Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

oj maja maja katie dobra ja uciekam lulu pap dobrej nocki ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajem aduś ❤️ kolorowych snów :) i do nastepnego popisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wpadam sie przywitac z herbatka z cytrynka:) Ale słonko ładnie swieci:) az zyc sie chce:) Juz niedlugo przyjdzie wiosna i bedzie cieplutko:) Na spacerki bedzie mozna chodzic, o ile dam rade, bo powiem wam szczerze zrobilam spacer w niedziele i przyszlam cala popuchnieta, to juz nie ta kondycja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............26... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN JA sie chetnie napije:) Krakersik nie strasz ze sie tak puchnie, bo nie wiem jak do sierpnia wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) donosze ze w moim ogrodku wystartowaly przebisniegi i tulipany:D mielismy ciezka noc sunia tesknila i skomlala nasze psy sa troche obrazone i poki co wszystko stoi pod znakiem zapytania ale jeszcze mamy sporo czasu do adopcji zobaczymy jak to sie dalej rozwinie dzis ja oddajemy i niedlugo sprobujemy znowu ja zabrac moze sie polubia pieseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko nie tak bardzo, ale obraczki juz nie moge zalozyc. Coz musimy sie troszke pomeczyc, zeby pozniej moc sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko dziekuje dobrze sie czuje. Tylko chodze niewyspana, przez nocne odwiedzanie lazienki. Min 5 razy musze isc siku:( A poza tym oby tak do konca, czuje troche rozciaganie w dole brzucha, ale to jest do wytrzymania. Czasem jak maly mnie kopnie to az oddech trace, ale to tez da sie zniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) marylka 👄 wow już 17 tydzień? Ale to leci :) eterno 👄 to u Ciebie już wiosna :) kurcze oby się polubiły psiaki. Dla suni to na pewno duży szok :( trzymam kciuki by adopcja zakończyła się pozytywnie Przekazałam Groszkowej pozdrowienia od Was :) dziękuję i prosi o dalsze trzymanie kciuków :) aduś 👄 to co wpadniesz dziś na martini w nocy? Poszłam spać o 3 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam ;) kurcze może dzisiaj uda nam się wcześniej zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam bezsenne noce od września od kąt straciłam swojego aniołka :( potrafie nawet o 3 pójść spac a wstac o 7 długo to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduś ❤️ przytulam Cię z całych sił..jeszcze te nasze cierpienia będą nam wynagrodzone..zobaczysz. I wierze że potem te nasze bezsenne noce będą spowodowane wstawaniem do bobasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............26... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................5..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................8.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Witajcie dziewczyny Mnie też już dawno tu nie było :-) Ze starego topiku odeszłam całkowicie. Długo się nie odzywałam bo sama byłam w zawieszeniu jak to u mnie wyjdzie. Strach i poczucie że mogę stracić 4 dziecko doprowadzalo mnie do szału a musiałam się z tym sama uporać. Ale piszę że najgorszę za mną , to już 16 tydzień a mój synek ( jak na razie tak twierdzą:-) ) ma się bardzo dobrze:-) Dziewczyny nie traccie wiary, popatrzcie na mnie , już miałam dać sobie spokój, poddać się i więcej nie próbować , a jednak zdecydowalam się czwarty raz na próbę no i wygląda na to że " do czterech razy sztuka" w moim przypadku:-) Wam też się uda zobaczycie, z czego wam z całego serca życzę:-) Pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Małgosia, dobrze ze wszystko dobrze:) Nie wolno tracic nadziei, nigdy. Dziewczyny smacznych pączków Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu 👄 fajnie że się odezwałaś :) jesteś przykładem że nie można tracić nadziei. ❤️ marylka 👄 właśnie zjadłam 2 pączki :O zmuliły mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta:) Musze sie pochwalic, ze walcze dzielnie i jeszcze paczkow dzisiaj nie tknelam. Choc powiem Wam, ze jestem na granicy skuszenia sie hihi. Przypominam sobie tylko co jakis czas, co lekarz powiedzial, ze "dorosli slodyczy nie jedza" :) i jakos jeszcze sie trzymam. Powiem Wam, ze wczoraj minely 2tygodnie od wizyty i zjadlam tylko od tej pory kawalek torta i przytylam tylko 60dag, a jak wcinalam slodkie w miesiac 5kg. Jednak slodycze to bomba kaloryczna. Teraz jak mi sie chce slodkiego, to zjem kilka chrupkow kukurydzianych lub jakiegos owoca i wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka.... Witajcie, zadko pisze bo nie ma o czym. Nawet nie wiem ktory mam dc.. Jakos 24 chyba....jestesmy mega zapracowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozdrawiam aws wszystkie :) pozdrówcie tez groszkowa :) jade na 2 tyg. na wies odpocząć zrelaksowac sie :) do zobaczenia mam nadzieje ze jak wrócę to beda same dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada odpoczywaj, czasem taki odpoczynek na prawde robi bardzo dobrze:) Ja caly czas kibicuje dziewczynom i mam nadzieje, ze te dobre wiesci beda juz niedlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Wyszłam dzis ze szpitala, 12 dni temu dostałam krwotoku, w szpitalu po raz kolejny. Wypuscili mnie dziś, ale mam leżeć, z dzieckiem wszystko ok, ale nadal jest zagrożenie. Postaram sie czasem odezwać. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 marcelinko ❤️ najważniejsze że z dzieckiem jest w porządku..to Ty sobie grzecznie leż a my będziemy trzymać kciuki żeby było już dobrze :) buziaczki i odezwij się od czasu do czasu :) aduś :) tylko do nas wróć :D odpoczynek dobrze Ci zrobi. Pamiętaj że czekamy prinzesska proszę się choć trochę rozweselić 👄 marylka 👄 cześć łobuzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zapracowana...wlasnie doszlo podbite pozwolenie na slub i dostalam maila ze moja suknia jest uszyta.. Mysle ze w pon zawieziemy zaproszenia do druku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×