Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Hej :) Wiosna za oknem :) Cudnie jest My po szczepieniu 5w1 + pneumokoki- a teraz relaks z kawą.Grubcio waży 7750. Wkrótce mi kregosłup łupnie ;) madalenka, ewwwa ❤️ MIŁEGO DNIA DZIEWUSZKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a moja cos kolo 6 kg i juz mnei lupie a co bedzie dalej? W srode znowu szczepienie to sprawdzimy ile przybyla przez 4 tygodnie ostatnio bylo 5750. Eterno jak dajesz rade z blizniakami ? hehe Slyszalam ze dzis w Polsce 20 stopni . U mnie tylko 10 ale slonce bylo , wiec poszlysmy na dluuugi spacer. Ale moja niunka dzis marudna. Kiepsko mi spi w ciagu dnia i potem wieczorem ze zmeczenia zasnac nie moze. Zreszta sama juz nie wiem czy to zmeczenie czy kolka, czy moze zabki zaczynaj isc. A jak u waszych maluchow z zabkowaniem ? Kiedy sie zaczelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas tez dzis bylo bosko :) To moj Gracjanek wazy ok 8 kg :) oj oj i plecy bola :O Florka Gracjan mial 4.5 miesica jak wyszla 1 jedynka a 5 jak wyszla druga :) Troche byl marudny produkcja sliny byla i wszystko pchal do buzi spulchnione dziaselka i luzniejsze oraz czestsze kupki na szczescie bez goraczki i problemow ze snem :) Gracjan mial byc kapany i padl :) Chyba dzis bedzie mial Dzien Dziecka :D Milego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ;) ale dziś pięknie było :) pół dnia na dworze byliśmy, Jutro jedziemy do pradziadków,nie mogą sie doczekać aż Tymcia zobaczą. byłam dziś w końcu na kontroli u gina,wszystko ok. Gin mówił mi o wkładce MIRENA,fajna sprawa ale cena też extra :o chyba odłożymy kasiorki troche i zdecydujemy sie na nią. Mój Maluszek 28lutego ważył 4950,ciekawe ile teraz,następne szczepienie 10kwietnia. Jest taaaki kochany :) zresztą możecie zobaczyć na nk :) Groszkowa to wymęczyliście Gracjanka :) my przyjechaliśmy od gina,szybko kompałam małego,wypił tylko 70mleka i odlot,spał. Florka może to ząbki idą Emmie.buziaki dla księżniczki :* Eterno to bąbelki dwa :) Katie a Ty to na gg bywasz hę??? bo coś Cie zastać nie moge :( Ewcia czekamy na Naszą Anulke ❤️ oOomadalenoOo myśl pozytywnie,jesteś pod okiem lekarzy będzie dobrze! Marylcia jak zdrówko? Kasia to już chyba tuli synusia :) Wunia 🌼 Marcelinka jak dziewuszki? Ada i jak tam? masz nk? Alanja,Agata 🌼 pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Kochane, ale dziś piękna pogodaaaa:) monia_aa ja juz ok, ale Ewka nadal ma katarek:(, a Twój Tymek to taki radosny maluszek, smieje sie i smieje i chyba duzo radisci daje:) KAtie jak grubcio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dzias dostalam sms od Kasi 12 marca o godz. 18.35 przez cc przyszedl na swiat Antoni Gniewko :) wyglada jak mala Adulka :) Kasia pisze ze cc przeszla strasznie i dochodzi do siebie - zrobil sie jej maly krwiak przy ranie ... sa jeszcze w szpitalu malemu tez robia badania ... Kasia prosila mnie o to info na forum :) Pozdrawia nas i caluje 👄 Ale sie ciesze :) Kasienko jeszcze raz WIELKIE gratulacje dla Was :* :* :* Pytala tez o Ade czy urodzila :) U nas dzis piekna pogoda bylo 20 stopnii i prawie pol dnia nas nie bylo w domu :) Bylismy odwiedzic moja babcie ale cieszyla sie z wizyty prawnuka :) Milego wieczorka Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________38_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........33.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................29.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 Kasia G............35.............Kalisz...........Antoni Gniewosz 12.03.2012.....cc..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku super wiesci. Kasienko GRATULACJE. Mam nadzieje ze i mama i synus czuja sie juz lepiej. Szybciutko wracaj do zdrowia i do domku . :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ogroooooomne gratulacje!! :) i Synuś też ma fajną date urodzin :) 12.03.2012 :) podobnie do mojego skarba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu OGROMNE GRATUUUUUUUUUUULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DUŻO ZDRÓWKA DLA MAMUSI I SYNKA ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu gratulacje!!!!!! 🌻 🌻 Troszkę was zaniedbałam:) ale się poprawię ... zaczełam się starać...już...może sie uda:) zegar biologiczny tyka ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna mamo Kasiu gratuluję z całego serca i życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Alanja ja też sie staram..no tak niby sie staram..zobaczymy co z tego bedzie. Termin @ za tydzień. A jak u Ciebie? Całuje was wszystkie dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja mam @ za jakieś 10 dni dostać, zobaczymy jak to będzie....staram się ale na lighcie, jak już pisałam co ma być to i tak będzie:):) pędze do pracy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja Agata chucham i dmucham by sie Wam udało :) ale pamiętajcie najważniejsze to luz- jak nie teraz to następnym razem sie uda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękne wieści !!!!!! Kasiu G - GRATULACJE !!! Agata 85, Alanja 74 - trzymam kciuki i wysyłam fluidy ciążowe. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie,Wunia dzęki za fluidy,napewno się przydadzą :) Alanja to trzymam kciuki kochana,ja też staram się to brać na luzie a szczerze gdyby udało się w tym miesiącu, to przy częstotliwości naszego przytulania byłby to cud ;) Całusy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 Alanja74...............38.........Przemysl............... ..0...................za wcześnie PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________38_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........33.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................29.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 Kasia G............35.............Kalisz...........Antoni Gniewosz 12.03.2012.....cc.......... ada111..........24.........zach.......Igor.......16.03.12.......sn.......39/40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja juz rozpakowana mam cudownego synka urodził sie w piatek o 12.30 ważył 4130 a mierzy 60cm spory chłopak z niego jest :) poród nie trwał długo tylko 45 minut pojechałam do szpitala i miałam 8 cm rozwarcia a bóli prawie nie czułam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś GRATULACJE!!! Zdrówka mnóstwo dla Was ❤️ Wuniu i Ty już na finishu 👄 czekam na wieści ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada111 :) super wiadomość GRATULUJĘ ! i cieszę się bardzo, ale ty jesteś niezła taka szybkość w rodzeniu i synuś też spory !!!!! Kurcze to teraz już na mnie czas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ode mnie tez GRATULACJE. Buziaczki dla synusia. Zazdraszczam latwego porodu hehehe ale z Ciebie rakieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, Alanja najwazniejsze to spokoj i nie stresowac sie :-) Moja Emma jest wlasnie z takiego jednorazowego strzalu hehehehe, wiec wszystko jest mozliwetylko trzeba wrzucic luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wunia oby poszlo tak jak u Ady. Tego Ci z calego serca zycze. A czy ktos wie co u Migrenki? Cos ucichla ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heju :) Ło matko wczoraj cos mi strzelilo w krzyzach i chodze jak kaczucha :O Gracjan cos dzisiaj kiepsko spal a my z nim :O ale za to ide do fryzjera wiec sie odstresuje a maly bedzie z tatusiem pozniej zaliczymy spacerek bo pogoda ok chociaz teraz zimno :O Dzis mamie przysnila sie babcia czyli jej mama ktora zmarla ponad miesiac temu i powiedziala jej we snie nie placzcie za mna bo jest mi tu ciezko :( a kiedys powiedziala nam taka opowiastke ze byla mama i dziecko to zdziecko zmarlo mama za nim bardzo plakala wiec tez jej sie przysnilo i powiedzialo Mamo nie placz za mna bo musze nosic ciezki dzbanek z Twoimi lzami :( :( :( Kto wie moze to prawda ... Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×