Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

I ja wszystkich witam i u mnie piekny dzien tylko wieje:( ale co tam wiosna idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki i ja witam. u mnie szaro, buro i pada ;/ nie pisze czesto, bo nie bardzo mam kiedy, ale staram sie byc w miare na biezaco. straszne gratulacje dla ABI :D, alez dziewczyn przybywa. to takie pocieszajace, ze zycie sie zaczyna ukladac pomyslnie. a reszta dziewczyn, nie lenic sie, do roboty :P. zartuje, po prostu coraz blizej do realizaji marzenia o nas wszystkich w srodkowej czesci tabelki. strasznie wam kibicuje i nie moge sie doczekac dobrych wiesci. u mnie poko co spoko majonez. bylam znow na usg w srode. widzialam i slyszalam serduszko. dzidzius rosnie i wszystko wydaje sie byc w porzadku. ufff, a jednak gdzies tam ta obawa pozostaje, tak sie czai w zakamarkach swiadomosci. poki co, na dzien dzisiejszy, jest dobrze i trzeba sie cieczyc. pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka 👄 Pamięta mnie ktoś jeszcze ;) Wczoraj byłam na kontrolnym usg :) wszystko jest idealnie jak to powiedział pan doktor więc nic tylko się brać do roboty :D dla wszystkich staraczek: nie patrzcie na testy owulacyjne itp tylko to róbcie :) bo wczoraj się okazało że jestem już po owulacji (i tu zdziwko) a nie miałam żadnych sygnałów a testy owulacyjne zawsze mi wychodzą pozytywne koło 18-19 dc a wczoraj miałam 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialabym aby u mnie bylo ok i tez tak staram sie myslec ale ... hmmm zawsze jest to ale ... W szpitalu pobolewal mnie brzuch klulo mnie w dole brzucha i w pochwie powiedzialam to wiec kazali lezec i zalecili duphaston troche sie polepszylo choc jeszcze cos mnie zaboli i zakluje a w srode mialam lekkie brudzenie pojawilo sie i zniklo wizyte u gin mam w pon ale jesli cos sie bedzie dzialo to oczywiscie pedze do szpitala na izbe. Objawy ciazowe sa sennosc zmeczenie non stop chodze to wc i bola mnie piersi oraz sa pelniejsze no i ten brzuch lekko pobolewajacy co jakis czas ... zobaczymy co gin powie w pon ... mam nadzieje ze beda dobre wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katie to dobrze ze u gina wszystko ok :) Masz racje trzeba po prostu kochac sie z milosci nie zwazajac czy to ten czas czy nie bo niewiadomo kiedy wypadna najlepsze dni po prostu trzeba to robic z miloscia i czerpac z tego przyjemnosc a napewno sie uda czego i Wam zycze 👄 ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ale pokluwania w jajnikach i pochwie czy macicy to norma :) problemem sa podobno tepe bole jak na@ tak mi w poprzedniej ciazy powiedzial moj gin i pewnie mial racje,Duzo spokoju i powinno byc dobrze a plamienia sie zdarzaje w terminach kolejnych@ zwykle do 12 tygodnia .Witaj Katie ciesze sie ze u Ciebie ok to teraz juz wszystko wiesz i pojdzie jak z platka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest klucie w podbrzuszu po lewej str napewno nie jajnik no zabaczymy co mi powie gin w pon na wizycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie klulo z obu stron naprzemiennie wiesz powoli macica sie rozciaga bedzie dobrze zobaczysz:)a bierzesz magnez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czuje sie nie najlepiej. Boli mnie brzuch momentami tak jak na @, ale ogolnie mam wrazenie jakby ktos mi wszystko rozciagal na sile. Brzuch twardy i napiety, nie wiem czy maly tak szybko rosnie, czy moze cos zlego sie dzieje. Wizyta dopiero za tydzien, trzeba cierpliwie czekac. Teraz to juz na pewno coraz gorzej bedzie, ten ciezar brzucha daje sie we znaki. Wczoraj mierzylam sie w pasie juz 110cm, w ciagu 1 dnia 1cm na plusie, a gdzie tam do konca, ale ja tam wszystko zniose:) byle doczekac szczesliwego zakonczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchane. U mnie wiosennie i też wieje. Boli mnie brzuchol jak na @ ale już mniej (?) termin @ 13-tego..... zobaczymy. Cycuchy mnie też bolą.... Nie chcę się nakręcać, aby potem nie było przykro.... Chociaż pewnie i tak będzie. .... Kraqersik - do czerwca już bliziutko! Ten Twój mężczyzna będzie wielkoludem chyba....:) Kaem - no proszę jak ten czas leci - Ty już w 3-cim miesiącu!!! Groszkowa - nie martw się na pewno wszystko jest w jak najlepszym porządku. A plamienia występują u 7 na 10 kobiet podobno... Jest Ci niedobrze???? Masz jakieś objawy inne typu kręcenie w głowie czy na razie jest spoko? Zazdroszczę Wam - ale pozytywnie. Nie mogę się doczekać, kiedy ja też będę się źle czuć (fajnie to brzmi co nie ? :) ) kiedy będę wymiotować...itp... Ale Będę!!!! Na pewno kiedyś też będę!!!!! Dzisiaj już lepszy nastrój, tylko chodzę zła na wszystkich jak osa....n (oj dostało się już dzisiaj mojemu M, i synkowi, dostało....:) ) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno tez tak mysle tak tak magnez biore :) kraqers wasze bobo rosnie jak na drozdzach czyli w brzuszku najlepiej i najbezpieczniej a pozniej w waszych ramionach :) gosia kto wie co przyniosa najblisze dni :) 3mam kciuki za to co chcesz aby bylo :) jesli chodzi o objawy to tak jak juz pisalam wczesniej jestem senna zmeczona praktycznie co godz chodze do wc :O i bola mnie cycuchy przez jakis czas byla mi niedobrze ale nie wymiotowalam tylko mnie naciagala teraz juz jest tego mniej jak na razie jest spox ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Weszłam tylko na chwile żeby napisac że u mnie troche lepiej, ale cały czas leże - w pon mam kontrolne badania zobaczymy.... Dzidzia kopie, więc to podnosi mnie na duchu :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 4...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............27... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................9..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................10.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! - Marcelina Ty już po połówce :) Super, że Maleństwo Cię okopuje:) Pamiętam to wspaniałe uczucie. Po porodzie Tomka najbardziej tego mi brakowało....:) Miłego Dzionka Dziewczyny!!! PS - ja w bojowym nastroju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) GOSIU, weekend jest i do tego pogoda wspaniała - nic dziwnego, że nikogo nie ma :) Straaaaasznie się cieszę, że już wiosna!!! Bardzo lubię tę porę roku. Wreszcie będzie można zrzucić te wszystkie ciężkie ciuchy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie przepiękna pogada cieplutko słonecznie ale troche wiatr wieje bo w gorach chyba halny :O a poza tym to jest cudnie :) Dzis do nas przyjezdza gosc z zamojskich stron moja babcia i bedzie z nami 2 miesiace do swiat takze w domu bedzie weselej :) Jutro na kontrole do gin zobaczymy co nam powie ... Milego wiosennego dnia i odpoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam :) Pogoda wspaniała, wiosna szaleje!!! Szkoda czasu na siedzenie przed kompem, zajrzę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczatka, na dzis mialam termin porodu :( ciezki dzien, bardzo ciezki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaem sciskam Cie mocno. Ja juz po spacerze i to byl chyba juz moj ostatni spacer przed porodem, ledwie doszlam do domu:( Rece i stopy spuchniete, na dodatek juz 5 dzien bola mnie pachwiny i dol brzucha, troszke sie martwie, ale staram sie cierpliwie poczekac do piatkowej wizyty. Mam nadzieje, ze to tylko dzidzia rosnie i dlatego sie tak czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi 66
KAEM trzymaj się... Mam nadzieję, że ten dzień pomoże Ci tak do końca pożegnać się z córeczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) U mnie pogodnie ale wietrznie :O Rano mam wizyte u gin i bardzo sie denerwuje jakie beda wiesci :O Mam nadzieje ze dobre :) Pozniej napisze ;) KAEM wczorajszy dzien napewno byl trudny :( ale wierze ze mialas wsparcie najblizszych i jakos udalo sie go przezyc!!! Dla Twojego kochanego Aniolka (*) (*) (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Groszkowa daj znac jak po wizycie. Ja mam w piatek i czekam juz z niecierpliwoscia. Dzisiaj bol brzucha juz nareszcie minal, troszke sie martwie, bo przez ostatnie 4 dni troszke sie umeczylam, tak mnie bolalo, w zasadzie to czulam takie dziwne rozpieranie i bol w okolicach pepka, no i twardnial mi brzuch:( Dzidzia daje znaki, wiec staram sie tym pocieszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×