Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Dzisiaj Dzień Kobiet! Więc cycki do góry i odrzucamy z twarzy gradowe chmury! Niech żyje cellulit i kurze łapki, bo i tak jesteśmy fajowe babki!! Oj Florka nie może być inaczej niż dobrze! Będziesz to kontrolować albo to usuną i będziesz miała spokój. Ale wiem,że sie denerwujesz..kiedys przeszłam coś podobnego. 4 guzy w piersiach,wycieli i od 4 lat mam spokój,ale ile stresu się wtedy najadłam.Przytulam Cie kochana.. Sytuacja z przyjaciółką bardzo przykra..:( musisz byc przy niej nawet gdyby tego nie chciała..moja przyjaciółka ktora jest w ciąży tez mnie nie opuszcza pomimo tego,ze widzi jak mi jest ciężko i dziękuję jej za to. A do adopcji moze się z czasem przekona,w końcu samotne dzieci też chcą byc kochane,tylko dojdzie do tego z czasem. Tyle,że wierze w to,ze tym razem się uda i zostanie szczęśliwa mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to znowu ja. Jestem juz po wizycie u gina i wiecie co? Jestem już zdrowa hurrrrraaaaaa :) Pan doktor mnie troche przeraził bo powiedział,że mamy sie juz nie zabezpieczać z mężem bo jestem juz gotowa na nowa ciąże. Spytałam czy to nie za szybko-dopiero miesiąc po zabiegu. Powiedzial,że jest wszystko w porządku i nie widzi przeciwwskazań. Powiedział też,że lekarze każą czekac 3-6 miesięcy ale na pytanie dlaczego nie potrafia odpowiedzieć. I co ja mam teraz zrobić? z jednej strony bardzo bym chciała a z drugiej cholernie się boje! No to mi dał Pan doktor do myslenia w dniu kobiet... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata super wieści nie wiesz co robić?? Idz na całość,idz na całość, idz na całość-trzymam kciuki za powodzenie,a strach hmm jest i bedzie czy teraz czy za 3 czy 6 miesięcy wiem o tym doskonale i w ciąży z Oliśkiem po poronieniu i teraz tak samo się boje i przeróżne myśli kołaczą mi po głowie,nie daj się tylko zdominować strachowi bo nie tędy droga.Buziaki i ciesze się z takich dobrych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dzięki za doping :) myślę o tym na spokojnie i chyba poczekam do następnej miesiączki. Od jutra folik i przygotowanie psychiczne do starań od przyszłego miesiąca. Zresztą jeszcze nie zdążyłam porozmawiać o tym z moim mężem bo jest w pracy a chciałabym znać jego zdanie. Nie wiem sama no...a moze tak się mężulek ucieszy,że już teraz pójdziemy na całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataF85 idz na całość:P moj e-mail to mariola_glodek@vp.pl - wyslij mi e-maila i napisz jak znależć Cię na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Późno ale szczerze Wszystkiego najlepszego i spełnienia tych kobiecych marzeń :) Prinzesska - Pozdrawiam i przytulam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgataF85 - dziekuje:) Dziewczyny ostatnią osobą na liście znajowym na nk jest Agafa:), ale pewnie to juz wiecie, więc jak macie ochote to zapraszajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Aniolka Oliwierka
Hej Babeczki kochane... dawno mnie nie było.ale jakos tak nie miałam weny...przepraszam... dzis nasze święto... fajnie:) Dostałam piękne kwiatki od męża:D pojutrze bedzie 2tyg.od pogrzebu mojego synka. Z dnia na dzień czuje sie lepiej (tzn.mniej płaczę) i coraz bardziej marze o kolejnym dziecku,żeby zapełnić tą pustkę w moim brzuchu.. czuje taka dziure w sobie... Wy tez tak miałyście? okropne uczucie. Wkrótce ide na wizyte do gina,ale boje sie,że powie nam że mamy czekac bo jest za wczesnie :( jak myslicie czy po porodzie pozwoli szybciej niż np. po poronieniu? nie chcemy długo czekać... całuje Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Aniolka OLiwierka
a czy jest wsród Was ktos kto także urodził martwe dziecko około 30tc? napiszcie proszę... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A która z Was ma facebooka? Nie mam nk :( Agatko tak jak pisała Kasia czy bedziesz sie teraz starac czy za 3 msc strach bedzie taki sam. Dlatego spróbuj a my bedziemy z całych sił trzymać kciuki by sie Wam szybciutko udało :) Wunia 👄 heeej. Jak sie czujesz?? Mama Aniołka Oliwierka ❤️ przytulam Cie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieki spóźnione, ale jak najszczersze życzonka z okazji dnia kobietek, obyście zawsze miały w sobie siłę do walki o marzenia i aby każdy mijający dzień Was do tych marzeń realnie przybliżał... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiecie co? Jak wczoraj powiedziałam mojemu mężowi,ze możemy się juz starać to...........................................poszliśmy na całość :) :) :) ale stwierdziliśmy,że bez nacisków i wszystko na spokojnie. Co ma być to będzie. Teraz jestem lekko przerażona ale spodziewałam się czegos gorszego. Katie ja mam facebooka ale nie udzielam sie tam zbytnio tylko podglądam przyjaciół ;) ale jak chcesz to na mojego maila prześlij swoje dane to Cię znajdę ika85@vp.pl Mamo Aniołka Oliwierka wyobrażam sobie jak wielką pustkę czujesz...moze faktycznie zajrzyj na to forum,które podała Katie. Ale nas co jakiś czas też jeszcze odwiedzaj :) bądź silna kochana ściskam Cię mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka 👄 Agata wysłałam Ci maila :) jak widze za radą Kasi poszłaś na całość ;) dobra decyzja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska294
mamo Oliwiera ja urodzilam Alexa w 25tc urodził sie żywy i zmarł czekam na wyniki sekcji bo nie znam powodu smierci synka mial 700g i 34 cm a starania o nastepne dziecko mozemy zaczac po 3 @chwilowo jestem po 1 @ i sama nie wiem czy chce jeszcze dziecko jednego dnia chce drugiego nie ...boje sie cholernie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę ! NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________38_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........31.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................23.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie 84- dzięki na razie dobrze się czuje, ale ogarnia mnie strach bo już na" wylocie jestem" jak to się mówi śpię w kapciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wunia rany 38 tydzień??? Kiedy to zleciało :) obiecaj że sie zameldujesz na forum po porodzie :) musisz dać Nam znać :) Z całych sił trzymam kciukasy za szczęsliwy poród ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie 84 :) tak czas szybko leci !!!. Postaram się zaglądać na forum i obiecuję że jak doję do siebie po to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kennee
W wieku 18 lat zaszłam w ciążę, na początku było trudno zderzyć się z rzeczywistością i zmienić wszystkie swoje priorytety ale później zaakceptowałam sytuację, ok. 4 miesiąca zaczęły tak działać hormony, że cieszyłam się bardzo z dziecka i je pokochałam. Byłam z partnerem od 3 lat i on jest jest starszy odpowiedzialny. Na początku też był w szoku ale później też się cieszył, gadał do brzucha, dbał bardzo o nas, kupował rzeczy dla dziecka. Rodzice też ok., mają dużo pieniędzy, ja też trochę pracuje u nich w firmie także problemu finansowego nie było, plan był taki, że jak maluch trochę podrośnie to przeprowadzimy się z dzieckiem i chłopakiem do szeregów ki moich rodziców. Wszystko zaczęło się dobrze układać. Na spokojnie chodziłam do szkoły, świetnie się czułam, świetnie wyglądałam. I pod koniec 5 miesiąca urodziłam, dziecko było żywe i za moment zmarło. Pielęgniarka powiedziała tylko ,,dziewczynka i się rozpłakała. Nie docierało to do mnie, tyle stresu, nie chciałam nawet pogrzebu to było tak nierealne że pamiętam to jak przez mgłę. Od tej pory nie mogę się pozbierać, w kwietniu mija rok a ja wciąż mam zaciśnięty żołądek ze stresu, nie śpię, mało jem. Wszyscy mnie wspierają, chłopak jest wspaniały ale to nic nie daje. Doszło do tego że zaczęłam mieć psychosomatyczne objawy, bolało mnie serce byłam w stanie przedmigawkowym leżałam w szpitalu ale powiedzieli, że to problem psychiczny i dopóki się nie pozbieram problemy z sercem dalej będą. Chodzę do psychiatry, może to coś daje ale dalej nie mam radości życia, wahania nastrojów, jednego dnia jestem szczęśliwa a drugiego nie mogę żyć. Ile to będzie jeszcze trwało? Najgorsze jest to pragnienie kolejnego dziecka, wiem że to zły moment, planuje studia ale boję się że kiedyś się nie powstrzymam, specjalnie wpadnę ale przecież kolejne dziecko nie zastąpi tamtego. Nie wiem już co robić. Chciałabym być taka jak kiedyś a nie jak teraz kłębek nerwów. Jak widzę reklamy kaszek dla dzieci to wychodzę. Nie mam zupełnie kontroli nad tym wszystkim. Boję się o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kennee czy za tydzien rok czy dwa zawsze bedzie strach o dziecko, ale trzeba być sila i wierzyć ze bedzie dobrze, ktos tu kiedys napisał "dzieci nie umierają, zmienią tylko dzień swojego przyjscia" Wunia czekamy na aktualizowanie tabelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłamu lekarza mam3 cm rozwarcia z każdego usg wychodzi ze maluszek jest starszy o 3 tygodnie wiec mamdo lekarza przyjsc w czwartek jak cos to dam znac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak tu cicho...Coś czuje że Nasza Kasieńka jest w szpitalu :) U Nas ok :) w niedziele miałam chrzciny- wszystko sie udało- maly był grzeczniusi :) ada czekamy 👄 BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ja tez czekam i dalej nic myslałam jak juz mam te rozwarcie na 3cm to pujdzie szybciutko a tu nic czekam i czekam i doczekac sie nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduś już niedługo :) trzymam kciuki za szczesliwy i szybki poród ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×