Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hejka :) witam Was wszystkie :) mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie :P gratuluje wszystkim mamusiom :* widze ze jestem jeszcze w oczekujacych a juz dawno urodziłam ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada111 wielkie gratulacje:) może droga do szpitala CIe tak wytrzęsła i tak szybko poszło:D:D:D hej nerwusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! No cóż, u mnie @ się zaczyna.... no chyba,że to jakieś brunatne plamienia ale nie sądzę.... Pędze do pracy, miłego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! No cóż, u mnie @ się zaczyna.... no chyba,że to jakieś brunatne plamienia ale nie sądzę.... Pędze do pracy, miłego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! No cóż, u mnie @ się zaczyna.... no chyba,że to jakieś brunatne plamienia ale nie sądzę.... Pędze do pracy, miłego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada111 gratulacje! Niech dzidziuś zdrowo rośnie Alanja myslisz że to @ tak szybko? a może to implantacja co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, co u Was słychać? ALe dziś piękna pogoda, kto pije kawke, a moze spacerek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja już po kawce,a spacerek do mamy jak Tymolinek sie obudzi. Katie serdeczne uściski od Agniesiulki :) oraz duuuuuuże gratulacje dla Eterno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka pozdrawia wszystkie kobietki,ze starego forum :) myśle,że nie musze wymieniać z nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, pozdrow Agniesiulke tez od nas. :-) Na stare forum lepiej nie wchodzic, nie jest tam ostatnio zbyt sympatycznie , choc ja staram sie od czasu do czasu odpowiedziec na jakies ptania aniolkowej mamy. W dyskusje i klotnie sie nie wdaje bo moim zdaniem one nie maja sensu. U mnie tez kawka wlasne byla, Emma fika na podlodze , pogoda za oknem piekna wiec zaraz sie chyba przejedziemy nad morze na spacerek. Wczoraj nigdzie nie bylysmy, bo bylo ostatnie szczepienie i mala marudna byla a zreszta i pogoda nie byla taka ladna i sloneczna jak dzis :-) Milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to nie @....kurde musze się do gina wybrać koniecznie.... powinnam już dawno u niego zawitać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pozdrowie :) moje dziecie już wykąpane i śpi,a ja dostałam już @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) Pogoda piekna wiec pol dnia nas nie bylo w domu :) Malu juz w spacerowce jezdzie i podziwia swiat :) Pozdrowienia i calusy od Kasi W sa jeszcze w szpitalu moze w poniedzialek wyjda :) Czarujmy czarujmy aby tak bylo :) Gracjano juz 2 h spi u Grocha na kolanach a my swietujemy dzis 9 rocznice zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa dla Was 🌼 również pozdrów Kasie,długą są w tym szpitalu. a ja popijam drinka z mężem mym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa to pewnie dlatego, bo ja @ dopiero dostalam tydzien temu. Groszki szalejecie:), podziel sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wyletniłam się i są efekty :( z nosa mi cieknie i czuje sie do d.... ;) Jutro idziemy z Filipkiem na basen- zobaczymy czy mu sie spodoba :) to takie specjalne zajęcia dla takich maluszków. BUZIOLKI DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Melduje się po 2 tyg pobuty w szpitalu. 12.03.12 przez CC przyszedł na świat nasz Synek Antoni Gniewko Graczyk 57cm waga 4030,zajechaliśmy do szpitala przed 18.00 a o 18.35 Gniewi był już z nami bo okazało się,że rozwarcie na 6 cm i nóżka w kanale rodnym,bez bóli bez odejścia wód,latali jak mrówki a ja nie wiedziałam co się dzieje. Cesarke wspominam masakrycznie 24h leżenia na płasko szok później wstawane kolejny szok ból brak siły o odliczanie czasu do podania kolejnej dawki morfiny,później okazało się,że mam przy ranie stan zapalny i zbiera się tam krew z płynem ustrojowym antybioryk zakaz karmienia i sączenie się z rany brrr najważniejsze,że jesteśmy już w domku leczenia ciąg dalszy bo wyniosłam gronkowca ze szpitala niby jakiś łagodny ale zawsze. Malutki jest cudowny czarny łepek podobny do Adulki dziś spał od 21 do 2 butelka mleczka i kimonko dalej,położony leży sobie i zasypia. Kocham Go ponad wszystko ogólnie jak patrze na moją wspaniłą trójke to serce mi się raduje i łezka w oku kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko ❤️ super że już wróciliście do domu! Jeszcze raz oooooooogromne gratulacje!!!!!!!! BUZIACZKI DLA CAŁEJ WASZEJ RODZINKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko, dobrze ze juz jestes :-) Jeszcze raz wielkie gratulacje. Szkoda ze tak kiepsko przeszlas ta cesarke. U mnie jakos bezproblemowo sie obylo a dodam ze nie jestem szczuplutka wiec obawialam sie ze moga byc jakies grubsze powiklania. Oczywiscie troszke bolalo na poczatku przy wstawaniu i ciezko bylo chodzic , ale mi kazali prawie od razu wstawac . Emma urodzila sie o 21:15 a ja juz na nogach bylam rano i nawet sama wzielam prysznic. Zajelo mi to mnostwo czasu ale jakos dalam rade. Z rana tez wiekszego problemu nie bylo, ladnie sie goila, troszke w jednym miejscu nie chcialo sie zrosnac i dostalam antybiotyk zapoiegawczo na prawie 3 tygodnie. Teraz juz zapomnialam zupelnie o operacji. Zycze tobie kochana tez szybciutkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Emka, wlasnie spi wiec jest czas na kawke i zeby tu do was skrobnac. Dzis moje kochane dziecko zaspalo na sniadanie hehehhehe. Ladnie juz spi w nocy. A wogole to jestem cala heppi, bo zamowilam juz wszystkie akcesoria do karmienia- wiecie krzeselko, miseczki, lyzeczki, pojemniczki heheheh. Czekam tylko jak Emma skonczy 5 miesiecy- 21 kwietnia i voile.... Na razie z zaciekawieniem przyglada sie co my wkladamy do buzi heheheh i zywo reaguje jak widzi swoja butelke z mleczkiem. Juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze jej minke jak bedzie jadla te wszystkie pysznnosci heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka to będziecie mieć dużo zabawy :) fajnie :) mi dziś przyszła mata,którą zamówiłam dla Tymolinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________38_____________________ni e liczę tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........33.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 ada111............23.............zach..................38 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............37... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................29.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 vixwoman.........25...........śląsk.......nina......26. 01. 2012......cc. . ... ...38 Kasia G............35.............Kalisz...........Antoni Gniewko 12.03.2012.....cc.........40tc ada111..........24.........zach.......Igor.......16.03.12 .......sn.......39/40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprawiłam tabelke bo jest Gniewko nie Gniewosz Arek wywalczył w USC zdrobnienie i tak Go zarejestrował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kasiu super ze juz jestescie w domu :) Jeszcze raz ogromne gratulacje dla Was!!! :) Mnie po cesarce tez bolalo jak cholera :O Cesarke mialam o 15 a nastepnego dnia rano juz kazali mi wstac i tez sama wzielam prysznic zgieta w pol :) Jutro bedzie juz pol roku jak Gracjan jest z nami :) Jest boski i mam mega matkoze jestem tak szczesliwa ze Go mam az nie potrafie tego wyrazic ;) Papatki szykujemy kapiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×