Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkowa nie dziękuję:) ale fajnie tak czytać że ostatni element tabelki tak sie fajie powiększa, a Wy dziewczyny razem z nim:) oby wszystko było ok a dzidzie piękne i różówe się urodziły:):) miłego dnia wszystkim życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ...................4 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......12.................................8 Erisss.............26............Konstancin...........6.. ....................2 cykl po stracie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc Witajcie - oczywiście w miarę punktualnie ale @ przylazła jednak 11-tego wieczorem :( trudno - ale teraz damy sobie spokój do lipca !!! Młody ma Mistrzostwa :)więc muszę być na chodzie. Potem jedziemy na wczasy - to kto wie - może znad morza przywiozę niebieskooką Dziewuszkę lub małego Kawalera..... zobaczymy co życie przyniesie. Teraz chcę trochę odżyć przez te dwa miesiące i pocieszyć się życiem, przyrodą a nie tylko odliczać czas od jednego cyklu do drugiego.... Kurcze może za bardzo chcę mieć Dzidzię, dlatego tak się dzieje.? Myślę że jednak ta przerwa dobrze zrobi. Pojawią się świeże warzywka i owoce - to organizm będzie mocniejszy na ewentualną ciążę i wszystko w końcu będzie dobrze... A tak w ogólne - już po imprezie. Wyglądałam chyba ładnie w nowej sukieneczce... :) Po krótce - imprezka udana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ...................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28.. ....................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......12.................................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc Witajcie Dawno nie pisałam, oj bardzo dawno. Nie powiem, że nie czytałam, bo jestem z Wami regularnie, chociaż bardziej duchem niż słowem. Groszkowa nie miałam okazji Ci pogratulować więc teraz to robię - gratuluję maluszka, i wszystkim Wam dziewczyny. U nas jest oki. Maluszek rośnie. Na początku na pewno nie było łatwo ale ważne że teraz jest dobrze. Będzie dobrze - trzeba w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE PaulinaKiss.......23.............Kraków.............40.. ..............7 cykl po drugiej stracie anieani............29............Białystok...........37. .......................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... ....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ...................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28.. ....................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .......19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ ...........14.......................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ......12.................................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.....sn....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... ....28.04.2011...sn...37tc Ewka77............33............Malbork............Lena.. ......?.........cc.......36tc Witajcie Dawno nie pisałam, oj bardzo dawno. Nie powiem, że nie czytałam, bo jestem z Wami regularnie, chociaż bardziej duchem niż słowem. Groszkowa nie miałam okazji Ci pogratulować więc teraz to robię - gratuluję maluszka, i wszystkim Wam dziewczyny. U nas jest oki. Maluszek rośnie. Na początku na pewno nie było łatwo ale ważne że teraz jest dobrze. Będzie dobrze - trzeba w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Eriss:) co u CIebie, jak sie czujesz? Kto zamieszkał w brzuszku chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss witaj i dziekuje za gratulacje ;) wlasnie jak sie czujesz? kto mieszka pod Twoim serduszkiem? gosia zobaczysz wyluzujecie sie i zaskoczy nawet nie wiesz kiedy ;) marylko a Ty jak sie czujesz? Czy moje inf choc troche Tobie pomogly? Mnie dzis koszmarnie boli glowa i mam wisielczy humor wrrrrrr :O moze to przez pt 13 - go chociaz nie jestem przesadna :p A Katie albo spi albo stoi przy budce z lodami ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej dziewczynki u mnie nic nowego po staremu wszystko mąż zrobił mi niespodziankę i przyjechał dzisiaj o 12 słyszę dzwonek do drzwi otwieram a tam on normalnie szok. Mąż zabiera mnie dzisiaj na kolacje może będzie seksik . Co tam u was ? Do zobaczenia wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa - fajnie. Życzę miłego zakończenia dnia :) Groszkowa - będzie co będzie. nie mogę tak się spinać bo i tak to nic nie zmienia. Ja już w domku, chyba będzie u nas jakaś burza, bo coś wieje i się zachmurzyło... a my mieliśmy skoczyć wieczorkiem (ok.18) nad jeziorko ... :( Na rybkę oczywiście :) Erisss - gratulacje!!! Jeśli Ci nie składałam, a jeśli tak - to najwyżej jeszcze raz składam :) Jesli wiesz - ujawnij nam tego "KTOsia" z brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla84
Groszkowa83 dziękuje bardzo mi pomogłaś:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
Groszkowa chyba nie będzie aż tak źle hahahhaha ! ;] Gosia bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa - proszę bardzo :) My zaraz z Młodym jedziemy rolki kupić - nowe, bop stare.... będą dla mnie... :) Jak mu te "kopyta" szybko rosną :) hehehe Papatki do wieczorka, jak mnie sen nie zmorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nasz "mały ktoś" nie chcę się ujawnić:-) Na usg połówkowym śmialiśmy się z lekarzem że maluch zgadza się z naszą decyzją - moją i męża - że chcemy mieć niespodziankę. Chociaż nie powiem chyba bardziej myślimy że to dziewczynka - dziewczynki ponoć silniejsze. A ciąża na początku była zagrożona( krwawienia, plamienia, szpital), ale potem stopniowo już było coraz lepiej. A czuć czuję się bardzo dobrze. Chciałabym dużo zrobić, ale oczywiście staram się ograniczyć. Dzisiaj masę kwiatków posadziłam, najwięcej na tarasie. No i powoli myślimy nad imieniem, mamy pewne typy na chłopca, ale dla dziewczynki nic nam nie przychodzi do głowy. Tzn. nic nam się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eriss super ze czujesz sie dobrze tj najwazniejsze :) Moj dzidziol tez nie chce sie ujawnic obraca sie i sciska nozki - moze to dziewczynka one sa skryte :) wszyscy mowia ze wygladam na chlopca zobaczymy ja tez tam gdzies czuje ze chlopak imiona mamy ale jeszcze nie ma ostatecznej decyzji Laura lub Liwia i Wiktor lub Gracjan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej właśnie wróciłam z mężem z kolacji i poszedł się kąpać chyba wskoczę mu pod prysznic albo seksi bielizna pa do jutra albo do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ze sniadankiem i z kawusia lub herbatka ;) Milego dnia wszystkim zycze ;) jawa zyjesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Hej groszkowa, jak sie czujesz ? Ja dziś noc koszmar, niby słodko, Zuzka kopała, ale tak mocno, że szok, ma siłe, spas nie mogłam, czuję sie jak po imprezie ;) Udanego weekendu Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinko czuje sie bardzo dobrze :D ta ciaza tak mi sluzy i sie podoba ze moglabym non stop byc w ciazy jak juz urodze bedzie mi brakowalo tego uczucia tj cos niesamowitego :D Ten stan bardzo mi sie podoba i psychicznie i duchowo i fizycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciąża z córa też mi sie podobała, zero stresu - sama radość :) Paradowałam z brzuszkiem i wogóle nie myślałam o złych rzeczach :) Teraz niestety nie mogę tak powiedzieć, ciągły strach, obawa, będe szczęśliwa jak już urodzę i z dzieckiem bedzie wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37.........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36........................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30.....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28........................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25..............18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g............................19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................18..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin............................14.......................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków......................12.................................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN r@velka............26........Łowicz.........Michalina.....15.11.2010.....SN....36tc Ewka77............33............Malbork............Lena.........07.04.2011.........CC.......36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.........28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Kolajna szczesliwa mamusia gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa kochana ale ten czas leci u ciebie juz 18 tydzien wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pazdzierniku sa moje urodzinki :) oh ten kochany pazdziernik :) Ale ten czas naprawde leci jak z bicza strzelił heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Witam z deszczowego Kalisza-Zimna Zośka polała nas troszke deszczem i chłodem. Potwierdzam również,że październik jest cudowny-kasztanki są cudowne.Ja na Adusi pierwsze urodziny przystroiłam właśnie stół w kasztany i piękne złote jesienne liście jak to na jesienne Dzieciątko przystało. Miłej niedzielki życze i przesyłam gorące buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×