Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

wybaczcie ze sie wtrace w ten topik ale tego czytac sie nie da. podczytujaca..wez sie puknij w leb a nastepnie melisy sobie zaparz i przestan jeczec. skoro nie mieszkasz w niemczech a jedynie przeczytalas w google ze ciazy sie nie podtrzymuje w de do 12tc to czemu sie rzucasz? jestes w ciazy to zamknij gebe bo do 12tc masz troche czasu i wszystko sie moze zdarzyc. bedziesz robic wszystko zeby utrzymac ciaze a nie patrzec na to, ze taka jest natura i slabsi musza wyginac. wiem to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginka dala mi recepte na clo i utrogestan na nastepny cykl... Wiec bedziemy dzialac. Mam skonsultowac z Prof z kliniki ewent powtorzenie droznosci jajowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie da kazdej z nas wydawalo sie ze poronienie nas nie spotka ja urodzilam dwoje dzieci zdrowych i naprawde nie spodziewalam sie ze moja ciaza tak okrutnie sie zakonczy...wiec moze troche pokory...odnioslam wrazenie ze dopisek o ciazy mial nam dopiec ze ona tak a my nie coz bywa...Dzieki eve22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Niemczech.Dziwne jest to ze latasz z Hannoveru nie wlasnie z Holzwickede( dla nieznajacych sie przeciez to lotnisko w Dortmundzie wlasnie)W Niemczech do 12 tygodnia ciazy ,ciazy sie nie podtrzymuje.Nie ma czegos takiego w Niemczech jak prywatne szpitale.Moga byc prywatne kasy chorych,ale nie szpitale.Slusznie zauwazyla ta cala podczytujaca ze sie troche lala placzesz.Z HannoveRU do Dortmundu jest okolo autobahna tak z dwie minimum godziny jazdy. Eve wiecej kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kolezance za wsparcie... wiem ze jest duzo lekarzy ktorzy nie podtrzymuja ciazy, ale mam pare osob ktora lecza sie w Niemczech i dostaja lutke itd. Ja nie twierdze ze pomaranczka nie ma racji ale ta sie nie chce wypowiadac na temat tego co pisze w Google tylko mowie o tym co dotyczy mnie osobiscie... Jestem ciekawa czy pod pomaranczka kryje sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos eterno jestes na Dziale Kafeterii"Ciaza,macierzynstwo,porod i wychowanie",co w tym dziwnego ze kobiety w ciazy tutaj wchodza?Przeciez to Dzial wlasnie dla nich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez nic!!! dziwie sie ze kobiety w ciazy wchodza na temat o Aniolkowych mamach lub ciazy obumarlej to chyba nie o to chodzi prawda jesli kobiueta jest w ciazy to nie powiunna czytac o poronieniach i stratach a tak brzmi temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko bo zaraz strace cierpliwosc... ja nie mieszkam ani w Dortmundzie ani w Hannoverze wiec czego wy sie uczepilyscie tego? ja mam z domu o 60 km blizej do lotniska w Hanoverze niz w Dortmundzie.. jakie klamstawa, o co tobie chodzi... ja sie z wami nie sprzeczam o to czy sie podtrzymuje czy nie- bo ogolnie macie racje(w pl ze tak powiem podtrzymuja bardziej...) ale ja pisze o tym co dotyczy mnie-tylko i wylacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jest na tzw"gorze" ja czesto wchodze na tematy,ktore mnie bezposrednio nie dotycza,chociaz poronienia tez przeszlam.Takze niech cie to tak strasznie nie dziwi eterno W Niemczech nie podtrzymuje sie ciazy do dwunastego tygodnia,w Twoim wypadku to inna sprawa,bo leczysz sie na bezplodnosc.Ale w praktyce sie tego nie robi,i o to pewnie chodzilo pomaranczowej,a Ty pisalas inaczej wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jest to dzial dla kazdej kobiety... ale po co sa wypisywane tego typu wypowiedzi.. wrocilam po wizycie od ginki z odrobina nadzieji w sercu-po paru miesiacach smutku... a natykam sie na taki atak... jedynie chcialam sie podzielic wrazeniami z wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto eterno bedac w ciazy,zapewne sie tez boja,byc moze chca poczytac o objawach poronienia np.Wiec nie ulegaj powtarzam takiemu wielkiemu zdziwieniu.:)Co do postu eve dziwie sie z dziekujecie dziewczynie za to,ze straszy ciezarna kobiete miedzy slowami poronieniem,Wy jak Wy,ale powinnyscie wiedziec najlepiej,co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga nie klocmy sie... skoro jestes tu z nami to napisz moze cos o sobie... sorry jesli sie unioslam ale nie lubie jesli ktos zarzuca mi ze klamstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes w ciazy to zamknij gebe bo do 12tc masz troche czasu i wszystko sie moze zdarzyc To uwazasz eterno jest post ktory kobieta kieruje do zapewne mlodej sadzac po reakcji,kobiety w 7 tyg ciazy? I wy jej dziekujecie? Zastanowcie sie dziewczyny troche nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nie wiesz za co podziekowalam ale oceniasz a szczerze forma niewlasciwa ale przekaz tak jesli kobieta jest w ciazy to po co komentuje z wrodzonej wredoty czy nabytej bo nie rozumiem?Komentowac owszem why not ale po co meczyc temat dla kogos trudny i drazliwy to chyba trzeba lubic sprawiac komus przykrosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
do aga...szkoda slow.tu niczego innego nie mozna sie spodziewac.kazdy kto nie nalezy do tej "zwartej grupy" jest atakowany ,nie ma racji i wogole sie nie zna. tu nie masz prawa wyrazic swojego zdania bo "panie specjalistki " wiedza lepiej. Eterno ty w kazdym temacie wiesz najlepiej. jestes lekarzem czy co? nie jestes pepkiem swiata.kazdy ma prawo miec swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy unikalam stresu a co z tym zwiazane nie wchodzilam na tematy o martwych ciazach nie wiem co powoduje ludzmi ktorzy tu wchodza i jada po calosci nie wiem i nie zrozumiem.to wszystko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie! ale zdanie o czym ??? o czyjejs stracie czy o tym ze po zarodku sie nie placze? nie jestem lekarzem i nie bardzo wiem skad ten wniosek fakt wiele wiem i jesli moge potrafie pomoc robie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty madralo eterno
poproś swego pierwszego chlopa co ci dwójKe zmajstrowal,zeby cie zaplodnil bo ten drugi cos za slaba kuske i sperme jak widac ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zaplodnil zaplodnil ale te teksty juz slyszalam nie wysilaj sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemm..
eterno ty o rybie ja o grzybie..podczytujacaaa nie komenbtowala martwych zarodkow,ale fakt tego ze w w Niemczech sie ciazy nie podtrzymuje..ma prawo wchodzic gdzie chce,co to Cie obchodzi kobieto ogarnij sie.....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty madralo eterno
slyszalaś,ale nie wzielaś do serca:D,pierwszy mężus lepsza sperme jak widć mial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z JEDNYM CHLOPEM DWÓJKE
dzieci z drugim nastepne produkuje,eterno moze przystopuj z tym zaplodnieniem:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mam kulture i sama jestem teraz w ciazy. nie bede opisywac swojej historii bo to niewazne a odezwalam sie na tym topiku bo ciezarna uczepila sie jednej dziewczyny piszac w kolko jedno i to samo nie przyjmujac do wiadomosci, ze jej przypadek jest taki a taki tylko wyczytala w google i stwierdzila ze skoro tak pisza to tak musi byc. tak napisalam ciezarnej zeby sie nie plula bo jest we wczesnej ciazy i wszystko moze sie zdarzyc. moja kuzynka mieszka w De i takze jej ciaze podtrzymywali od samego poczatku. dzis ma zdrowa roczna corcie wiec mi nie mowcie ze podtrzymywanie ciazy w De jest niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo... ja sie nie chce z toba klocic, bo tu nie jest na to miejsce i ja tez nie mam na to ochoty...tylko nie lubie jesli ktos kto mnie nie zna,zarzuca mi klamstwa... wyraz swoje zdanie-nie ma problemu,nawet jesli ono jest odmienne- ale zrob to w inny spobob bo dziewczyny, ktore i tak juz wiele przeszly czuja sie dotkniete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
widze ze to nie tylko moje zdanie ze Eterno to specjalistka w kazdej dziedzinie. co do faceta,to nie przeginajmy. niech sobie ma dzieci z kim chce. ale czasem Eterno moglabys pomoc naprawde zamiast tylko sie wymadrzac.takie moje zdanie. wiem ze nie mam prawa go tu wyrazac,bo tu tylko wy mozecie ale zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×