Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

cześć groszkowa widzę, że my wszystkie tak falami - raz lepiej, raz gorzej... Ja świetnie trzymam się przed ludźmi - mogę nawet spokojnie rozmawiać o stracie córki, gdy kto znienacka zapyta, gdzie brzuch się podział... Ale jak jestem sama, to różnie bywa.... Czasem robię coś, by zagłuszyć (mycie okien, sprzątanie)... Ale często pozwalam, by ten żal był we mnie i ze mną... Trzymaj się ciepło, groszkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Groszkowa:) Kurcze to Ty nie dawno straciłaś maleństwo?Ja w 8marca miałam zabieg:(Przykro mi,że tyle z nas musi tak cierpieć...brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jeszcze jest bardzo świerze:(Wiesz co?Podobno czas nie leczy ran,tylko przyzwyczaja do bólu-coś w tym jest,bo rany zawsze w sercu pozostaną!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Moja koleżanka mówi mi że te moje fale to są też związane z hormonami. Niby już wszstko z ciałem w porządku ale hormony jeszcze szaleją. Jak widzę u Was tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubaśka , Groszkowa - chyba rzeczywiście coś mam nie tak z hormonami... mażę się z byle powodu ostatnio.... najgorzej jak widzę maluchy w wózkach... A mówi się, że dużo dzieci się nie rodzi.. W domu też jakoś pusto. Mały juz jest duży. Fajnie to brzmi - co nie? Ma on już swoje sprawy. Czuję się taka zbędna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu. Nawet nie myśl, że jesteś zbędna. Jesteś bardzo potrzebna. Piszesz, że Twój syn już jest duży i ma swoje sprawy. Oczywiście ale i tak jeszcze jesteś mu potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U lekarza byłam, zaszczepiłam się, skierowanie na badania mam :) Zdążyłam odkurzyć poprasować i zaraz wybieram sie do pracy buuuuu a po pracy w domuk będzie czekał M i później idziemy do teatru :) a co tam ;) :p Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U lekarza byłam, zaszczepiłam się, skierowania na bad mam :) Zdążyłam poodkurzać, poprasować, zaraz idę do pracy, po pracy do domku do M i potem do teatru a co tam ;) :p Miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Rzadko piszę ale czytam regularnie, widzę że tak jak ja macie lepsze i gorsze dni. W piątek byłam u gina, miałam schizy że znowu mam krwiaka, ale mnie uspokoił powiedział że nie i że nie zna przypadku że krwiak się powtórzył. Starania zaczynamy maj - czerwiec ale jak coś po drodze się trafi to nie będziemy się smucić :-) Muszę sobie kupić kwas foliowy bo nigdy nic nie wiadomo. Ściskam was mocno i odganiam wszystkie smuteczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena cieszę sie że u Ciebie wszystko ok :) Kochana kup jak najprędzaj kwas foliowy i zażywaj bo nigdy nic nie wiadomo :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) gosiu mój też nigdy nie był za teatrem ale poszedł ze mną na super sztukę komedie i od tego czasu raz na miesiąc lub na 2 chodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Groszkowa - jakoś ostatnio nie mogę nikogo zastać na forum :) robota, robota..... ciągle robota :) poza tym zawsze koniec miesiąca mam nerwowy :( postaram się nadrobić w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chyba ciężkie święto przed nami, wiele z nas odwiedzi swoje Aniołki na cmentarzu. Trzymajcie się! Ja się bojęjak to będzie - jeszcze nie byłam na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mi mija dziś 18 tyg a czuję jakby to było wczoraj czuję w sobie takie same emocje jak wtedy wściekłość, złość, ból, żal, smutek :( boję się 1 listopada łzy będą płynęły same :( dla nas kochane ❤️ abyśmy były silne i dla naszych ANIOŁKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale dziś pustki :( My z M już posprzątaliśmy, obiad zjedzony, pranie schnie jest piękna pogoda więc powinno szybko wyschnąc :) Na 1 listopada już wszystko kupione i przygotowane, od jutra zaczniemy już chodzić "po" grobach, bo mamy ich dużo :( Pozdrawiam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Taka jestem dziś szczęśliwa. Byłam u lekarza i hormony na szczęście podziałały i mam pęcherzyk:)). A dodatkowo już buźka mniej mnie boli po wtorkowej masakrze i nawet udało mi się zjeść dziś obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super Groszkowa. Tak się martwiłam, że przez ten zabieg z zębami to znowu się wszystko odwlecze bo i antybiotyki muszę brać i przeciwbólowe. A tu mój wspaniały dentysta tak mi dobrał leki, że są bezpieczne dla kobiet w ciąży:) i ginekolog stwierdził, że nic nie muszę przekładać.. No aż świat się zrobił piękny. A jeszcze dziś udało mi się kupić piękną tobebkę:)... Mam nadzieję, że Ty również (mimo tych dni co nas czekają) masz nie najgorszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×