Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witajie ... Jak co roku Zoska musiala sie posikac ;) U mnie leje i jest zimno brrrrrr :O Mimo wszystko milej niedzieli zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie też brzydko, zimno, pada... Równiez mimo wszystko udanej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej co tam u was ? u mnie dobrze chociaż dzisiaj u nas brzydko i pada a teraz się staramy i czekamy na ewentualną @ ale oby nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawa dzialajcie dzialajcie i nie zalujcie sobie tak teraz ma byc cieszcie sie soba i sexem ;) Hmmmmm ale dzis deszczowy dzien nawet na spacer nie mozna bylo isc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pomimo dzisiejszej deszczowej pogody spędziłam fajny weekend w gronie rodzinnym :) pełen relaks..skróciłam włosy i czuje się od razu lepiej Jutro idę na 17 na usg ...chce to mieć już za sobą..jestem dobrej myśli :) brzuch mi się zaczyna uwidaczniać. W każdym bądź razie większość osób coś tam sobie podejrzewa :D ale kulturalnie nie pytają BUZIAKI dla każdej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Ja juz na nogach ;) Jakos spac nie moge ;) Zapraszam na sniadanko i kawusie lub herbatke ;) Katie to 3mam dzis kciuki ;) Jak bedziesz po to napisz co i jak choc i tak wiem ze bedzie swietnie ;) Ja za tydz mam polowkowe ;) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🖐️ U mnie Zośka lujneła jeszcze dodatkowo @ pierwsza po porodzie i od razu taki dziwny zbieg okoliczności w 2009 r w tej ciąży którą straciłam też miałam ostatią @ właśnie 15 mają,czuje się dobrze profilaktycznie połkłam nospe no i szykujemy się na spacer malutkimi kroczkami. Katie trzymam kciuki i czekam na dobre wieści. Groszkowa melduje się na kawusi u Ciebie. Jawa jak tam u Was,powitałaś się z Mężulkiem :P Princeska za ile ślubujesz,no i czy wszystko gotowe? Miłego dnia dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............36... .....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .......................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .....................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin.......................14..................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków......................12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29.10.2010r..........SN r@velka............26........Łowicz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07.04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) U mnie dzis zimno, ale slonko swieci. Wczoraj pogoda fatalna, nic mi sie nie chcialo, poza lezeniem oczywiscie;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... .....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .......................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .....................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14..................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .......12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... .....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .......................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .....................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Małgosia84.........26...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14..................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .......12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Część dziewczyny , dawno nie pisałam ale aktualizuję tabelkę. Wszystkim tym którym jeszcze nie gratulowałam to SERDECZNE GRATULACJĘ !!! U mnie dołek straszny od dwóch tygodni :-( Wszystko szło super aż do ostatniej wizyty, gdzie okazało się że mały nie przyrasta tak jak powinien i to najprawdopodobniej z powodu mojej wady , nie ma poprostu miejsca:-( Najgorsze jest to że dopiero teraz na tej najbliższej wizycie wszystko będzie wiadomo, to czekanie mnie dobija a tu jeszcze tydzień i 3 dni:-(:-( Trzymam za was kciuki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelki nie poprawiłam :-) To jeszcze raz NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... .....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .......................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .....................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14..................10 abi 66................35............K-e.......................13 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .......12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 dla Was Ja dzisiaj urlopik. Mieliśmy jechać do Karpacza na Mistrzostwa Polski szkół, ale Dyra nie dała kasy :(. daltego nici z wyjazdu....:( A że urlop załatwiony - nie cofałam go, więc mam chociaż 1 dzień dla siebie:) wzięłam leżaczek i... na słoneczko :) nawet mnie troszkę chwyciło :) Szkoda że teraz się chmurzy :(, raczej coś spadnie :( Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu - moja koleżanka niedawno urodziła synka (w kwietniu przed świętami), też mało rósł od szóstego miesiaca. Podobno jakoś wada łożyska u niej była, ale z malutkim wszystko w porządku. Urodziła w 34 tygodniu - miał ok. 2kg i 44 cm. Jest zdrowiutki i pewnie szybciutko nadgoni rówieśników. Nie martw się na zapas. Będzie dobrze.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... .....................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... .........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. ....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .......................8 cykl po stracie martta............26.............Kraśnik..............25 .....................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... ........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14..................10 abi 66................35............K-e.......................15 ............................7 Katie84.............27.............Kraków............... .......12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁGOSIU nie martw się na zapas:) moja dentystka opowiadała mi, że jej synek też nie przyrastał prawidłowo...a teraz bryka już do przedszkola! Głowa do góry :) GOSIU 34 ja też dzisiaj w domku. kiepsko się czułam ostatnio, wzięłam tydzień zwolnienia... i głównie leżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu witaj 🖐️ malgosiu jak dawno Cie nie bylo :( Kochana jestem pewna ze wszystko bedzie ok przeciez musi byc ok bedziemy 3maly za Ciebie bardzo mocno kciuki!!! 👄 Katie pamietam dzis o Tobie ;) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC...........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37..........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37.........................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30.............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28.........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25......................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.............................19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 dorota83............27...........Koszalin........................14..................10 abi 66................35............K-e.......................13.............................7 Katie84.............27.............Kraków.......................12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. .........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... ......................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ..........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. .....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. ........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin.........................14..................10 Katie84.............27.............Kraków........................12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc witaj abi 🖐️ odpoczywajcie z fasolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIU, no leżę... trochę połażę i znowu leżę... po poprzedniej ciąży mam problem z więzadłami, więc odciążam je, kiedy tylko mogę :) a ty kochana korzystaj z uroków posiadania odchowanego dzieciaka:D szalej,ile wlezie. to dobry moment na drugi miesiąć miodowy, wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja rowniez odpoczywam ile sie da :D do tego spacerki spotkania ze znajomymi ;) pozniej tak na to nie bedzie czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Już jestem po usg genetycznym, jest wszystko w porządku- małe szaleje nieźle. rany jak mi ulżyło :) może zacznę w końcu się cieszyć... Małgosiu na pewno będzie dobrze..musi byc i tyle. Trzymam z całych sil kciuki i daj znać. groszkuś 👄 dziękuję za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :) tak trzeba chyba uwierzyć że będzie juz tylko dobrze i cieszyć się..wlaśnie obejrzałam płytkę z maluchem :D coraz bardziej dociera do mnie że tam ktoś mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 Aż dziwne znów jestem pierwsza ;) Zaraz zmykam na mały spacer połaczony z zakupami :) dziś na obiad chyba naleśniki..a po południu większe zakupy- musze kupić kreację na komunie (mam 2 weekendy po rząd ech). Gosiu 👄 wyslałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry Piekne 🖐️ Ja juz od 6 na nogach bylam na badaniach pozniej na malych zakupach zrobilam pranko pogoda robi sie super ;) Milego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - ja też witam :) i wpadam na chwilkę. Jestem w robocie i nie mam za bardzo dzisiaj czasu na pisanie :). do wieczora :)PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety Ja dzisiaj jestem nie do zycia. Oczy mi sie same zamykaja. Nic mi sie nie chce poza spaniem:)\ Katie wyslalam Ci nowa fotke mojego brzucha na maila. Tylko sie nie wystrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqers jak ten czas minal dopiero co byly poczatkowe tygodnie a tu juz czekasz na spotkanie ze swoim skarbem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Groszkowa, zlecialo jak z bicza strzelil. Jutro kolejna wizyta u gina. Troche martwie sie o moje cisnienie, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Skacze mi od kilku dni nawet do 140/90. Popuchnieta jestem, wszystko z rak mi leci, nie moge szklanki utrzymac przez te niezgrabne paluchy;)Teraz juz pozostalo mi tylko czekanie. Dobrze, ze wczesniej wszystko sobie przygotowalam, bo nie dalabym rady na serio. A dopiero maja sie upaly zaczac, nie wiem jak ja wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×