Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Wlasnie sie dowiedzialam ze bede 3 dni pracowac z laska ktora jest w 15tyg ciazy i chce to dziecko usunac w Holandi. Nie wiem jak ja to przezyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszcze Ci Prinzesska :-( Ja juz w domku.jest tu kto? Znalazłam fajny topik o mezach brudasach;-)szok ze tak mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia fajnych topików szukasz:) krakersiku dobrze sie czuje, duzo odpoczywam i ogólnie oszczedzam sie bardo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobiety w dniu ich swieta :) 🖐️ 🌼 Życzę Wam abyście odnalazły w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Wam osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, a w sobie miłość. 🌼 Niech kazdy dzien bedzie D N I E M K O B I E T!!! 👄 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ja jade dzis do pracy do piatku,w piatek rano jedziemy na dol spotkac sie z fotografem i cateringiem i kupic farby do do nowego mieszkanka. W srode lece do Zurichu na 10dni.. Jestem wykonczona... Ale moje zaproszenia sa gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kobietki bykiet wiosennych kwiatow dla Was w dniu naszego swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kobietki, i dołączam się z najlepszymi życzeniami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Wczoraj d otarla moja suknia a mnie nie ma w domu. Dopiero pojutrze wieczorem M mnie odbierze i poznym wieczorem bede mogla ja rozpakowac. Juz sie nie moge doczekac. M podeslal mi tylko obrazek jak jest zapakowana,duza paczka nie jest. Podejrzewam ze suknia nie jest taka typowa ciezka wielowarstwowa tylko lekka w najgorszym wypadku mam 3m na to zeby znalezc tanio nowa. A 29dc @@ brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 👄, pozdrawiam :) i uaktualniam tabelke NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............27... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................8..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................10.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurzyłam.... Po pierwsze miałam problem z z netem.... zamówiłam nową neostradę i włączyli mi owszem te 20 mega, tylko się okazało że moja linia nie przystosowana i nie mogłam w ogóle korzystać z neta nawet moich 2 mega ..., a oczywiście płacę abonament. Ostatecznie - obniżą mi ten abonament o prawie 5 zł. Musiałam pikać z komórki, która muliła...... Masakra. Poza tym wydaje mi się z w tym cyklu raczej nici z ciąży.......NIby @ dopiero 13-tego, ale jakoś muli mnie tak dziwnie brzuchol..... Nie wiem - ale mam takie przeczucie, że się nie udało. Moja rodzinka przyzwyczaiła się, że "kraczę" i się to spełnia.... Trudno, nikt nie powiedział, że będzie prosto jak przy młodym (praktycznie od razu zaszłam w ciążę... Tak w ogóle to będę musiała chyba odwiedzić gina, byłam we wrześniu ostatnio. Jakoś nie spieszy mi się tam....Wtedy kazał odczekać, porobić badania i po nowym roku działać.... No właśnie tylko z efektów działania jak na razie nici.... Kiedyś ktoś mi powiedział, że ciężko zachodzi się w ciążę jeśli bardzo się tego chce. Może ma rację i powinnam odpuścić, a przynajmniej nie myśleć o tym tak obsesyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, chyba jest coś w tym, co napisałaś... Staraliśmy się przez jeden cykl - stres, nadzieja, rozczarowanie, stres. A potem odpuściliśmy - mąż wyjeżdża wkrótce na pół roku i nie chciał zostawiać mnie w ciąży. No i uważaliśmy... :) @ nie przyszła, test pozytywny... W przyszłym tygodniu do gina. Pamiętam,że Kasia Mama Olusia też pisała, że zaszła, kiedy już pogodziła się z myślą, że będzie mieć tylko jedno dziecko... Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi? Jestes w ciazy? Gratuluje...kiedy robilas test? Ja nadal nie mam @,bola mnie jajniki...ach...zrobie rano drugi test ale i tak wiem ze bedzie to co zwykle czyli 1 kreska. Ja jutro zobacze suknie slubna,nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi? Jestes w ciazy? Gratuluje...kiedy robilas test? Ja nadal nie mam @,bola mnie jajniki...ach...zrobie rano drugi test ale i tak wiem ze bedzie to co zwykle czyli 1 kreska. Ja jutro zobacze suknie slubna,nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi miło jak ktoś czyta i pamięta 👄 Kochana no i dbaj o siebie i o Maluszka pod sercem-trzymam kciuki za spokojną i książkową ciąże. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESSKA pierwszy test zrobiłam kontrolnie 2 dni przed terminem miesiączki (23dc). Był negatywny i ok. Ale @ nie przyszła w piątek, ani w sobotę, nie miałam też objawów... Myślałam, że to stres... Ale w niedzielę zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) Będzie dobrze :) Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :) KASIU a decyzję o powrocie/niepowrocie do pracy już podjęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ABI ogromne gratulacje 👄 a ogolnie kochana jak sie czujesz? ;) dbaj o siebie i fasolinke :D GOSIU widzisz czasami tak jest ze wiele spraw sie skumuluje i jest kociol ale miejmy nadzieje ze wszystko wyjdzie na prosta :) 3mam za to kciukasy ;) KAEM jak sie czujesz? kiedy wizyta u gin? PRINZESSKA kochana zawsze jest nadzieja dopoki @ nie przylezie ;) tylko zebys jutro nie padla z wrazenia jak zobaczysz suknie :) fajny czas przed wami ;) KASIU powrot do pracy napewno bedzie trudny bo na kilka godz trzeba zostawic bobo :( podjelas juz decyzje? U mnie zimno pada szaro - buro no ale coz taki jest marzec ... NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4..........2 cykl starań aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............27... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................9..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................10.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania:( aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............27... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............18. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................9..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................10.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN juz pisałam wcześniej że zawieszam al ektoś pomylił tabelkia a cięzko mi patrzeć na 2 cykl starń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Prinzesska jestesmy w takiej samej sytuacji tuz przed@ w poniedzialek odstawilam luteine i czekam na@ bo po lutce ostatnio mialam krotszy cykl i juz nie wiem nic:) sciskam was goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Abi moje gratulacje, uwazaj na siebie i na mala fasolke:) Dziewczyny wiecie moze co moge zrobic zeby pieniadze z Zusu przychodzily na konto, a nie do domu? Czy moge to zrobic przez pracowdawce czy musze do zusu jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi naprawdę bardzo sie ciesze.:-* marylka masz termin w moje urodzinki! Buźka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwa nie smutaj sie 👄 marylka sierpniowe dzieci sa fajne - lwiatka i panny :D nie wiem jak to bylo ale ja nic nie posylalam du zusu zadnego nr konta a kasa przychodzila na konto ale bardzo nieregularnie tak jak chcieli :( a ogolnie jak sie czujesz? brzusio juz rosnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tłumacze Groszku, a tak mogło byc u Ciebie. Jesli zaklad pracy jest do 20 osób to placi ZUs, a jesli powyzej to płaci pracodawca a Zus oddaje kase pracodawcy. Dzwonilam do zusu i juz sie dowiedzialam, musze wyslac do nich pismo ze chce zeby kasa przychodzila na konto i tak bedzie:) Co do mojego brzuszka to ja nic nie widze, bo ogólnie do szczupłych nie naleze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka z pracy jest w 17 tyg i tez jeszcze wiele nie widac tyle ze piersi wieksze :) W szpitalu byla taka dziewczyna co byla z blizniakami juz 38 tydz i lezala na patologii ciazy bo lada dzien moglo byc rozwiazanie dzieci juz duze ale miala tak maly i zgrabny brzuszek jak na blizniaki ze szok a przytyla 25 kg z tylu wcale nie bylo widac ze jest w ciazy i to jeszcze prawie na mecie i w tamta srode przez cesarka przyszli na swiat chlopcy jeden 2400 drugi 2500 sliczni ale zupelnie inni boskie malenstwa balam sie je brac na rece taki to malenkie i kruche ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×