Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Gość na moja emeryture
sama zapieprzam,tutaj dziewczyny w ogole dzieci nie maja,a ty masz dwojke,wiec moze daruj sobie juz nastepne z kolejnym chlopem,fuuu :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moja emeryture
to nie jest smieszne ze skaczesz z kutasa na kutasa eterno:o:o zajmij sie tymi dziecmi co juz masz:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
popieram.Eterno pozegnalas sie juz.wiec idz zajmij sie dziecmi.chcesz trzecie a dla dwojki nie masz czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moja emeryture
bo tu nie trzeba komentarza,ma dwójke z jednym chlopem, a teraz produkuje nastepne z kolejnym:o zamiast sie dziecmi zajac tymi co juz ma,a nie siedziec an forum i jeczec,bo trzeciej ciazy nie ma:o troche wiecej pokory eterno:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Twoje nie chodza do szkoly moje tak :Da dzis wtorek a nie sobota i swiat tez nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
ty zawsze najaktywniejsza jestes wieczorem. wiec jednak sie nimi nie zajmujesz.jak znajdziesz czas dla trzeciego? wieczorem ok .bo opiekowac sie pewnie beda starsze dzieci jak juz wroca ze szkoly.ale co ty zrobisz do poludnia?:) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moja emeryture
ty sie prinzesska o pierwsze starasza z mezem,a ta dwójke juz ma,w duchu przyznasz mi racje,ale oczywiscie tutaj bedziesz jej bronic,niech sie cieszy ze ma dwójke a nie jeczy i z nastepnym chlopem w ciaze chce zachodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moja emeryture
przez to poronienie Eterno moze Bog ci mowi"PRZYSTOPUJ BABO I CIESZ SIE TYMI DZIECMI CO MASZ BO NIEKTORE ZADNEGO DZIECKA NIE MAJA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska jestem w 18tc:) tez mam ciaze zagrozona od samego poczatku a dziecko jest zdrowe choc wg pomaranczek juz dawno powinnam poronic bo przeciez skoro moj organizm chcial sie ciazy "pozbyc" to moje dziecko nie ma prawa zyc a tak na marginesie. co was to obchodzi kto z kim i ile ma dzieci oraz ile chce ich miec? po co wlazicie z buciorami w cudze zycie? swojego nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko...ale co w tym jest zlego...jesli chce 3? nasi przyjaciele maja 7... JEJKU...PO CO SA TU TAKIE DYSKUSJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz znalazlas powod ale wiesz co nie mam zamiaru stopowac i bede miala tyle dzieci ile bede chciala a bog???uf to nie przez niego bo moim bogiem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
Eterno potrzebuje dzieci zeby ktos sie zajal domem kiedy ona bedzie dawac dobre rady na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra tematela
dobrze ze ta dwójke ma z jednym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenaaa
eterno,podziwiam za opanowanie, nie daj się tym wrednym bobom. prinzesska27 ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 tydz to juz prawie polowka...a wiecie co bedzie? tzn plec? to musi byc wspaniale uczucie poczuc ruchy dziecka... niech sie zdrowe urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
mialas juz isc. kurwa ugotuj dzieciom chociaz obiad ty durna kobieto.to tylko chwila i zaraz wrocisz. spokojnie.poczekamy tu na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pomyslalas eterno
ZEBY TEGO DRUGIEGO CHLOPA ZBADAC?BO SKORO JEDEN CIE ZAPLODNIL I ZASZLAS W DWIE CIAZE,TO Z TYM DRUGIM W TAKIM RAZIE COS NIE HALO JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zamierzam klocic.. jestem moze troche poddenerwowana dzic bo jutro moj m ma operacje na nerwy w reku i sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez juz bylo :D jest zdrowy :)w ciaze zaszlam raz to i zajde nastepny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
tez sie dziwie ze ty taka specjalistka jestes a sobie nie umiesz pomoc .wszystkim naookolo dobrze radzisz,doradzasz a zajmij sie moze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×