Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Hej :) Melduję sie po długim weekendzie , cały czas gdzieś wyruszalismy, więc nie miałam czasu napisać :) Zuzka ok. Ogólnie jak na razie nie moge na nic narzekać, no może poza nocami, bo jak wsdtanie tak potrafi nie spać z 2-3 godziny :( Ogólnie wszystko na nowo, każde dziecko jest inne :) Groszkowa jak Ty juz bliziutko spotkania :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. coraz mniej Nas pisze :( a szkoda groszek 👄 dzięki za linka :) zawsze to lepiej u sprawdzonego kupować :) póki co meczę się nad listą :O a lenia mam że hohoho. I na jaki kolor wózka się zdecydowaliście? gosieńko 👄 przed wszystkim składam Ci spóźnione ale szczere życzenia: Z okazji urodzin życzę Ci aby każdy dzień był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda... Powodzenia we wszystkim co robisz! 🌻 Gosiu tak jak pisałaś z Groszkiem- idź do lekarza niech posprawdza na pewno jest ok ale bedziesz spokojna. I jakie za stara?? Dziewczyno!! Nie zdziwie sie jak weżmiesz sie za urządzania domku i ....sie uda :) moze po prostu jak przestaniesz myśleć to sie uda. W każdym razie trzymam kciuki! czekam na fotki! marcelinka 👄 buziaczki dla Ciebie i Twoich dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mam troszke gonitwy i spraw do zalatwienia poza tym jest piekna pogoda wiec ostatecznie piore wszystkie rzeczy i prasuje wyszto tego ok 10 pralek :O Czuje sie bardzo dobrze chociaz juz czasami lapie zadyszke a tak to miodzio ;) synus kopie ze ho ho az brzuch podskakuje i faluje a ja z nim ;) cudne uczucie ;) Katie jesli chodzi o wozek to dopiero pojedziemy i wybierzemy kolor ale myslimy o brazie z kremem lub o graficie z fioletem zobaczymy na miejscu co i jak :) kochana zepnij 4 litery i pisac liste juz juz ;) 👄 ubaska napisz cos wiecej ... marcelina ciesze sie ze wszystko jest ok :) a tak jak piszesz kazde dziecko jest inne do kazdego jest inny "klucz" ;) Pozdrowka papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 10 pralek??? Ile Ty ciuchów nakupowałaś :P do jakiego rozmiaru doszlaś z ciuszkami? no lepiej w sklepie zobaczyć jak wózek w danym kolorze wygląda :) ech ciężko powiedzieć że pisze liste- kopiuje z netu :P troche poprawiam. Póki co wcinam lody z bitą śmietaną :D pelen relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, Katie 😘 Zdjęcia będą z poślizgiem raczej w weekend - bo na razie nie mam w co ręce włożyć po urlopie. Siedzę robię robotę do pracy, a na 6 jutro, właściwie dzisiaj znowu do roboty :( :( :(. Ja chcę znowu wolne!!!! Groszka - coś i ileś ty nakupowała??????? Chyba cały sklep masz w domku :). ty się szanuj kobieto a nie stój przy desce :) Ale tak na marginesie - pamiętam to fajne uczucie prasowania maleńkich ciuszków.... Super.... hehehe - mój młody nosi już na 164 cm ciuchy :) tak więc do maleństwa już mu baardzo daleko :) A my od wczoraj staranka :), aby czegoś nie przegapić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki. Wlasnie jade do lekarza. Tak mnie lewy jajnik boli ze nie wytrzymuje nawet jak kichne to tak mocno kuje. A co tam u was kobietki. Groszkowa ty to z tego szczescia wykupila sklep dla dzieci co. Tyle prania to ja dawno nie mialam pobilas rekord. Pozdrawiam. Jak wruce od lekarza to dam znac. Ps. Sory za bledy ale pisźe z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................32.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................9.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN......39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka KOchane:) ALe wciąga mnie opieka nad dzidzią, dni szybko mijaja. Mąż mi pomaga bo sama chyba nie dała bym sobie rady, jakos ciężko mi wszystko ogarnąć. Wstawiłam zdjęcia na NK zapraszam jak macie ochote. Pozdrawiam wszystkie dziewzyny i postaram sie częściej do Was zaglądać:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrówka Tobie i Maleństwu. Maleńka przesliczna :) U mnie lecą dni, Zuzka coraz mniej spi, więc mam mniej czsu na pisanie , ale czytam Was na bieżąco :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dalej walcze z praniem i prasowaniem ;) ale jutro juz finito :) He he he troche sie tego nazbieralo ;) zaczelam od rozmiaru 56 a skonczylam na razie na 12 miesiacach :D gosia milych i owocnych staranek ;) ada daj znac co i jak? Kochane nie kupilam tego naraz tylko stopniowo i sie nazbieralo ;) marylka Ewcia jest sliczna :D jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE duzo zdrowka i radosci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Ja jestem i czytam kilka razy dziennie także spokojnie nie poszłam sobie ;). Maniuchna Ewcia jest cudowna zakochałam sie z Niej !! Ada jak się czujesz? Groszkowa to wiele jeszcze pracy przed Tobą z tym prasowaniem najgorsze co może być,ja z Adą prasowałam sobie na ławie siedząc bo stać było mi już niewygodnie. Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie zapowiada sie upalny dzien :O uff dobrze ze nigdzie nie musze isc ;) jedynie wieczorem na spotkanko z psiapsiolka ;) Rano zebralam ostatnie pranie i zaraz biore sie za prasowanie ostatniej partii ;) akurat lubie prasowac i robie to na siedzaco nigdy nie prasowalam na stojaco bo bymo mi niewygoidnie ;) Ja mam tak pieronska zgage ze szok :O Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Leze sobie w szpitalu z dzidzia jest ok tylko nie wiedza skad plamienia sie pojawiaja i teraz tak leze i leze i nie wiem po co badan jak narazie mi nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada - na pewno wszystko jest dobrze. może po protu masz jakąś maleńką nadżerkę, też można wtedy plamić. głowa do góry, a tymczasem wyleguj się ile wlezie, bo później będzie Ciebie czekał słodki maraton :) Dziewczyny - kupiłam wreszcie wczoraj dom :) cieszę się jak małe dziecko. teraz czeka nas remoncik i... będziemy się wprowadzać. :) Ale u nas gorąco. w pokoju mam 28 stopni, a co na zewnątrz - szkoda gadać. Dobrze że na wieczór zapowiadają burze. może zrobi się lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzisiaj zrobilo mi sie glupio ze jestem w ciazy. Dzisiaj na moja sale przywieziono dzewczyne (ne polke) cieszko bylo sie z nia dogadac chyba pochodzila z chin. Zrobili jej usg miala puste jajo pare sal dalej sa male dzieci jak ja przywiezli z zabiegu to bylo jest zle. Wiem ze ma synka mieszka w warszawie od roku a tu trafila przypatkiem tyle tylko udalo mi sie zrozumiec po chinsku to ja nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witam :) U mnie właśnie trwa 12 tydzień, na usg idę we wtorek wieczorem. Mam nadzieję, że dzidzia się rozwija, że jest wszystko dobrze, w końcu dbałam o siebie i przez ostatni miesiąc byłam na urlopie wypoczynkowym. Kupiłam ładny (różowy) album w empiku i postanowiłam, że jeśli będzie wszystko dobrze, to powklejam tam zdjęcia z okresu oczekiwania na dziecko: pierwsze usg, nasze wspólne wakacje itp. Taka pamiątka na starość :) A jak reakcje Waszej rodziny na ciążę... U mnie wesoło. Babcia wykrzyknęła "Dzięki Bogu!", a ojciec ucieszył się chyba bardziej niż ktokolwiek mi znany na wieść o ciąży. Chodzi i się szczerzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada, nic nie poradzisz, dziewczyna musi się ostrząsnąć. Ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, która miała 2 puste jaja i 1 poronienie zarodka. Świetne miała do tego podejście. Trzeba sie badać, znaleźć przyczynę i ją wyeliminować. Czasami nie wystarczy jedno podejście, ale nie wolno się załamywać, tylko podejść do tego jak do wyzwania. W końcu po kilku latach starań jest mamą przecudownej JEDYNACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wróciłam do domku z dzidziąjest wszytko oki mam tylko terazbrac luteine NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki ........37/38.............................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................32.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8............ ....... ada111........23................zach................10.... ...........................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ..............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......cc.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN......39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................34.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz..............8................................. ada111........23................zach................10................................7 jawa25.............25.................Lublin........7...................................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN.........39tc Witajcie ... Malo pisze bo mamy troche problemow :O w rodzinie pojawily sie powazne klopoty zdrowotne wiec czekamy na rozwoj sytuacji ... Ja czuje sie ok Gracjan buszuje w brzuchu jak szalony :D non stop podskakuje :D a wczoraj to juz w ogole :D robilam w domu mala imprezke (jutro moje 28 urodzinki) wiec byly smakolyki duzo pozytywnej energii ;) gosia to super ze dom kupiony teraz tylko go ogarnac po swojemu i cieszyc sie wieksza przestrzenia ;) ada bardzo sie ciesze ze jestes juz w domu i ze z dzidzia wszystko ok ;) teraz tylko lezec i odpoczywac ;) Milego dnia i tygodnia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie wsio OK serduszko bije są rączki i nóżki kolejna wizyta za 4t. NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................34.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........15... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11.... ..................... ada111........23................zach................10... .............................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ...............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN.........39tc< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................8.......... odwieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............27.............Kraśnik..............40 ..............................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................32................................4 Groszkowa83.......28...............B - B ....................34.................................7 Kate31..............33...............Bg................29 ..............................4 abi66...............35..............K-e.................. 26................................7 Katie84.............27.............Kraków.........25 ..................................8 Gosiek_76..........35.............Katowice.......20...... ..................7 cykl po 2 stracie monia_aa.........23..................wlkp.........18... ..............................10 dorota83............27..............Koszalin.......14.... ............................10 vixwoman.........25..................śląsk........13... ... ...........................1 Kasia G.........35...............Kalisz......................11... . ..................... ada111........23................zach................10... .............................7 jawa25.............25.................Lublin........7.... ...............................1 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN...40tc r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc Anieani..........29.......Białystok......córeczka...... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers..........29.......Cz-wa..........Marika....... ..05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.........34.......Płock........Weronika....... ..08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13........30.......J-bie.........Zuzanna........ ...18.07.2011......SN.........39tc Małgosia84........27...........Nowa Sól........Łukasz...........19.07.2011.......CC.......37tc Erisss.............26............Konstancin......Alicja.. .........21.07.2011......SN.......38tc Marylka84...........27........O-M ........Ewcia............05.08.2011.........SN.........39tc< br /> jestem po wizycie,wszystko dobrze. Musze tylko powtórzyć badanie na TSH bo przez 3 tyg schudłam 1,2kg. Kasiu super wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA GROSZKOWEJ :) W Uroczystą taką chwilę, jaką są Twe urodziny, życzę Tobie, abyś mile spędzała wszystkie swoje chwile. Abyś w życiu wszystko miała prócz krzywdy i cierpienia, by przed Tobą zawsze stała droga czystego sumienia. Byś wesoło dzień ten spędziła jako dzień swego święta i zawsze pamiętała, że jest taka osoba, co o Tobie pamięta!zyczy ada111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku 🌻 Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ❤️ monia ❤️ wspaniałe informacje :) gosiu gratuluję domku :) oby Wam się dobrze mieszkało :) ada 👄 dobrze że już jesteś w domku :) odpoczywaj jak najwięcej. marylcia moc buziaków dla Ewuni 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale upaly :O masakra :O Kochane bardzo ciesze sie z tak dobrych wiesci z wizyt ;) I bardzo Wam dziekuje za zyczenia urodzinowe :) 🌼 Kasia G ja Tobie dzis rowniez skladam jak najlepsze zyczenia urodzinowe duzo zdrowia radosci spelnienia marzen i powodzenia w kazdej dziedzinie zycia 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×