony ci buzują co :) najmądrzejsza udawaj gdzie indziej a z stąd wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
o czy u jaka to do cholery roznica OZNACZA JEDNO I TO SAMO, DZIALASZ MI CHOLERA NA NERWY DURNYMI WPISAMI BO BRAK CI ODWAGI POD SWOIM NICKIEM PISAC. JESTEM PEWNA , ZE TO KTOS KTOS KTORAS Z LASEK PISZACYCH NA FORUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada prinzesska ale co Wy sie przejmujecie czy denerwujecie? Mi to kolo d u p y lata niech sobie pisza co chca i jak chca i nie obchodzi mnie kto to jest choc wiem ze to ktos z poprzedniego forum lub tego ale tak jak juz napisalam lata mi to kolo p i s i to jest tylko net i durne wpisy ... takze laseczki luzik totalny ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę że pomarańczki znowu próbują namieszać... Masakra jakaś... dziewczyny juz pare razy tak było, a forum przetrwało. Prinzeska olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Juz po wizycie, wiec pora na aktualizacje:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. .............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. ......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............35... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .......................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................18..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................17..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................12 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .....10.......................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ...................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010........sn..........36tc< br /> Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale mamy zimny maj..u kogo spadł śnieg ;) ? Mam wyrzuty sumienia ...nic...po prostu nic dziś nie zrobiłam oprócz spania..zbieram się od godziny żeby wyjść z domu chociaż do sklepu - trochę powietrza zażyć trzeba. gosiu z chęcią bym zobaczyła Tomcia :) ale nie ma mnie na nk. Więc jak tylko masz ochotę to pochwal się małym przystojniakiem na mailu :) katie84@op.pl. Super że już masz komunie za sobą- przede mną w maju dwie. Prezenty już kupione ufff I dziewczyny nie przejmujmy się wpisami pomarańczek- wpisy były są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie:) U mnie dzis slonecznie, ale bardzo zimno:( Na spacer raczej nie ma szans. Poleniuchuje sobie dzisiaj caly dzien, a co mi tam:) Zycze wszystkim milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak tam samo poczucie :) ja za dwa dni chyba dostane @ chyba pisze chyba bo jakoś czuje inaczej mam nadzieje ze moje przeczucie sie sprawdzi byłabym w siódmym niebie ohhh głaskam wasze brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada mam nadzieje ze przyniesiesz takie wiesci jakie najbardziej Ciebie uszczesliwia!!! ;) 3mam za to kciuki ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada co tu dużo pisać- trzymam mooooooooocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 👄 hehe byłam jeśli uznać wyjście do sklepu za spacer ;) ale proszę o brawa właśnie wyprasowałam obrus ;) coś jednak robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to nie narzekam- no śpię dużo + hmmmm co jakiś czas mam "cofkę" ;) w ogóle nie robie obiadu z miesem bo nie jestem w stanie. Ech no ale nerwy troszkę dochodzą..16 maja mam genetyczne..gdyby była taka możliwość pewnie biegałabym co godzine na usg no ale na pewne rzeczy nie mamy wplywu. A jak Wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciesze sie :) U nas ok choc znow powrocilo czeste sikanie :O lekka sennosc i bol cycochow ;) Ja 23 maja mam wizyte i chyba usg polowkowe bo to bedzie 20 tc a 15 czerwca idziemy na 4D zobaczymy jak wyglada nasze bobo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po raz drugi dzisiaj :) Właśnie wróciłam z usg genetycznego. Wszystko jest w porządku. Przezierność 1,2. Wszystkie przepływy ok. Tętno dobre. A rozmiar XL :) Jestem w 12t4d, a dzieciaczek o tydzień większy, od początku zresztą... Trochę trwało to usg (przez badanie przepływów,a jak wstawałam, to uświadomiłam sobie dopiero, że cały czas kurczowo trzymałam się tej leżanki... aż mi dłonie ścierpły :) A normalnie nie jestem aż tak zestresowana... Katie, spokojnie, ciebie też to czeka - ta radość ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja znowu na chwilkę. jakoś nie mam jak popisać z Wami,. bo do 16 w pracy a potem kościółek (tzw.bialy tydzień") i reszta zajęć... Potem to już nie mam siły na nic... ale byle do soboty....:) Katie - wyślę Ci nasze mordki jutro wieczorkiem :). buziaki dla WAS!!!! Pozdrowionka dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×