Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Cześć Kaem :) Dobrze sie czuję, wczoraj w końcu wyszłam miedzy ludzi na dłużej ;), byliśmy ze znajomymi na grilu, więc troche odżyłam :) Ogólnie ok. Ale z powodu tego 12 tygodniowego leżenia i przybrania na wadze i wysokich temperatur czuje sie coraz gorzej :( A jak u Ciebie? Wszystko w porządku ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz MARCELINKA, mialam byc w poblizu kompa, wywialo mnie do sasiadki na kawe. tak sobie wlasnie mysle, ze kurcze, takie lezenie, moze czlowieka do szalu doprowadzic i zrujnowac kondycje, co? ale w sumie, dobro maluszka jest kwestia priorytetowa i absolutnie bezdyskusyjna. powoloutku wrocisz do formy, a upaly, achhhh, pozazdroscic. ja lubie, a niestety u mnie nie byc i nie bardzo sie zapowiada na nie ;/ co do samopoczucia, to dziekuje, odpukac, jest dobrze. w zasadzie w ogole nie czuje sie, jakbym byla w ciazy. tylko aktywnosc maluszka i powoli powiekszajacy sie brzuszek jest tego dowodem. choc nie, za dobrze by bylo. dzis odezwala sie rwa kulszowa, wrrrr. nie liczylam, ze tym razem mnie ominie, bo i z jakiej racji mialaby zrobic wyjatek. dalam rade poprzednio, to dam i teraz, tylko to taki e cholerstwo dokuczliwe ;/. pamietam, w drugiej ciazy bywalo i tak, ze w nocy do toalety szlam na czworakach, bo nie moglam isc normalnie. takie uroki. co zrobic. ale wole miec takie problemy, niz nie doswiadczac cudu bycia w ciazy w ogole. pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) ALe wczoraj było gorąco, dorze że chociaz w nocy się ochłodziło:) Zapraszam na herbatke truskawkową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Wpadlam aktualizowac tabelke, a teraz ide sie szykowac na wizyte do gienka STARAJACE SIE: NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. ... .7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. ... ...4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ... .8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ..7 ..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... ... ..3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10................4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3......................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. .........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 justynka26k..........26........Łódź................... .1...............w maju Braunaga..............31........K-g.................... 29dni.........??????????? Kasia560...........26..............Poznań.............3 ..............od maja Alicjaaa86.........24........Luboń/k. Poznania.......0....teoretycznie za 3 miesiące Kaśka_81.............30............o/Poznania........ ....3........... teoretycznie maj oliwcia30..............32.............Rz-w............... ....5..............4 złośnica83............27.............Koszalin.......... ......3.........jeszcze nie Weeeeeronika..............25..........Poznań...........0 .........nie wiem inez2108..................32..........Bydgoszcz.......... 1..........od czerwca VFRania ............30..........o/ Sandomierza............6.................3 justynka36.........37...........barlinek................. ....0........chce juz kijanka86.........25............Kraków.................. ....0.........po wakacjach PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............27 .............już nie liczę anieani............29............Białystok...........37. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............38... ..................5 po stracie marcelina13.........29...........K-ce...............31... ..................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól.................26.....................6 Kate31..............33............B-g.................... .19...................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........27/28......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................20.......................4 abi 66................34............K-e.......................15 ............ 7 Florka180274 .....37.......Newcastle UK...............15.....................po miesiacu Gosiek_1976..........35..........Katowice.........11..... .......7 cykl po drugiej stracie Edith78/załamana 2......33..........o/W-wy.........8........5cykl po drugiej stracie Tina25.............25..........Łódź.............. 13...............po miesiącu od zabiegu agniesiulka.....32...........Poznań............4........ .......7 cykl - za 1 razem SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .28.04.2011...sn...37tc Ewka77............34............Malbork............Lena.. .....07.04.2011rCórcia.......36TC r@velka.....26............Łowicz. ..........Michalina.....15.11.2010........sn.........36tc PaulinaKiss...24...Kraków......Jakub Karol......6.05.2011... 40tc....CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Hey... nie odzywam sie bo nie ma o czym pisac,kolejny @ dostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) wklejam inną tabelke bo tu mnie ucieło ;) Kraqersik jak po wizycie? NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ..........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............38... ......................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31. ......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................20..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Kate31..............33............B-g.................... ..........29........................4 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ..........13......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie ok. Cisnienie sie unormowalo i jednak bedziemy czekac dluzej z porodem i byc moze nie bedzie musial mi robic cc. Mam sobie sama zadecydowac, co chce czy porod sn czy cc. Mam czas do zastanowienia do przyszlej poniedzialkowej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wyzwiska..to chyba dobry moment żeby opuścić kafe. Nie pozwolę by jakaś p.... mnie denerwowała. Stać mnie to kupuję. Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Katie szkoda slow....nie denerwuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie wracaj !!! Pomarańcza na drzewo :) Dziewczyny trezba zrobic to co juz dawno chciałysmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie nie denerwuj sie, nie bierz sobie tych wpisow do serca. Ja tak szczerze mysle o cc, ale wszyscy wokol mi odradzaja. Do nastepnego poniedzialku mam czas na zastanowienie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne że takie
dla siebie jesteście - najgorsze jest to, że to jedna z osób, która jest pewnie na liście i nie może przeżyć tego. że jej się jeszcze nie udało:( Pani U - daj już spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pomarańczowo :( Katie - olej to. nie ma czym się denerwować.Ta która to pisze, to pewnie nic innego nie ma do roboty...tylko innym zazdrościć. Pewnie jest sama jakąś nieposoloną "wygą"... Kraqersik - dobrze z Maluszek jeszcze sobie chce posiedzieć :) Będzie większy i silniejszy! Własnie wróciłam z zakupów - byłam w nowootwartej galerii i kupiłam synusiowi adidasy dokładnie takie jak chciał :) Przy okazji rozglądałam sie za jakimś strojem kąpielowym dla siebie.:) ale na razie nic odpowiedniego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... Aha widze ze komus znow zolc sie wylewa :O Katie pamietaj ignorowac olewac i nie przejmowac sie ;) Kilka dni mnie nie bylo bo mialam potworne bole migrenowe :O siedzialam w ciemnym pokoju wszystko mnie draznilo a najbardziej swiatlo :O masakra :O na szczescie juz jest ok ;) Ogolnie jakos mam lenia i nic mi sie nie chce niby dol a nie dol nie wiem jak to nazwac :O Rozbiciem? Humorami ciazowymi? :O Wczoraj bylam u gin ;) wszystko ok dzidzia rosnie i jest zdrowa (z tego co mowi gin a ja i tak mam jakos obawy :O ) nadal mi nie powiedzial kto u mnie mieszka bo stwierdzil ze jest za wczesnie :O i dzidzia jest odwrocona takze pozostaje mi czekac na 15 czerwca na 4D moze wtedy sie dowiemy a jak nie to bedzie niespodzianka do konca ;) Wyniki badan mam bardzo dobre czuje sie bardzo dobrze ;) Oby tak dalej ;) Bylam tez u wizycie na kardiologa i powiedziala ze na dzien dzisiejszy moge rodzic naturalnie ale ona moze mi wystawic pod koniec ciazy zaswiadczenie o tym abym rodzila przez cc takze jeszcze troche czasu na zastanowienie mam ;) Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny te ktore sie staraja ktore maja juz dzidziole w brzuszkach i te ktore za niedlugo spotkaja sie ze swoimi skarbami po drugiej stronie brzuszka ;) Marylka nie mam gg jak co to pisz na nk ;) Mlego dnia zycze i bez stresow 👄 NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE kraqers...........29..............Cz-wa.............38... ......................5 po stracie anieani............29............Białystok...........37. ..........................9 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31. ......................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ...........................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ..........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. .........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................20..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................20..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ..........13......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa w końcu jesteś, juz sie martwiłam co tam u Ciebie . U mnie jakoś leci , kulam sie :) Temperatury zaczynaja mnie dobijać, strasznie sie męczę, przez te 12 tyg leżenia przytyłam juz sumie ponad 20 kg, z córka do porodu mniej ważyłam ;( Ale czego sie nie robi na dzieciątka :) Az sie boje co bedzie jak przyjdą porządne upały... Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers to musi byc tylko twoja decyzja. Ale powiem Ci szczerze,że jak tylko usłyszałam że u mnie obejdzie sie bez cc (póki co) przez to nisko osadzone łożysko, to mi ulżyło. Naoglądałam sie w szpitalu dziewczyn po cc, ale wiadomo każda inaczej to znosi. Dla dziecka niby korzystniej jak urodzi sie przez sn, a i mama szybciej wraca do formy - podobno. Ale wiadomo są przypadki kiedy cc jest nieuniknione, a i kobieta dobrze to znosi. podejmij dezyzje zgodnie z soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem marcelinko. Mam jeszcze troszke czasu, ale juz powoli zastanawiam sie nad porodem sn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATIE, rany boskie!!! jestem po prostu zbulwersowana twoja postawa! kupowac ubrania ciazowe, bedac w ciazy?! toz to jest karygodne. powinnas sie wstrzymac i przemyslec swoje postepowanie, naprawde :P a do wszystkich ciezaroweczek, dziewczyny, wy tez sie zastanwocie nad swoimi pomyslami z kupowaniem jakichkolwiek ubran, wyprawek, czy nie daj boze, sprzetow dla dzidzi. nie wolno zapeszac i juz! kupicie w drodze na porodowke. dziecka sie nie rodzi w pol godz., wiec akurat, zajedziecie, kupicie pierwsze lepsze z brzegu wozki, lozeczka, przewijaki, co tam wam potrzeba i tez bedzie git. albo nie, lepiej w drodze ze szpitala do domu. z dzieckiem juz. zawsze mozna w sklepie wlozyc dzidzie do wybranego lozeczka, czy wozeczka i sprawdzic, czy bedzie pasowac! tak, to jest zdecydowanie lepszy pomysl. nie mam racji :P:D? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE kraqers...........29..............Cz-wa.............38... ......................5 po stracie anieani............29............Białystok...........37. ..........................9 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31. ......................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ...........................7 po stracie Kate31..............33............B-g.................... ..........29........................4 Erisss.............26............Konstancin...........28. .........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................21..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................20..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ..........13......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma smiacia dziewczynki, nie ma smiacia. to powazna rzecz... kurwa mac, ze tez sie chce jednej z druga wchodzic specjalnie na dany watek, logowac na pomaranczowo, tylko po to, zeby dac upust swoim zalom, frustracjom i zazdrosci. jak taki czlowiek musi sie sam ze soba meczyc... a teraz apel, dziouchy, dajcie mi troche tych waszych upalow, plisss. u mnie wiachury non stop i jeszcze zacina deszczem co jakis czas. szlaken trafen normalnie, wrrr PRINZESSKA podsylaj nam tu link do swojej kiecy i podziel sie troche wrazeniami przedslubnymi. toz to szalenie wazne wydarzenie, tak? czekamy. sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Moge wam na maila wyslac bo nie mam jej w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
hej jupi :) nie mam @ już 3 dni może jestem w ciąży jak myślicie ile jeszcze odczekać co tam u was ?:) niedługo wybieram się na ślub kuzynki to poszalejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawa kobieto to na co Ty czekasz? rob test!!! prinzesska jak przygotowania? stresik sie zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Nie jeszcze nie... Jestem do 8 w Zurichu w robocie 13tego przylatuja rodzice juz. Suknia gotowa, Garnitur wybrany, trzeba tylko zamowic czesc alkoholu i kwiaty i wygrawerowac obraczki. A i pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdoszcze tak oczywiscie pozytywnie bo to super czas ;) marylka wiadomosc na nk juz na Ciebie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×