Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Wczoraj wyłączyłam kompa o 2 a w łóżku wylądowałam o 2:30.. masakra jakaś. Katie to jeszcze malutki ten synuś Twój i lepiej nie ryzykować z gwałtowną zmianą pokarmu. Ale ciesze sie ze juz mu przechodzi ten wirus wstrętny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki, u mnie chwila przerwy bo mala spi. Kasiu, najgorsze to oczekiwanie jest hehehe. No ale jeszcze troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie duzo zdrowka dla Fifiego 👄 marylka Gracjan jest bardzo towarzyski i do wszystkich sie chacha lekarzy rehabilitantek i wszystkich w kolo - ma to po mnie :) marylka oto link do tematu o cc http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2088841 Kasia ale uparciuszek z Gniewka :) 3mamy kciukasy :) To ja jestem raczej ranny ptaszek Gracjan chyba bedzie to mial po mnie a Groch to nocny Marek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Florka jak po USG czy coś się wyjaśniło? Zdrówka dla Dzieciaczków:) Mama towarzyska i uśmiechnięta to i Synek taki sam. Agata też jak nie było Dziatwy chodziłam tak późno spać wspólne ogladanie filmów z Mężem komputerek jakieś szalone kolacyjki z winkiem,teraz to około pierwszej też nie śpie ale to tylko dlatego,że Oliś je mleczko. Katie jak Syneczek? U nas dziś bunt na pokładzie i pobudka o 8.00 chciał nie chciał trzeba było kawke robić więc zapraszam :) Miłej niedzielki życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj KAsia, jak sie czujesz? Dziewczyny kiedy dostalyscie @ po porodzie? JA juz raz dostałam, a teraz ani widu ani słychuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka czuje się dobrze tylko jak się nachodze to plecki dają popalić no i powiem Ci,że ja po Oluśku też dostałam raz okres no i teraz czekamy na Gniewusia :P także Kochana może coś jest na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to mnie pocieszylas:P, Kasia a Ty piersią karmiłąś i zaszłaś z Gniewusiem? Dziewczyny może jeszcze któraś napisze jak to było u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuchna tak tak karmiłam piersią i po pierwszym okresie zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U Nas juz ok :) Zapraszam na kawkę Marylcia chcesz Nam coś powiedzieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KAtie dołanczam się do kawy:) Tak chce Wam powiedziec ze piekna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Prinzeska fajnie że sie odezwałas :) Oby częściej. Kasiu trzymam kciuki. Gniewkowi dobrze u Mamusi w brzuszku ;) Ja też mam małego stresa, ale to chyba ze względów hormonalnych ;) U nas etap ząbkowania, marudzenia, biegunek, marudzen wieczornych - poza tym Zuzka kochane dziecko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam tabelke teraz bo cos mi komputer szwankuje :) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........31.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 Jeszcze tylko troszke i nie moge sie doczekac rozwiązania ledwo chodze i chciałabym miec to juz za sobą. Ostatnio córeczka wpadła na pomysł żeby sobie włozyc koralika do noska musiałam przemiescic sie z dabia na drógi koniec szczecina do szpitala na szczescie dojechałam w pore (autobusem) bo koralik był juz bardzo glęboko jak laryngolog powiedzial mi jakie mogły byc z tego powikłania az nogi sie podemna ugieły :( pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej skoro stara gwardia się melduje to i mnie nie może zabraknąć -witajcie Kochane!!! 😘 U nas nic się ciekawego generalnie nie dziej e. Poza tym, że zaczynam sie stresac przed jutrzejsza wizytą u gina. Co prawda to tylko kontrol, jednak boje sie żeby mi nowy gin czegoś nie wynalazł. Za radą kumpeli zmieniłam gina i trafiłam do prywatnej kliniki leczenia niepłodności. zobaczymy co poza wyciągnięciem kasy sie dowiem.mam nadzieje ze zajmie się wreszcie ktoś profesjonalnie mną... Obecnie jesteśmy z M w trakcie starań. sama już nie wiem czy tak naprawdę tego chce..wczoraj się z nim o to pokłóciłam i oczywiście do niczego nie doszło... usłyszałam ze jestem egoistka i z nim się nie liczę najpierw naciskam na niego a potem się wycofuje. ze generalnie jest zmęczony już moimi humorami. teraz na spokojnie myślę ze M ma sporo racji. nie wiem czy to hormony powodują /dawno nie badałam/ ale faktycznie ostatnio wszystko mnie denerwuje nie potrafię się zebrać...może ta jutrzejsza wizyta coś zmieni w tym zakresie tez.? W każdym razie jutro trzymajcie za mnie moooocno kciuki ok 13-tej - ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko 👄 oczywiście że będziemy trzymać mooooooooooooocno kciuki :) daj znać po wizycie- co i jak..czy spoko gin. Może warto sprawdzić hormony? No i trzymam kciuki by te starania przyniosły szybko efekty :) a potem byś miała 9 msc spokojnej ciąży. Aduś 👄 Ty już tuż tuż :D super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) gosia 34 jak po wizycie? Kasia W jak sie trzymasz? ada - szczescie jest blisko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie widze ze dzis dokladnie co do minutki weszlas na forum:) Jak tam Fifi, śpi juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja zaczynam brać folik i pewnie zacznę starania:) nie ma co... a jak to się skonczy zobaczymy..tylko jeszcze do gina muszę się wybrać,bo kazał po pierwszej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka ten twój cud z 5 sierpnia tak jak ja, ha ha... kochane lwiątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alanja :) jak teraz przeczytałam,że zaczynacie starania to aż Ci pozazdrościłam.. ;) chciałabym mieć Twoją odwagę. Postaram się wytrzymać te 3 okresy ale nie wiem czy dam rade jeśli za miesiąc napiszesz nam,że wam się udało :) czego życzę Ci z całego serca :* pozdrawiam Cię i trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Aniołkowe Mamy zapraszam na http://www.dlaczego.org.pl/ znajdziecie tam wparcie i inne Aniołkowe i Ziemskie Mamy z równie smutną historią jak wasze. Forum jest bardzo obszerne i daje wsparcie, zrozumienie i nadzieje pozdrawiam Was życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Melduje że u nas spokojnie jak na wojnie nic się nie dzieje dalej czekamy! No to się nam naroiło lewków zodjakalnych-dopisuje się do klubu. Trzymam kciuki za staraczki oby jak najprędzej zobaczyły II kreski na teście-Alanja Agata wierze w Was Dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nic na siłę. Dochodzę do wniosku, że pełen light i już... Agata każda z nas sama musi decydować ale wiem,że i ty dasz radę, nie myśl zbyt długo o tym co się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu!!!! to już może być w każdej chwili:):):) pamiętaj o nas jak by co:):) koniecznie daj znać jak cudeńko zawita na świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja74 no to bedzie razem balowały:):):) Alanja74 , AgataF85 macie może nk, bo my tu mamy z dziewczynami pozakładane i podglądamy się nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka tak mam nk :) Kasiu G już nie moge się doczekać kiedy nam się pochwalisz :) Alanja staram się nie rozpamiętywać ale zamiast byc coraz lepiej to z dnia na dzień coraz bardziej mi żal,że stalo sie tak jak się stało. Nie wiem jak Ty ale ja co tydzien ogladam w internecie jakby sie teraz rozwijało moje dziecko...codziennie licze dni które by juz upłynęły,myśle żę na weselu kolezanki byłabym juz w 7 miesiacu a w urodziny męża odliczałabym dni do porodu..jednocześnie nie mogę doczekac sie juz starań bo pragnienie bycia mamą jest bardzo silne. Jutro wybieram się do gina na kontrole i z wynikami hist-pat. Jak wrócę to napisze co powiedział. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki. Melduje sie po USG. Sa 3 guzki, podobno niewielkie i mam sie nie przejmowac. Wyglada na jakies pooperacyjne cos, ale nie sa to zadne cysty. Pely opis wysla do mojego doktorka, wiec zobacze jeszcze co on powie 16 tego. Kasiu G czekamy czekamy. Staraczki - trzymam za Was kciuki dziewczyny. Trzeba sie odstresowac a na pewno sie uda. Moja przyjaciolka wlasnie 4 raz podchodzi do in vitro. Trzymam za nich kciuki z calych sil i modle sie. Tak bym chciala by im sie wreszcie udalo. Nie chce nawet myslec co bedzie jak sie nie uda. Ona juz byla w kiepskim stanie psychicznym jak ja bylam w ciazy. Bardzo to obie przezywalysmy. Jak urodzila sie Emma to jakos poprawlo sie miedzy nami, ale boje sie ze tylko to ta nowa nadzieje ja trzymala i jak sie nie uda to znowu bedzie deprecha gigant. A ja juz nie wiem jak ja pocieszac. Staram sie ale oni nawet nie chca slyszec o adopcji. Chca albo swoje dziecko albo wcale wiec krag mzoliwosci jest zamkniety. ehh oby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Kochane dziś do kawusi goździk i rajstopki z okazji Dnia Kobiet ! Buziaki dla Was BABECZKI moje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×