Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Ja juz dawno po kawce, szykuje sie do pracy...ale mi sie nie chce... Czekaja nas 3 miesiace ciezkiej harowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Super że coś się ruszyło na topiku :) prinzesska 👄 Kasia 👄 monia 👄 po prostu mamy kobiece kształty ;) ada 👄 eterno 👄 no to podziel się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piękne słoneczko świeci :) no ale w końcu dziś już 1 marca. A w czwartek achhh tłusty czwartek :D chyba zgrzeszę jednym pączkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w czwartek tak sie najem pączków zrobie faworków i tak sie upcham ze moze cos w koncu przytyje bo jestem taka chuda jak patyk od 18 roku stoi mi waga w miejscu mam 164cm i warze 52 kilo masakra a po ciązy to tylko kilo mi zostało ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada nie dobijaj mnie z tą wagą ;) Ty chcesz przytyć ja schudnąć :D ja ważyłam kiedyś 54 kg (jestem wyzsza od Ciebie o jakieś 7 cm) no to faktycznie było za mało trochę :( ale Ty widocznie taką masz budowę+ dobrą przemianę materii :) moja koleżanka też chce przytyć i też nie może choć opycha się niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim😘ale piekne slonce swieci u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pięknie słoneczko świeci ja juz czuje wiosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubiore sie zabiore psy i ide szukac wiosenki moze jakies przebisniegi juz mam w ogrodku a nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tampony preferuje tylko do nosa :P do czegoś innego nie :D Kasiu napisz mi na gg imie i nazwisko tej dziewczyny,może znam ;) Eterno też byłam na spacerku:) pranie sie suszy na dworze:) eh dziś dentysta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....6..........................3 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....8..................za 2 miesiące ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......8............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 5..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/podkarpackie ..................4..........2 cykl starań zawieszam na razie może do lipca? aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................7.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 anusia820412.......28......W-wa.................1........ ....może kwiecień? kasia560...........26............Poznań............2.... ..........wiosna/lato Kaśka_81........29/30.........o/Poznania...........0.... .......????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE ida272............27.............Pisz...................7 ..............już nie wiem martta............27.............Kraśnik..............18 ............już nie liczę PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............30(Le nka).......9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........28 ( Jędrzej )..... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........25. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............26..( Borys)..........5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce..............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............19... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............20 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... 14.................4 Kaem357.............30............L-k (Irl)..............8................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ewwwa złą tabele wkleiłąś:( ja juz jestem tabelke nizej a tu mnie nie ma:( ada jestem, jestem. Wszystko w pozadku czasami tu zagladam, ale nigdy nie wiem co napisac, postaram sie cos zawsze wydukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............26... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........13......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Hej Marylko teraz juz jestes w tabelce, ale ja juz sama nie wiem, czy ta jest aktualna. Mozna sie pogubic. Na drugim topicu jest zupelnie inna. Milych snow wszystkim zycze. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqersik 👄 no można się pogubić, dobrze że poprawiłaś :) buziolki Ktoś może oprócz mnie nie śpi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ja to znowu pujde gdzies o 1 spac ech :) bez sene noce mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pewnie o 1 poczłapię do łóżka :) Próbuje oglądać tv ale mój mi swoim chrapaniem zagłusza wrrrr Twój mąż też chrapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrapie ale naszczescie nie codzienie ale jak mi za osno chrapię to mu chusteczke na twarz klade i zaraz przestaje ;) najgorzej jak zgrzyta zebami az mnie ciary przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wypróbuję Twój sposób z chusteczką :D do tej pory go tylko szturchałam i kazałam mu byc cicho :D uuu no ale zgrzytania to bym już nie wytrzymała. A widzę że Weronisia ma urodziny w marcu :) ale już będzie duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ten czas tak szybko mija nawet nie zdążyłam sie obejrzeć za siebie a tu juz trzy laka bedzie miała ;) ja swojego tez szturchałam nic nie dalo :) ale znalazlam sposób na szczeście moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci tak szybko rosną :) po nich widać że czas tak szybko leci Na mojego szturchanie też nie działa zbytnio :O jeszcze potrafi mi bezczelnie chrapać do ucha :D a jak Twój mąż- dalej chce jechać do Afganistanu? Wybij mu to z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zapuzno zapisał sie tylko nie wiedomo czy o wezma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz z chlopami jest jak sie upra to masakra mam nadzieje ze nie pojedzie ale czas okażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sie zapisał :( tak szczezze to naet mu zazdroszcze bo sama bym pojechała :) ale mam nadzieje ze go nie wezma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no z jednej strony to dobra sprawa bo chyba i zarobki dobre ale cały czas byś sie zamartwiała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×